4

@Alvarinho To jest chyba najbardziej oczywisty trolling na jaki można się nabrać, a ty się na niego nabrałeś, gratulacje

0

@Nightraider Co w kwestii amortyzacji oznacza dla Barcelony to, iż nie będzie on piłkarzem Barcelony przez następną część sezonu?

2

@DonCarletto Tutaj nie chodzi o przepisy chyba, Olmo miał zapis w kontrakcie, który mówił o tym, że jeśli go nie zarejestrują to kontrakt traci ważność.

0

@gumaz Wspomnienie o byłym partnerze, to chyba taka klauzula, żeby go nie wyzywali

3

@okiemtypera_lucaxx95 Jasne, rozumiem rozumiem, ale w sytuacji Barcelony, kupowanie Roque, który gra jak jeździec bez głowy, jest właśnie transferem na miarę wspomnianych przez Ciebie Douglasów i Fernandesow

2

@okiemtypera_lucaxx95 Roque nie wniósł nic, ale przynajmniej dużo kosztował

6

0

Barca może przynajmniej Olmo czy Victora wypożyczyć, czy przez tę sytuacje traci kontrolę nad ich kontraktami?

4

Salah w PL - 18 meczów, 17 goli i 13 asyst
Trochę się bawi

1

@DonCarletto Marzenie do Barcy. Fizycznie chyba najlepszy boczny obrońca na świecie

0

@blakkudium To dużo mówi generalnie o La Liga, że kluby które co rok biją się o top 5 ligi, są tak naprawdę odskocznią do innych klubów, nawet do średniaków PL.

3

@draxidox Kazali mu pracować i pracuje, a i tak kretyni na X go dalej wyzywają. W Polsce cokolwiek ktoś nie zrobi to go zwyzywają. Lewandowski gdyby przekazał połowę majątku na cele charytatywne to i tak by mówili, że : a) ma drugie tyle więc żadna to dla niego strata b) robi to pod publiczkę. Chory kraj,

0

@Nightraider rozumiem, że okres amortyzacji zależy od długości kontraktu, czy się myle?

0

@Nightraider nie rozumiem, 20 mln Euro będzie prawdopodobnie za 2 lata mniej warte niż teraz, Barcelona będzie płaciła jego pensję i tak naprawdę jeśli będzie się tułał po wypożyczeniach, to będzie on zamrożonym kapitałem. Dlaczego lepszą opcją nie jest po prostu jak najszybsza jego sprzedaż?

0

Te promocje w Lidlu wyglądają trochę jak kartki za PRLu, promocja na masło i każdy klient wychodzi z masłem

0

@macio_944 sery mierzwione to najlepsze sery

0

@Szczepanbog1 Rozumiem, ale są też naprawdę ciekawi artyści, którzy jako przedstawiciele trapu zostali klasykami całego hip hopu jak np. Future czy Young Thug

0

@NerwowyFistaszek Dokładnie, drużyny zaczynają się murować, nie grać w otwartą grę i jest po Barcelonie

0

Przypominam, że jesteśmy pierwsi w lidze i drudzy w CL

0

Balde nie da się oglądać, gdyby przez swoją fizyczność grał w jakimś klubie z dolnej połowy Premier League to bym się nie dziwił, ale on się do gry w Barcelonie nie nadaje.

0

Gra tak bardzo przez środek jak w tym meczu nie będzie nigdy wychodzić z Raphinhą i Lewandowskim bo to są po prostu dwa betony w grze kombinacyjnej, tu kogoś nie zauważą, tam źle przyjmą, tutaj źle podadzą i tak co akcje

0

@zygzakmaklini dosłownie wybił piłkę a yamal zachaczył kostką niefortunnie o jego kolano drugiej nogi o czym ty mówisz

0

Ostatnio pogrywał trochę w Portugalii i miałem wrażenie, że jak wchodził za Neto to automatycznie prawa strona Portugalii nie istniała ofensywnie, ale może to tylko odczucie nie mające pokrycia w faktach.

1

Barcelona to chyba jedyny klub na swiecie w ktorym wygrywajac mecz w 92 minucie przy wrzutce przeciwnika jest mniej obrońców w polu karnym niż napastników drużyny przeciwnej, nie wiem o co chodzi

0

@barcakamil Wydaje mi się, że nie. Jest jednak taka opcja, że symulujesz cały sezon (możesz być nawet bezrobotny), a potem dodajesz kolejnego menedżera(tego właściwego którym chcesz grać) i wybierasz dowolny klub który chcesz przejąć.

0

@4drian0 Wiesz może jak wygląda sprawa z licencjami w tej grze?

0

@Litman ale o co chodzi, jest kontuzjowany i tyle, gdy był zdrowy był bardzo dużą wartością dodaną

1

@CLS63AMG Ja zawsze myślałem, że Realowi, jak jeszcze był mniej znany to miał na pewno opinie o sobie jako kibic Realu gdzieś tam wśród osób zainteresowanych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czemu Barcelona nie zatrudniła Slota?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?