Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Co do martwych pisxeli to uj wie ale na pewno zdrowie psychczne na + po odpuszczeniu tych kanałów a co do OLEDów to obraz jest piękny
1
@Woland10 Po czym przychodzi Cr i ma najwięcej bramek w tych fazach gdzie grają już najlepsi.
0
@Rust_Cohle Kasa za lige europy nie jest jakaś wielka a te dodatkowe mecze w lutym już mogą nas dobić do końca nie mamy szerokiej kadry a w tym momencie to Barca nawet nie była by faworytem do wygrania LE
1
@Lisek koniec pucharów
0
@kacperFCB_ Jego kucnięcia były bardziej majestatyczne niż kadencja Koemana
0
352 rudego jest aoglądalne
1
@Batys Nawet Ernesto czasem dupsko ruszył do linii
0
@Grzbiet Twoja wygrana w milionerach czy nowy pasat dla sąsiada?
1
@FC1899Barca Perdito dalej ma to coś
1
@majkel02 Aguero o listopad, Dembele październik
5
@WiernyKibicToJa Na plus dobry powrót do obrony i jedna siata z wywalczonym faulem
0
Jeszcze Pedrito z brameczką
2
@VamosRakieta Jakieś pewniaczki na wtorek? xD
1
no. 10 vamos!!!!!!!!!!!!
0
Top napadzior xD
0
@4drian0 ok dzięki
0
Orientuje się ktoś czy na uplay robi save gry tak jak steam?
0
@Tasde Patrząc na to jak gra drużyna xaviego w ataku(bazuję oczywiście na skrótach ewentualnie kompilacjach) to dla pomocników w tak młodym wieku jest na pewno bardziej rozwojowa niż siermiężna piłka rudego
21
Dajcie już tego Xaviego gorzej nie będzie a, jednak dla takiego Gaviego czy Pedriego praca z nim może być owocna
7
@Dundersztyc Lewy w tym roku był najlepszy i takie są fakty
0
Nie kwestionuję tego że Pique daje więcej w ataku niż LdJ ale czemu on wchodzi za skrzydłowego a nie za obrońce w momencie jak dostajemy od Granady
2
Jaki jest sens trzymania rudego, była beka z realu i taktyki 1000 wrzutek ale u nich to chociaż działała
0
Siema znacie jakieś fajne kursy z j. hiszpańskiego dla początkujących?
0
Komentarz usunięty
3
@don'T.R.I.P.e mój kupon też im kibicuje to może odpuszczą xD
0
co ta sevilla odwala
0
co oni w tym redbullu odje****
1
@BarcaInfo Rzucili klątwę xD
1
@Encore Dzięki od razu lepiej, przynajmniej na serduszku
0
Macie jakiś sposób na bolącego zęba bo psycha siada