Jersi1
Dołączył/a: październik 2023
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9 jeśli możesz miesięcznie oszczędzać 2k na IKE, a tego nie robisz i inwestujesz poza IKE, to może to być jakaś forma frajerstwa, jednak frajerstwem jest w ogóle nie dbać o finanse, a popełnianie błędów jest naturalne
1
@pt9 Jest kanał PanKracy na YT, który dość rzetelnie i w prosty sposób przekazuje wiedzę na tematy inwestycyjne, w tym o IKE
3
Salah w tym sezonie na wszystkich frontach 27 goli i 19 asyst, leci po ZP?
2
Salah w tym sezonie 44 g+a w 34 meczach. Jest gość niesamowity i chyba ugruntowi się jako jeden z najlepszych piłkarzy w historii PL
2
jak może taki duży gość tak zakręcić Garcią na tak małej przestrzeni
3
Co ona tam gada XD najebana przyszla chyba
0
Przecież koszulka jako wsparcie powodzi we Walencji, co za debile
0
@Doony7 ''20:12 Jak informuje Mundo Deportivo Tomás Conechny, czyli drugi z poszkodowanych piłkarzy doznał wstrząśnienia mózgu. Dzisiejszą noc spędzi na obserwacji w szpitalu.''
O czym ty mówisz? XD przecież masz to artykule, który skomentowałeś
0
@Xxxbarca4ever No tak, przecież popchnięcie kogoś gdy jest pół metra nad ziemią po czym ląduje na dupe na ziemie, to to samo co uderzenie w głowę co poskutkowało wstrząśnięciem mózgu i szpitalem
0
@Masp Tutaj niestety nie przemówisz do rozsądku, bo co druga osoba odpiszę tobie, że ''napisz jeszcze że negreira załatwił, że tego faulu nie było'', czy coś w tym stylu. Poziomu notatnika tu jeszcze nie ma, ale niektórzy się do tego zbliżają żeby odkleić się jak fani madryciaków
0
@norbi77 No Rudiger popycha przeciwnika w sposób oczywisty i należy się karny, kompletna zgoda. W przypadku Gaviego, był to po prostu nieodpowiedzialny, groźny dla przeciwnika faul, który mógł się zakończyć jeszcze gorzej.
0
@Xxxbarca4ever Pokaż filmik z tego zdarzenia to się odniosę
0
@norbi77 Uporządkowując. Gavi wyskakuje do główki, jednak jest na tyle spóźniony, iż w momencie wyskoku do główki, piłka jest kompletnie poza zasięgiem Gaviego, a ten z dużym impetem uderza głową w głowę zawodnika przeciwnego, który pada na murawę i kończy swój występ w tym meczu, po uderzeniu Gaviego. Moim zdaniem, samo spóźnienie, gdyby np wytrącił przeciwnika z równowagi to byłby faul bez kartki, jednak to co zrobił Gavi bez naciągania wpisuje się w kategorię bardzo niebezpiecznych zagrań, które moim zdaniem zasługują na żółtą kartkę.
0
@norbi77
0
@norbi77 Pytanie, w przypadku uderzenia przeciwnika głową nie można dostać żółtej czy jak? Gavi wyraźnie spoźniony, wysłał przeciwnika do szpitala i nie dostaje żółtej, miał go znokautować tak żeby przeciwnik zemdlał żeby dostać żółtą czy jak?
0
@Toretto gavi powinien wylecieć w tej 8 minucie, niebezpieczny atak na głowę rywala, wyraźnie spóźniony był
0
@MesQueUnClub96 Przecież powinniśmy od 8 minuty grać w 10,
0
Już mnie parę osób zwyzywało, bo stwierdziłem, że atak gaviego na głowę piłkarza Alavés zaslugiwal na druga zolta I wylot z boiska; podsylam filmik z wydarzenia żeby każdy mógł zobaczyć, bądźmy uczciwi, a nie jak madryciaki
0
@wyrek
0
@wyrek Gavi wyraźnie spóźniony, bardzo groźnie atakuje przeciwnika głową, powodując, iż przeciwnik musi opuścić boisko i prawdopodobnie pojechać do szpitala, a według ciebie nie zasługuje to na kartkę, ciekawe standardy
0
@KrychaFCB Od 8 minuty Barcelona powinna grać w 10, po tym co zrobił Gavi
0
@robsons23 Nie rozumiem co w tym kontrowersyjnego, zawodnik Alaves wygrał piłkę, a Gavi się w niego władował z głowy z takim impetem, że pewnie do szpitala pojechał
0
Moim zdaniem powinien dostać drugą żółtą za to Gavi, to on się władował przeciwnikowi tak ze go muszą zwijać z boiska
0
@heniusss Nie, nie trafia go powyżej kolana, z tej kamery to tak wygląda jakby przejechał go najpierw po dolnej części uda, ale w rzeczywistości tego nie było
0
@ObiwanKenobi Nie zaprzeczam, po prostu denerwuje mnie to ciągłe argumentowanie jakimiś stopklatkami, które nie mają często nic wspólnego z tym jak dana sytuacja rzeczywiscie wyglądała
0
Nie mam zamiaru jakkolwiek tłumaczyć braku czerwonej kartki po wczorajszym faulu na Mbappe, która powinna być, jednak narracja i stopklatki pokazujące jakoby Romero całą stopą z ogromnym impetem zaatakował Mbappe to jest kwintesencja dezinformacji. Wystarczy obejrzeć na Youtube La Ligi w spowolnionym tempie ten wślizg, gdzie widać, że on dosłownie przejechał małym kawałkiem podeszwy po prawej łydce mbappe, a madrycioki mówią, że ten faul mógł skończyć kariere francuza xd
0
@Kgorecki2500 Klasa robotnicza u Marksa znaczyła tyle, iż nie posiadała kapitału, ani ziemi. Przenoszenie tego na dzisiejsze realia to absurd.
3
Po prostu mamy na bramce 37 letniego gościa, który uczy się naszego stylu, dajmy mu czas
4
@ShawnC Van Dijk?
1
@Alvarinho Ale ja nic nie pisałem wyżej, jakie argumenty chcesz dostać? Jeśli na to, że nie pisałem, to akurat jadłem i miałem rękę zajętą