Japonk
Dołączył/a: czerwiec 2020
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też u was w fm22 Memphis strzela jak natchniony w 3 sezonie chciałem go sprzedać ale się nie udało i chyba wyszło na lepsze bo chłop w 18 meczach 25 bramek w LL
1
@mat32 Wątpię że aż tak zdrożała, może tamte kupiłeś w hurtowej a te "nowe" w detalicznej
0
@AmigoBlancos Chyba ludzi bolało to że jako kibic potrafił skrytykować klub
0
@tomek8756 Wygląda smakówa
0
@kuz To inaczej czy skłamał?
0
city odrabia to oczywiści bvb odwala
3
@NorbiTBOB Chyba musisz ponownie poprosić o tego nudesa
1
@Kinginiesta Przewodniczący największej partii opozycji powinien jednak myśleć o skutkach ewentualnego zatrzymania przy takiej prędkości i co z tym zrobią rządzący
0
@peetwithbarca Tylko 3 punkty w Monachium w przypadku wygranej Benfiki
2
Gavi w stylu Iniesty
2
@MiriamPijanicz Valverde.
1
@Bogan 2:1 bardziej sercem niż rozumem
9
@Objectivo To że służba zdrowia w tym kraju jest tragiczna to nie jest wina obywateli tylko 30 lat nieudolnej władzy a skoro opłacają swoje składki to mają prawo z tego korzystać
2
@7black4 Też jako osoba zaszczepiona tego nie kumam ponad połowa społeczeństwa jest zaszczepiona a liczba zachorowań nie spada więc co za różnica, jak ktoś nie chce się szczepić to świadomie ryzykuje gorszy przebieg choroby i tyle
0
@Worny U21 muszą być zgłaszani?
2
@iniesta44 Po 2 odcinkach mogę powiedzieć że warto a jak dodatkowo ogarniasz lore lola to daje jeszcze więcej przyjemności
1
@TheNekro94 Cała płyta mocny materiał ale po takim storytellerze chyba nie można było się spodziewać czegoś innego
1
@Kamiloza91 1,3,2
17
@VirtuoZ Ja bym się nie ograniczał i dał tytuł ziemianina 200 000-lecia
0
@Krystian1588 Szkoda że odszedł do Arsenalu bo zapowiadał się lepiej ale po co nam kolejny 30 latek
2
oPOzycja sama sobie strzela w stopę i pomaga pisowi, skrajnie nieodpowiedzialne jest to aby "lider" opozycji był tak nieodpowiedzialny
3
@l0Messini Jeżeli zakładacie inne majtki i używacie innych ręczników do miejsc intymnych to raczej powinno być git ale o takie rzeczy lepiej zapytać lekarza (nawet rodzinnego) niż ludzi w internecie
0
@fenix1983 U mnie dembele się obraził bo nie gra(miał kontuzję ) i odszedł za darmo
0
@fenix1983 Ja Antaka za 70 do interu i w jego miejsce Ayedemi za 20 wymiana idealna, i jak sprzedałeś Umtitiego?
0
@DLFCB Do boju Portugalia! Po zwycięstwo, po marzenia, po mój zielony kupon!
4
@michal26 Merc miał po prostu w dupie wytrzymałość bo zostały im 4 wyścigi i wszystko poszło w moc
6
@Przemek2323 Pamiętaj że Piłsudski miał socjalistyczne poglądy więc z PISem miałby po drodze
1
Ale że akurat oponiarz się o decyzje sędziów czepia
4
vamos redbull!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Alan_fcbfan JA trochę nie ufałem Słowacji i dałem +1,5 na 1,34