2

@pt9 jeśli możesz miesięcznie oszczędzać 2k na IKE, a tego nie robisz i inwestujesz poza IKE, to może to być jakaś forma frajerstwa, jednak frajerstwem jest w ogóle nie dbać o finanse, a popełnianie błędów jest naturalne

1

@pt9 Jest kanał PanKracy na YT, który dość rzetelnie i w prosty sposób przekazuje wiedzę na tematy inwestycyjne, w tym o IKE

3

Salah w tym sezonie na wszystkich frontach 27 goli i 19 asyst, leci po ZP?

2

Salah w tym sezonie 44 g+a w 34 meczach. Jest gość niesamowity i chyba ugruntowi się jako jeden z najlepszych piłkarzy w historii PL

2

jak może taki duży gość tak zakręcić Garcią na tak małej przestrzeni

3

Co ona tam gada XD najebana przyszla chyba

0

Przecież koszulka jako wsparcie powodzi we Walencji, co za debile

0

@Doony7 ''20:12 Jak informuje Mundo Deportivo Tomás Conechny, czyli drugi z poszkodowanych piłkarzy doznał wstrząśnienia mózgu. Dzisiejszą noc spędzi na obserwacji w szpitalu.''
O czym ty mówisz? XD przecież masz to artykule, który skomentowałeś

0

@Xxxbarca4ever No tak, przecież popchnięcie kogoś gdy jest pół metra nad ziemią po czym ląduje na dupe na ziemie, to to samo co uderzenie w głowę co poskutkowało wstrząśnięciem mózgu i szpitalem

0

@Masp Tutaj niestety nie przemówisz do rozsądku, bo co druga osoba odpiszę tobie, że ''napisz jeszcze że negreira załatwił, że tego faulu nie było'', czy coś w tym stylu. Poziomu notatnika tu jeszcze nie ma, ale niektórzy się do tego zbliżają żeby odkleić się jak fani madryciaków

0

@norbi77 No Rudiger popycha przeciwnika w sposób oczywisty i należy się karny, kompletna zgoda. W przypadku Gaviego, był to po prostu nieodpowiedzialny, groźny dla przeciwnika faul, który mógł się zakończyć jeszcze gorzej.

0

@Xxxbarca4ever Pokaż filmik z tego zdarzenia to się odniosę

0

@norbi77 Uporządkowując. Gavi wyskakuje do główki, jednak jest na tyle spóźniony, iż w momencie wyskoku do główki, piłka jest kompletnie poza zasięgiem Gaviego, a ten z dużym impetem uderza głową w głowę zawodnika przeciwnego, który pada na murawę i kończy swój występ w tym meczu, po uderzeniu Gaviego. Moim zdaniem, samo spóźnienie, gdyby np wytrącił przeciwnika z równowagi to byłby faul bez kartki, jednak to co zrobił Gavi bez naciągania wpisuje się w kategorię bardzo niebezpiecznych zagrań, które moim zdaniem zasługują na żółtą kartkę.

0

@norbi77

walka o górną piłkę? Ja tutaj walki nie widzę, Gavi jest wyraźnie spóźniony i nokautuje przeciwnika. Gdyby byli cały czas w kontakcie to rozumiem, że takie zagranie byłoby po prostu walką, a premedytacja w tej sytuacji ma małe znaczenie, bo było to po prostu bardzo niebiezpieczne dla zdrowia obu graczy zagranie, Gaviego po prostu odcięło z czego jest znany

0

@norbi77 Pytanie, w przypadku uderzenia przeciwnika głową nie można dostać żółtej czy jak? Gavi wyraźnie spoźniony, wysłał przeciwnika do szpitala i nie dostaje żółtej, miał go znokautować tak żeby przeciwnik zemdlał żeby dostać żółtą czy jak?

0

@Toretto gavi powinien wylecieć w tej 8 minucie, niebezpieczny atak na głowę rywala, wyraźnie spóźniony był

0

@MesQueUnClub96 Przecież powinniśmy od 8 minuty grać w 10,

oczywista druga żółta dla Gaviego za to co zrobił

0

Już mnie parę osób zwyzywało, bo stwierdziłem, że atak gaviego na głowę piłkarza Alavés zaslugiwal na druga zolta I wylot z boiska; podsylam filmik z wydarzenia żeby każdy mógł zobaczyć, bądźmy uczciwi, a nie jak madryciaki


0

@wyrek

0

@wyrek Gavi wyraźnie spóźniony, bardzo groźnie atakuje przeciwnika głową, powodując, iż przeciwnik musi opuścić boisko i prawdopodobnie pojechać do szpitala, a według ciebie nie zasługuje to na kartkę, ciekawe standardy

0

@KrychaFCB Od 8 minuty Barcelona powinna grać w 10, po tym co zrobił Gavi

0

@robsons23 Nie rozumiem co w tym kontrowersyjnego, zawodnik Alaves wygrał piłkę, a Gavi się w niego władował z głowy z takim impetem, że pewnie do szpitala pojechał

0

Moim zdaniem powinien dostać drugą żółtą za to Gavi, to on się władował przeciwnikowi tak ze go muszą zwijać z boiska

0

@heniusss Nie, nie trafia go powyżej kolana, z tej kamery to tak wygląda jakby przejechał go najpierw po dolnej części uda, ale w rzeczywistości tego nie było

0

@ObiwanKenobi Nie zaprzeczam, po prostu denerwuje mnie to ciągłe argumentowanie jakimiś stopklatkami, które nie mają często nic wspólnego z tym jak dana sytuacja rzeczywiscie wyglądała

0

Nie mam zamiaru jakkolwiek tłumaczyć braku czerwonej kartki po wczorajszym faulu na Mbappe, która powinna być, jednak narracja i stopklatki pokazujące jakoby Romero całą stopą z ogromnym impetem zaatakował Mbappe to jest kwintesencja dezinformacji. Wystarczy obejrzeć na Youtube La Ligi w spowolnionym tempie ten wślizg, gdzie widać, że on dosłownie przejechał małym kawałkiem podeszwy po prawej łydce mbappe, a madrycioki mówią, że ten faul mógł skończyć kariere francuza xd

0

@Kgorecki2500 Klasa robotnicza u Marksa znaczyła tyle, iż nie posiadała kapitału, ani ziemi. Przenoszenie tego na dzisiejsze realia to absurd.

3

Po prostu mamy na bramce 37 letniego gościa, który uczy się naszego stylu, dajmy mu czas

4

@ShawnC Van Dijk?

1

@Alvarinho Ale ja nic nie pisałem wyżej, jakie argumenty chcesz dostać? Jeśli na to, że nie pisałem, to akurat jadłem i miałem rękę zajętą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?