1

@MeS5i_99 prawdopodobnie się pomylił, nie wiem czy znasz takie zjawisko jak przejęzyczenie

0

Nadający z piwnicy, polscy troglodyci mają oczywiście większe pojęcie na każdy temat niż osoby, których sytuacja dotyczy

0

Spokojnie Hiszpania ma Carvajala więc wygra i tak

0

Akcja zaczęła się z faulu Yamala, którego nie było.

1

@MesQueUnClub96 Mi tam bardziej gra Anglii przypomina grę Barcelony w poprzednim sezonie

4

O co chodzi z tym wyzywaniem Anglików? Wiadomo, gówno grają, ale Słowacy przez 3/4 meczu symulki, kładzenie się bez powodu i wybijanie na oślep piłki. Gdyby takie coś zrobił Real albo inna nielubiana drużyna, to opinie byłyby dokładnie odwrotne.

0

@maroon To chyba ci się pomyliło z polskimi uczelniami, bo na zachodzie nauka ma się dobrze.

0

@Albatros No co niby wiadomo? Rozumiem, że klub może sobie oferować dowolne kwoty piłkarzom, dzięki czemu więcej pieniędzy skapnie działaczom i będzie to wina piłkarzy, którzy nie chcą pracować za mniej.

0

@kaamil1910 Ale czym pasują? Tym, że nic nie robią czy tym, że nic nie robią?

0

@ArcziArtt Suba zostawie i polubienia, ale według mnie pierwszy bit brzmi jak jakaś muzyka typu '' epic game music'', a druga jakby zbuku miał na nim nawijać o ciezkim dziecinstwie.

0

Ciekawe pod kogo będzie sędziował turecki sędzia. Niby porażka pod Wiedniem, ale pokonani przez polskiego króla.

0

@Ojciec5tkidzieci Jakim zachowaniem, że nie daje z siebie robić pośmiewiska na boisku jak piłkarze Barcelony?

1

Carvajal ma jakiś gen wygrywania, każda stykowa piłka jego

1

Cucurella??? Top

2

@tristan87 Ale nie używa i nigdy tego nie robił

0

Jaki Dembele to jest beton, nie ma chyba drugiego piłkarza na topie który jest tak dużym beneficjentem swojej fizyczności

2

4 piłkarzy Realu Sociedad na boisku, ciekawa sprawa

2

@Herato Caballero

0

@Faro Nikt nie powiedział że guler jest lepszy

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub_87 Patrząc na to, że jesteś jednym z najbardziej aktywnych członków tej strony to jest to co najmniej kontrowersyjny statement. Jednak masz szanse wyjść z tego honorowo i np. nie pisać nic przez 30 dni, pokazać, że nie korzystasz z tego internetu.

3

@Arczi87 Mylisz pressing z bezmyślnym bieganiem za piłką.

1

@MesQueUnClub_87 Gdyby naśladować to co na wschodzie to byś nie mógł napisać tego komentarza, bo prawdopodobnie nie byłoby internetu

6

@Bykunn Plus tego typu ulewne deszcze raczej niszczą plony niż je nawadniają

0

@Sysia11 Oni ze względu na profil piłkarzy, których szkolą ciężko im wygrywać z niektórymi drużynami, ty za to jako Polak cieszysz się nie z trofeum raz na 60 lat, tylko z piłkarza(Lewego) raz na 60 lat.

1

@Herato Nemanja Vidic

0

@Herato Thiago Motta?

0

@TR3YWAY Poteżny, ofensywny boczny obrońca z liczbą asyst wynoszącą 0 przez cały sezon

0

@Pawlak1992 Nie grał z Messim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?