0

Też u was w fm22 Memphis strzela jak natchniony w 3 sezonie chciałem go sprzedać ale się nie udało i chyba wyszło na lepsze bo chłop w 18 meczach 25 bramek w LL

1

@mat32 Wątpię że aż tak zdrożała, może tamte kupiłeś w hurtowej a te "nowe" w detalicznej

0

@AmigoBlancos Chyba ludzi bolało to że jako kibic potrafił skrytykować klub

0

@tomek8756 Wygląda smakówa

0

@kuz To inaczej czy skłamał?

0

city odrabia to oczywiści bvb odwala

3

@NorbiTBOB Chyba musisz ponownie poprosić o tego nudesa

1

@Kinginiesta Przewodniczący największej partii opozycji powinien jednak myśleć o skutkach ewentualnego zatrzymania przy takiej prędkości i co z tym zrobią rządzący

0

@peetwithbarca Tylko 3 punkty w Monachium w przypadku wygranej Benfiki

2

Gavi w stylu Iniesty

2

@MiriamPijanicz Valverde.

1

@Bogan 2:1 bardziej sercem niż rozumem

9

@Objectivo To że służba zdrowia w tym kraju jest tragiczna to nie jest wina obywateli tylko 30 lat nieudolnej władzy a skoro opłacają swoje składki to mają prawo z tego korzystać

2

@7black4 Też jako osoba zaszczepiona tego nie kumam ponad połowa społeczeństwa jest zaszczepiona a liczba zachorowań nie spada więc co za różnica, jak ktoś nie chce się szczepić to świadomie ryzykuje gorszy przebieg choroby i tyle

0

@Worny U21 muszą być zgłaszani?

2

@iniesta44 Po 2 odcinkach mogę powiedzieć że warto a jak dodatkowo ogarniasz lore lola to daje jeszcze więcej przyjemności

1

@TheNekro94 Cała płyta mocny materiał ale po takim storytellerze chyba nie można było się spodziewać czegoś innego

1

@Kamiloza91 1,3,2

17

@VirtuoZ Ja bym się nie ograniczał i dał tytuł ziemianina 200 000-lecia

0

@Krystian1588 Szkoda że odszedł do Arsenalu bo zapowiadał się lepiej ale po co nam kolejny 30 latek

2

oPOzycja sama sobie strzela w stopę i pomaga pisowi, skrajnie nieodpowiedzialne jest to aby "lider" opozycji był tak nieodpowiedzialny

3

@l0Messini Jeżeli zakładacie inne majtki i używacie innych ręczników do miejsc intymnych to raczej powinno być git ale o takie rzeczy lepiej zapytać lekarza (nawet rodzinnego) niż ludzi w internecie

0

@fenix1983 U mnie dembele się obraził bo nie gra(miał kontuzję ) i odszedł za darmo

0

@fenix1983 Ja Antaka za 70 do interu i w jego miejsce Ayedemi za 20 wymiana idealna, i jak sprzedałeś Umtitiego?

0

@DLFCB Do boju Portugalia! Po zwycięstwo, po marzenia, po mój zielony kupon!

4

@michal26 Merc miał po prostu w dupie wytrzymałość bo zostały im 4 wyścigi i wszystko poszło w moc

6

@Przemek2323 Pamiętaj że Piłsudski miał socjalistyczne poglądy więc z PISem miałby po drodze

1

Ale że akurat oponiarz się o decyzje sędziów czepia

4

vamos redbull!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@Alan_fcbfan JA trochę nie ufałem Słowacji i dałem +1,5 na 1,34

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?