14

1

Podsumowanie sezonu, jak CR7 był w realu to z przodu był modric beznezma asensjo/vazqez czy nawet tan bale a w środku był modric kroos czy nawet ten znienawidzony casemiro a my mamy Messiego i długo dlugo nic jeżeli chodzi o formę przez cały sezon i odbja się to terez real dalej ma zawodników którzy potrafią zdecydować o losach spotkania a my mamy święte korowy

1

@BarcaInfo Przy naszych kozak lekarzasz to niech sobie odpocznie

0

Ktoś może interesuje się F1 i jest w stanie krótko opisać czemu Ferrari w tym sezonie wygląda tak słabo(wiem że dopiero 2 wyścig a raczej kwale ale te czasy nie zachwycają).

0

@semafor Tutaj to już nawet nie chodzi o to czy on zmienia tego Antka czy zostawia, chociaż uważam że na tym poziomie taka zmiana wpływa mniej niż np zmiana jakiegoś juniora który dopiero co wchodzi do piłki seniorskiej, a co do trenera to moim zdaniem Barca potrzebuje swojego Zidana(oby to był xavi) kogoś kto może nie jest wybitnym taktykiem ale potrafi zarządzać grupą, odpowiednio motywować i dawać bodźce do dalszej pracy

1

@semafor Gdyby Antkowi miała by siadaćpsycha po czymś takim to nigdy nie wszedł by na taki poziom

0

@Danny Gaucho Masz może info ile miał asyst w tym sezonie jak nastukał 50 bramek w lidze?

0

@Hushovt od przyjścia Fernadesa grają tylko lepiej więc jest nadzieja że United wróci tam gdzie ich miejsce

1

Ten chłop jest kotem

6

@Junngeas Juve bo zwycięstwo realu bardziej boli

3

@Bamboleo Ludzi którzy mówią /piszą "nie zasraj się" powinno wykluczać się z jakichkolwiek dyskusji

1

@kuz Nasz zarząd to dno ale za to jak gramy odpowiadają i zawodnicy i trener.

3

Pierwsze wybory za mną ale własnie uświadczyłem czym jest demokracja i dwóch panów którzy są znani tylko z tego że testują tanie trunki mnie przegłosowało

0

Puig jest teraz bardziej Barcelońśki niż Barcelona

1

@pauletaa mi tak pogba strzela xD

1

@Striker 60 minuta Antek za Fatiego xD

0

Puig i Fati, może Kike wyrosły jaja, jak jeszcze zmieni Suareza po słabych 50 minutach to będzie pięknie.

0

@Janiama z 2 meczu że slavią pamiętam asystę Arthura ale Puig chyba wtedy nie zagrał

0

Z ciekawości czy przez jakiś moment w meczu w tym sezonie w lini pomocy grali ze sobą De Jong Puig i Arthur? Bo nie mogę sobie przypomnieć a wydaje mi się że to miało by jakiś potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?