Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@AdiKingu96 xD.
1
Podsumowanie sezonu, jak CR7 był w realu to z przodu był modric beznezma asensjo/vazqez czy nawet tan bale a w środku był modric kroos czy nawet ten znienawidzony casemiro a my mamy Messiego i długo dlugo nic jeżeli chodzi o formę przez cały sezon i odbja się to terez real dalej ma zawodników którzy potrafią zdecydować o losach spotkania a my mamy święte korowy
1
@BarcaInfo Przy naszych kozak lekarzasz to niech sobie odpocznie
0
Ktoś może interesuje się F1 i jest w stanie krótko opisać czemu Ferrari w tym sezonie wygląda tak słabo(wiem że dopiero 2 wyścig a raczej kwale ale te czasy nie zachwycają).
0
@semafor Tutaj to już nawet nie chodzi o to czy on zmienia tego Antka czy zostawia, chociaż uważam że na tym poziomie taka zmiana wpływa mniej niż np zmiana jakiegoś juniora który dopiero co wchodzi do piłki seniorskiej, a co do trenera to moim zdaniem Barca potrzebuje swojego Zidana(oby to był xavi) kogoś kto może nie jest wybitnym taktykiem ale potrafi zarządzać grupą, odpowiednio motywować i dawać bodźce do dalszej pracy
1
@semafor Gdyby Antkowi miała by siadaćpsycha po czymś takim to nigdy nie wszedł by na taki poziom
0
@Danny Gaucho Masz może info ile miał asyst w tym sezonie jak nastukał 50 bramek w lidze?
0
@Hushovt od przyjścia Fernadesa grają tylko lepiej więc jest nadzieja że United wróci tam gdzie ich miejsce
1
Ten chłop jest kotem
6
@Junngeas Juve bo zwycięstwo realu bardziej boli
3
@Bamboleo Ludzi którzy mówią /piszą "nie zasraj się" powinno wykluczać się z jakichkolwiek dyskusji
1
@kuz Nasz zarząd to dno ale za to jak gramy odpowiadają i zawodnicy i trener.
3
Pierwsze wybory za mną ale własnie uświadczyłem czym jest demokracja i dwóch panów którzy są znani tylko z tego że testują tanie trunki mnie przegłosowało
0
Puig jest teraz bardziej Barcelońśki niż Barcelona
1
@pauletaa mi tak pogba strzela xD
1
@Striker 60 minuta Antek za Fatiego xD
0
Puig i Fati, może Kike wyrosły jaja, jak jeszcze zmieni Suareza po słabych 50 minutach to będzie pięknie.
0
@Janiama z 2 meczu że slavią pamiętam asystę Arthura ale Puig chyba wtedy nie zagrał
0
Z ciekawości czy przez jakiś moment w meczu w tym sezonie w lini pomocy grali ze sobą De Jong Puig i Arthur? Bo nie mogę sobie przypomnieć a wydaje mi się że to miało by jakiś potencjał