Jersi1
Dołączył/a: październik 2023
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker czy mi się wydaje czy ten gość nic tam nie napisał praktycznie xd „wchodząc w szczegóły rezonans magnetyczny nie jest jednoznacznym badaniem” ale kompletna i wyczerpująca szczegółowo temat diagnoza
0
Aston Villa 1 gol po 5 meczach, ciekawe jak długo Unai Emery to wytrzyma
0
Nie mogę się już doczekać potężnego Marcusa dzisiaj na skrzydle
2
Premier league 3:1 La Liga w tym tygodniu CL, przy tym jedno zwyciestwo la ligi dal gosc z premier league
14
@4Fabregas4 ty sobie jakies jaja robisz?
6
W ogóle Alonso dzisiaj wygląda jakby naje*any był xd
0
@mmaciass Ale wiesz, że te rzeczy, które są za tymi zamykanymi szafkami są ze względu na epidemię fentanylu i ćpuni kradną wszelakie wyroby medyczne oraz ogólnie chemiczne, a z twojej wypowiedzi wyszło jakoby wszystko było zamykane.
0
@FCB24 To nie tak, że w USA jest kara śmierci, w niektórych stanach jest, a w niektórych nie ma.
1
@ViscaelBarca2007 Doslownie nikt nie mowi ze gra za zasługi
1
@Roobo Tak, Nato się obroni.
1
@Roobo Ale jakiej obrony nie mają? Kraje NATO na informacje o kilku dronach zareagowało i od razu były w stanie gotowości. Zapomniałeś chyba, że Polska to jest pierdek w NATO i po to jesteśmy w tej organizacji żeby wspólnie kraje członkowskie broniły granic organizacji.
1
@Laminedependencia i wódeczki się można napić w weekend hehe i z wujaszkiem popierdolić o głupotkach
0
@Eklerek Ja od siebie polecam stojący mikrofon tak naprawdę jakikolwiek i do tego słuchawki
0
@pride1899 Liczy się, wiadomo, że nie cała bo amortyzacja, ale wydaje się, że nie byłoby szansy zarejestrować Nico.
0
@pride1899 A cena transferu nie liczy się do limitu FFP La Ligi?
0
W ogóle jakie jest obecne stanowisko La Rambli wobec Nico, po tym wszystkim co się dzieje z rejestracjami, wciąż jego wina?
0
@blakkudium 2-3 lata temu Vini był najlepszy na świecie, nawet jeśli nie był na samym szczycie najdłużej to grał niesamowicie
3
@gaucho104 nie wydaje mi się, że w Spotify musisz ściągać te utwory. Możesz stworzyć folder „local files” i tam wrzucać utwory które masz na telefonie. Tak ja robię z piosenkami których nie ma na Spotify, a chce je mieć.
0
@Herato Real i Barca nie odstają finansowo tylko cała reszta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas on w zeszłym sezonie w obu meczach z villarealem wchodził na końcówkę więc chyba to jakaś pomyłka
0
@Filipem Z jakiego powodu? Rzadko kiedy popełniał jakieś spektakularne błędy jak już dostawał szanse i jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który potrafi grać szeroko i bardziej w środku boiska.
2
@RosjaninBut Współczuje, iż słuchasz tych kretynów
0
Wie ktoś dlaczego w meczach La Liga zawsze jest tak dużo policji wokół płyty boiska?
3
To chyba jakiś rodzaj manifestacji tego, że będziemy tam grali w tym sezonie. Laporta wyszedł z założenia, że jak się czegoś bardzo chce to tak będzie
0
@Irmscher10 Jak nie powiększa obrysu? XDDD rozumiem frustrację ale no bez przesady
0
@partymaker tak na myśl przychodzi, że Tchouameni stał bardzo blisko Torresa
0
@MiGzi ja np jak byłem młodszy (8 lat) i byłem w jednej z najlepszych szkółek w Polsce to naturalnie chowałem ręce za ciało w każdej takiej sytuacji i to raczej obrońcy też robią
0
@KacperVEB Wlasnie tak myslalem na początku ale na powtórce nie było widać żeby się poślizgnął, a jeszcze na końcu zaakcentował takie sanki dziwnie xd
12
Wystarczyła jedna kolejka (a w zasadzie jedna połowa) i cała liga będzie w tym sezonie nas nienawidzić, a to co się będzie w madrycie działo to przejdzie wszelkie granice