Jersi1
Dołączył/a: październik 2023
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MeS5i_99 prawdopodobnie się pomylił, nie wiem czy znasz takie zjawisko jak przejęzyczenie
0
Nadający z piwnicy, polscy troglodyci mają oczywiście większe pojęcie na każdy temat niż osoby, których sytuacja dotyczy
0
Spokojnie Hiszpania ma Carvajala więc wygra i tak
0
Akcja zaczęła się z faulu Yamala, którego nie było.
1
@MesQueUnClub96 Mi tam bardziej gra Anglii przypomina grę Barcelony w poprzednim sezonie
4
O co chodzi z tym wyzywaniem Anglików? Wiadomo, gówno grają, ale Słowacy przez 3/4 meczu symulki, kładzenie się bez powodu i wybijanie na oślep piłki. Gdyby takie coś zrobił Real albo inna nielubiana drużyna, to opinie byłyby dokładnie odwrotne.
0
@maroon To chyba ci się pomyliło z polskimi uczelniami, bo na zachodzie nauka ma się dobrze.
0
@Albatros No co niby wiadomo? Rozumiem, że klub może sobie oferować dowolne kwoty piłkarzom, dzięki czemu więcej pieniędzy skapnie działaczom i będzie to wina piłkarzy, którzy nie chcą pracować za mniej.
0
@kaamil1910 Ale czym pasują? Tym, że nic nie robią czy tym, że nic nie robią?
0
@ArcziArtt Suba zostawie i polubienia, ale według mnie pierwszy bit brzmi jak jakaś muzyka typu '' epic game music'', a druga jakby zbuku miał na nim nawijać o ciezkim dziecinstwie.
0
Ciekawe pod kogo będzie sędziował turecki sędzia. Niby porażka pod Wiedniem, ale pokonani przez polskiego króla.
0
@Ojciec5tkidzieci Jakim zachowaniem, że nie daje z siebie robić pośmiewiska na boisku jak piłkarze Barcelony?
1
Carvajal ma jakiś gen wygrywania, każda stykowa piłka jego
1
Cucurella??? Top
2
@tristan87 Ale nie używa i nigdy tego nie robił
0
Jaki Dembele to jest beton, nie ma chyba drugiego piłkarza na topie który jest tak dużym beneficjentem swojej fizyczności
2
4 piłkarzy Realu Sociedad na boisku, ciekawa sprawa
2
@Herato Caballero
0
@Faro Nikt nie powiedział że guler jest lepszy
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 Patrząc na to, że jesteś jednym z najbardziej aktywnych członków tej strony to jest to co najmniej kontrowersyjny statement. Jednak masz szanse wyjść z tego honorowo i np. nie pisać nic przez 30 dni, pokazać, że nie korzystasz z tego internetu.
3
@Arczi87 Mylisz pressing z bezmyślnym bieganiem za piłką.
1
@MesQueUnClub_87 Gdyby naśladować to co na wschodzie to byś nie mógł napisać tego komentarza, bo prawdopodobnie nie byłoby internetu
6
@Bykunn Plus tego typu ulewne deszcze raczej niszczą plony niż je nawadniają
0
@Sysia11 Oni ze względu na profil piłkarzy, których szkolą ciężko im wygrywać z niektórymi drużynami, ty za to jako Polak cieszysz się nie z trofeum raz na 60 lat, tylko z piłkarza(Lewego) raz na 60 lat.
1
@Herato Nemanja Vidic
0
@Herato Thiago Motta?
0
@TR3YWAY Poteżny, ofensywny boczny obrońca z liczbą asyst wynoszącą 0 przez cały sezon
0
@Pawlak1992 Nie grał z Messim