1

@lucca87 Co do martwych pisxeli to uj wie ale na pewno zdrowie psychczne na + po odpuszczeniu tych kanałów a co do OLEDów to obraz jest piękny

1

@Woland10 Po czym przychodzi Cr i ma najwięcej bramek w tych fazach gdzie grają już najlepsi.

0

@Rust_Cohle Kasa za lige europy nie jest jakaś wielka a te dodatkowe mecze w lutym już mogą nas dobić do końca nie mamy szerokiej kadry a w tym momencie to Barca nawet nie była by faworytem do wygrania LE

1

@Lisek koniec pucharów

0

@kacperFCB_ Jego kucnięcia były bardziej majestatyczne niż kadencja Koemana

0

352 rudego jest aoglądalne

1

@Batys Nawet Ernesto czasem dupsko ruszył do linii

0

@Grzbiet Twoja wygrana w milionerach czy nowy pasat dla sąsiada?

1

@FC1899Barca Perdito dalej ma to coś

1

@majkel02 Aguero o listopad, Dembele październik

5

@WiernyKibicToJa Na plus dobry powrót do obrony i jedna siata z wywalczonym faulem

0

Jeszcze Pedrito z brameczką

2

@VamosRakieta Jakieś pewniaczki na wtorek? xD

1

no. 10 vamos!!!!!!!!!!!!

0

Top napadzior xD

0

@4drian0 ok dzięki

0

Orientuje się ktoś czy na uplay robi save gry tak jak steam?

0

@Tasde Patrząc na to jak gra drużyna xaviego w ataku(bazuję oczywiście na skrótach ewentualnie kompilacjach) to dla pomocników w tak młodym wieku jest na pewno bardziej rozwojowa niż siermiężna piłka rudego

21

Dajcie już tego Xaviego gorzej nie będzie a, jednak dla takiego Gaviego czy Pedriego praca z nim może być owocna

7

@Dundersztyc Lewy w tym roku był najlepszy i takie są fakty

0

Nie kwestionuję tego że Pique daje więcej w ataku niż LdJ ale czemu on wchodzi za skrzydłowego a nie za obrońce w momencie jak dostajemy od Granady

2

Jaki jest sens trzymania rudego, była beka z realu i taktyki 1000 wrzutek ale u nich to chociaż działała

0

Siema znacie jakieś fajne kursy z j. hiszpańskiego dla początkujących?

0

Komentarz usunięty

3

@don'T.R.I.P.e mój kupon też im kibicuje to może odpuszczą xD

0

co ta sevilla odwala

0

co oni w tym redbullu odje****

1

@BarcaInfo Rzucili klątwę xD

1

@Encore Dzięki od razu lepiej, przynajmniej na serduszku

0

Macie jakiś sposób na bolącego zęba bo psycha siada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?