0

Komentarz usunięty

1

@Szklaner Ty w tym chodzisz po ulicy?

0

@ACMaldini3 Lepiej zeby wszyscy polacy polecieli do US samolotami?

0

@Kgorecki2500 Używany Iphone 13

3

Opinie opiniami, ale Bellerin jest niestety komunistą, co potwierdzają jego różne wypowiedzi, np. ta nt. kolektywów. Dopóki nie jest to odgórne, polityczne rozwiązanie, to spoko.

2

@!34RC3!_0N4 De Jong do Lipska? Co najmniej bardzo alternatywna opcja względem rzeczywistości.

0

@ACRAB95 Tak jak mówiłem, normalizujesz rasizm. Ktoś kieruje ofensywną przyśpiewkę, w której wytyka komuś jego pochodzenie i się z tego naśmiewa, a ty twierdzisz, że to wina tych, którzy się przed tym bronią.

0

@ACRAB95 Ale czym innym jest np. powiedzenie, że większość piłkarz z Francji ma rodziców z Afryki, a czym innym jest robienie żartów, w których Argentyńczycy śmiali się z Francuzów, używając argumentów pochodzenia, jeśli tego nie dostrzegasz to nic nie zrobie.

0

@Murazor Są to żarty na tle rasistowskim

0

@Murazor To on normalizuje rasizm, a nie ja

0

Komentarz usunięty

1

@BIGCULES Ale co to znaczy, że nie widzą? Nie widzisz tego filmiku Enzo Fernandeza czy jak?

0

@Kgorecki2500 Karyna na stanowisku przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, nie brzmi to dobrze

1

Deco to chyba naszurany jakiś tam chodzi

2

@SawneyBean Tak zwany syndrom ''chłoporozumstwa''. Jak ktoś zaczyna mówić rzeczy, które się podobają ''chłoporozumcom'' to nagle jest przez nich uwielbiany.

6

Mam nadzieję, że to fake info. Jak sobie przypominam mecz z Porto i to co on tam wyprawiał, to lepiej chyba nie mieć go nawet w szerokim składzie.

0

@Who_you_mam Bierz pod uwagę, iż Barcelona nie działa w próżni. Jeśli nie Barca to przyjdzie ktoś inny, stąd cena.

0

@maroon Rozumiem, to zależy już raczej od indywidualnego podejścia do rzeczy, które się kocha ( a taką jest Barcelona, którą chyba wszyscy kochamy w jakimś tam stopniu).

1

@maroon Gwałciciela i zwyrola to za darmo nie powinno się brać, do Getafe pasował w sam raz

1

@BoRoWieC Najgorsze jest to, że jest duża szansa na dogrywkę, a Navas przeważnie gra z ławki lub 60 minut.

1

@BulaKG Najczęściej 4 jajka sadzone, 3 chrupkie pieczywka pełnoziarniste z hummusem i pomidorem, do tego awokado, a po śniadaniu jakieś owoce

1

@Criss18Barca Idiotyczna wypowiedź, która nie ma sensu. Podsumowując, on twierdzi, iż piłka staje się tylko przyjemnością dla biznesu. A skąd owy biznes czerpie zyski? Z oglądalności, a więc muszą przyciągać widowiskiem, aby ludzie to oglądali. Jeśli generowany zysk jest coraz większy, znaczy to tylko tyle, iż udało się przyciągnąć więcej widzów.

1

@Encore Jestem podobnego zdania, ale np. Lewandowski potrafi to robić tak żeby było zgodnie z przepisami, a Ronaldo wczoraj stanął nieruchomo

0

W ogole ten karny Ronaldo wczoraj, to on przy drugim zatrzymaniu stanął nieruchomo, mam nadzieję, że ktoś się zabierze za to, bo smutna sprawa dla bramkarzy

1

Odpadli i Pendu nie płacze, a przeciez tak mu zalezy na druzynie

0

@kamiVeB Moze nacho na prawą i środek vivian ( bo le normand tez zawieszony)

3

Jakim cudem nie ma karnego xd

0

Ten Conceicao to wygląda jak jakiś skrzydłowy z 3 ligi angielskiej, szybki i nic wiecej

1

Te błędy Cancelo to już jego taka wizytówka

0

To jest Pendu a nie Ronaldo, nie wiem co komentatorzy mówią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?