Jersi1
Dołączył/a: październik 2023
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Pau Victor to napastnik, nie skrzydłowy, a Unai to taki skrzydłowy w stylu Fermina albo Torre
0
@Faro A kim ma grać? Nawet gdyby Fati i Torres byli zdrowi to i tak nic nie robią i są bezużyteczni
0
@matirix20 chyba asysta dla Suareza, ale to przez wyjątkowo zdobytego gola, a nie podanie
0
@Firestone W zeszłym sezonie przed kontuzją był najlepszym piłkarzem Barcelony
0
@maroon ale oni kupowali produkty, zamiast mieć pretensje do ludzi, którzy działają w ramach pełnoskalowej wojny, to możesz odezwać się do polskich przedsiębiorców, którzy też nie mają łatwo i szukają oszczędności. Chyba że jesteś zwolennikiem żeby to urzędnik decydował czy możesz kupować produkty z innych części świata
0
@takisobiektos wydaje się tobie, iż dokonuje, ponieważ nie znasz definicji tego pojęcia i kojarzysz go z masowym zabijaniem ludzi. Polecam krótki wykład Konstantego Geberta na ten temat
0
@Bykunn po pierwsze, Izrael nie dokonuje ludobojstw, podaj dowody na to, iż Izrael robi to z powodów ideologicznych, ponieważ chce unicestwić jakąkolwiek grupę religijną czy etniczną, zgodnie z definicją polskiego prawnika Rafała Lemkina, który owe pojęcie wprowadził do prawa międzynarodowego.
Druga kwestia, na tamtych terenach historycznie żyło bardzo dużo różnych narodów, a naród Żydowski był jednym z pierwszych. W drodze prześladowań jakich owy naród doznawał min. przez Muzułmanów, tworzył diaspory, a przed samym powstaniem Izraela, na tamtym terenie żyła podobna ilość żydów w porównaniu do muzułmanów, jednak ci pierwsi byli przeważnie bardziej zamożni i wykupywali więcej ziemi, a więc argument jakoby Izrael sobie zrobił tam państwo znikąd, jest grubo przestrzelony.
0
@SawneyBean Przytoczę tylko twoją jedną wiadomość za którą powinieneś dostać bana tutaj i ogólnie powinno być ci bardzo wstyd ''Dlatego właśnie ukraińskie orki są równane z ziemią. Oby tak dalej - niech gniją, za to robią i "wyznają".''
0
@SawneyBean Mówi to gość który jest krypto pisowcem, czy tam innym wyborcą konfederacji wierzący w międzynarodowe spiski xd
0
@Bykunn Z czym się nie zgadzasz? Kraje arabskie, nie chciały, nie chcą i nie będą chciały nigdy pokoju z Izraelem, dopóki ten nie przestanie istnieć - nie wyparuje z mapy. Z perspektywy faktów historycznych, Izrael jest kolebką zachodu na bliskim wschodzie, który jest zdominowany przez sojuszników lub kryptosojuszników Iranu, który jest związany z Rosją, Chinami i Koreą Północną. Mimo licznych zastrzeżeń wobec czysto technicznych warunków działań państwa Izrael, każda osoba wspierająca wolny świat, w którym dominuje demokracja, powinien stać po stronie Izraela.
0
@SawneyBean Porównujesz Rosje - państwo, które od lat destabilizuje Ukrainę, od ponad 2 lat prowadzi pełnoskalową inwazję, a w kwestii polityki wewnętrznej jest bandycką dyktaturą, do Izraela - demokratyczny kraj przynależący do cywilizacji zachodniej, który od początku powstania jest nieustannie atakowany przez muzułmańską koalicje, która na sztandarach ideologicznych ma zapisane zniszczenie Izraela, a on w odpowiedzi na to prowadzi działania mające na celu ochronę swoich obywateli, a pomaga mu w tym inny kraj czyli USA.
3
@SawneyBean Sory, ale mówiąc kretyn o tobie to jak nic nie powiedzieć
2
@maroon A może ktoś zapyta polskich przedsiębiorców, bo to oni kupowali zboże z Ukrainy.
0
@FCBparasiempre ''Chwilowy kryzys, którego efektem były wysokie porażki z Athletikiem Bilbao czy Celtą Vigo, na dobre zażegnała Blaugrana.''
Nie wiem czy coś jest ze mną nie tak, ale to zdanie się jakoś nie klei.
0
@waletpl Wymień te skrajne poglądy Barcelony, bo juz kiedys ktos o tym wspominał i gdy się z nim skonfrontowałem to nie potrafił wskazać, które poglądy to te ''skrajnie'' lewicowe
0
@szymonekk To pograj w polskie Dying light, najlepiej w trybie coop z ziomkiem, też jest o zombiakach i naprawdę sie przyjemnie gra
0
@Encore Nie wiem, ostatnie parę meczów równia pochyła, mam nadzieję, iż to po prostu zmęczenie
4
@mrboom Czy ja wiem czy lepiej, Real się totalnie wyłączył w drugiej połowie
0
Może go kupi jakieś PSV albo inne Porto
1
Akurat wierzę, iż Garcia w obecnym systemie ma szansę sobie poradzić. Jest to inteligentny piłkarz, któremu brakuje walorów fizycznych i technicznych ( w defensywie), jednak wydaje się, iż do tego stylu gry pasuje.
0
Siemka, zna sie może na tematach lekarzy" od glowy", mam problemy od dluzszego czasu ze skupieniem i chcialbym udać sie do specjalisty. Wiecie moze kto bedzie do tego najbardziej odpowiedni?
0
Kompletnie nie rozumiem tylko jednego, dlaczego Kompany chcąc grać podania za linie obrony nie wystawił Comana i Sane, tylko Olise i Gnabriego, przecież, aż sie prosiło żeby tamtych wiatraków wystawić
1
Wiem, że Raphinha wygrał mecz, ale dla mnie dzisiaj MVP to Casado, totalnie nie wierzyłem, że jest w stanie wejśc na taki poziom
1
Przyznam się, że myślałem, iż Casado mocno nie dojedzie na ten mecz, totalnie mi zamknął mordę
0
Kurs na Gen G był 1.02 przed meczem, ciekawe czy ktos na podbicie kuponu sie skusil
0
@Lucyfffer Jajka oczywiście na twardo
9
Oprócz tak naprawdę Girony z poprzedniego sezonu, która jest mocno wspierana przez grupę City, to drużyny spoza top 6-7 (mówie o takim ujęciu na przestrzeni kilku-kilkunastu sezonów ostatnich) grają totalny paździerz i są pośmiewiskiem na europejskiej scenie
1
@Lucyfffer Wrap pełnoziarnisty z pastą z jajka i tuńczyka. 15 sekund w mikrofali placek. Do tego dodajesz jako sos pesto odtłuszczone ( takie jest w lidlu). 2 jajka mieszasz z 60 g tuńczyka ( mała puszka) i łyżka jogurtu naturalnego ( 3%), do tego słodka, ostra papryka, czosnek granulowany i do tego wszystkiego troche rukoli. Polecam jako 5 minutowe śniadanie
0
@marcjanna To może Ty je podasz, bo ja nie wiem
0
@Kgorecki2500 Wyciąganie pojedynczych ofiar, które nie powinny zginąć, w takiej skali konfliktu z jakim ma do czynienia Izrael, pokazuje tylko to, iż patrzysz na świat przez pryzmat własnego małego świata w którym żyjesz, w którym to najwiekszym twoim problemem jest to czy kupisz sobie bułke czy chleb do jedzenia.