1

@Dembouz1899 Roberto

36

@tristan87 Nie dzban tylko inwestor

1

@LionelM95 Dobry starter przed sylwestrem

0

@MaziFCB ta pomoc na całego sezonu by nie wyrobiła ale w pojedynczym meczu magia Alves jeszcze rok temu top na copa america mascherano pewnie ustawił by się lepiej niż lengelt

0

@chosenone Myślę że w wielu szpitalach nie mają wyboru ;)

0

@Nerowing2Wszystko fajnie ale forsowanie 4231 z jednym skrzydłowym(który ma kontuzje) i drugim który się kopie po czole, czy to że obrona popełnia fatalne błędy nie tylko indywidualne ale też w ustawieniu dało się skorygować w te kilka miesięcy. Nikt tu nie mówi owybitnej grze z przodu bo bez 9 to sobie możemy przed polem karnym poklepać.

0

@AlwaysBlaugrana Miasto ma wiele detali i ogólnie zachwyca już na ustawieniach średnio/wysokich ale ewidentnie coś nie pykło z optymalizacją i usuwaniem błędów. Wczoraj np misja się zbugowała i nie dało się drzwi otworzyć, przez co moja postać utknęła w budynku XD

1

Jest jakaś ciekawa 9 w rezerwach barcy czy jesteśmy skazania na potężnego duńczyka

1

Messi 300 iq specjalnie nie strzelił z karnego żeby mieć z gry

0

Taki karny w stylu CR7 z realu

0

@KapiFCB Wydaje mi się że oni mają zaraz po trenerach największe kompetencje żeby głosować

0

Nie wiem dlaczego ludzie jeszcze ufają ***. To takie smutne jak u nas 4 władza jest 2 w hierarchii

0

@FCB24 Tam przewaga chromosomu ma duże znaczenie xD

0

@FCB24 Śmieszniej będzie jak jednak wygra, około 30 kg różnicy + 20 cm przewagi wzrostu.

0

@KrystianR Kto nie ma pokus.

0

Pedri dzisiaj na skrzydle czy w środku grał?

0

Ma ktoś lika do 100 antka?

1

@cat_r37 Jakby Ci to powiedzieć nr 7 21 i 10 oraz 18 9 14 są fatalnie ustawieni względem siebie, w sumie to jedynie "dobrze" ustawionymi zawodnikami są Dest i Busi dodatkowo wnioskuję że jest to faza w ataku więc brak jakiegokolwiek piłkarza w obrębie 16 jest troszkę martwiący, a ustawienie lewego skrzydła jest czymś pomiędzy słabym żartem a tragi komedią

0

O której losowanie?

0

Niestety nie mogę oglądać ale patrzę na wynik. Jak źle jest?xD

1

@budel17Znajomemu na r3 1200af dało radę na najniższych(od 56 do 80)FPS tylko karta może trochę ograniczać

0

@RobiS Ruch na ulicach to jednak procek + optymalizacja a jak chcesz kręcić to najbezpieczniej pobrać MSI Afterburner i tam się bawić ale dużo to raczej nie zmieni

0

@RobiS OC karty graficznej dużo nie podniesie na wydajność już lepiej pobawić się ramek i wiadomo prockiem

0

@bialagora Barcelona Valverde wycisnęła by z tego meczu jakieś bezpłciowe 2-0

2

Lengelt nie ma mózgu

1

Niby nie ma dowodów aczkolwiek coś musi być na rzeczy

0

Ma ktoś jakieś pewniaki na dzisiaj?

1

@pele1282 TA taktyka z 2 pivotami na razie wygląda okropnie

0

Wiadomo czy z Anglią gramy przed czy po Euro?

1

@Encore 1 Bezpośrednio 2 baraże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?