1

@SonBarcaGoku bez kappy też mi się dzisiaj śniło że 2:2 będzie i jeszcze chelsea nietrafiony karny

2

@Janas11224 Bo to benger

0

@tomFCB Na lekcji fizyki uczy się budowy podstawowego silnika

0

@tomFCB Nie jest ogwiazdkowane więc nie trzeba tego omawiać. Zamiast tego może być coś innego. A uczenie się tego na pamięć jest bezsensowne.

1

@Gomess Piraci z Karaibów bez Johnego nie będą tym samym

0

@anxted Polemizował bym czy został zabity jeżeli sekcja zwłok wykazała że główną przyczyną było serce a niezbyt mądrym jest branie czegokolwiek jeżeli ma się z tym problemy, a co do problemu to może się dopiero pojawić jak policjant będzie bał się skorzystać z broni w momencie zagrożenia z obawą przed linczem społecznym.

0

@JohnnyBarca Wreszcie Edek dochodzi

0

@anxted Miał we krwi Fenatyl i to w dużych ilościach dodając do tego inne środki łatwo dodać 2+2 zgadzam się że ten Policjant nie zachował się jak powinien ale sam Floyd nie ułatwiał policji a robienie z narkomana gwałciciela etc bohatera jest nie na miejscu

1

@anxted Przeczytaj co napisała wicepremier Stanów Zjednoczonych, nie neguję tego że ten policjant przekroczył swoje uprawnienia ale Nowy Jezus miał we krwi całą tablice mendelejewa i to było przyczyną śmierci

1

@insp1re Nie zapraszał tylko drużyny które zdobywały mistrzostwo kraju grały w pucharze mistrzów

1

@insp1re Tak dlatego zróbmy kółko wzajemnej adoracji 15 klubów które łaskawie dopuszczają do siebie 5 szczęśliwców

0

"Wstałem jak co dzień rano i się okazało, że świat..." To co się dzieje w USA to jedna wielka farsa i zwycięstwo poprawności politycznej nad zdrowym rozsądkiem

0

@DonMatteo901 Més Que Un Club i tak już nic nie znaczy

1

@kaamil1910 Na mecze między najlepszymi się czeka a teraz będą co chwilę a jak na serio wyrzucą ich z rozgrywek krajowych to pewnie super liga się powiększy i będzie zwykłą ligą

2

Najpiere 48 drużyn na mundialu teraz jakaś Superliga zabijają ten sport powoli

0

@l0Messini thats how physics works

2

Niby fajnie że remis ale moje +1,5 xD


0

Graty było blisko xD, jeszcze ja dałem 1/1,5+ się okazało

2

psg ciśnie beke z mojego + 1,5 xD

2

@mientusek1407 Ale kielecki to ty szanuj

3

@IronSanHybrid All we had to do, was follow the damn train, CJ

0

@blodziakk Na pewno najsolidniejszy z topki obecnie

0

Ciekawi mnie dlaczego City zawsze siada w tak ważnych momentach nie mówię że tego nie wygrają ale tylko utrudniają sobie robotę ze słabą w tym sezonie borussia

1

@Rust_Cohle Piękne podsumowanie xD

4

@Patrykl145 Ja jutro obchodzę 6993 dni i też mam nadzieję na prezent

1

@PatrykBarcelona Kroos i Modrić bajka reszta dobrze a Liverpool zapomniał jak się gra z bokami obrony na czele

0

@Sulimo Z ciekawości gdzie oglądałeś? Widziałem zwiastun i wydawał się ciekawy

0

@AmigoBlancos W tej formie i w formie z przed losowania to nawet porto dla nich nie było dobre

1

@MatiVEB25 IMO astra H chyba idealna

0

@Mario96w Równe jest to że za wykroczenie jest taka sama kara. Nie widzę sprawiedliwości w tym że jeden płaci 100zł a drugi 300zł za to samo tylko dlatego bo jednemu poszło w życiu trochę lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?