2

@MesQueUnClub96
Japończycy są przeciwko, więc całkiem możliwe, że odwołają.

1

@Transu96
Czyli sugerujesz, że gdyby nie świeciły tyłkami to by nikt tego nie oglądał? No cóż ja i tak tego nie oglądam xD.

0

@Bykunn
Nie bardzo rozumiem dlaczego nie mogą grać w spodenkach. Działacze są takimi zbokami, że muszą widzieć tyłki zawodniczek w majtkach, czy co ? bo nie rozumiem.

2

@sergio5
Dla mnie to jest trochę dziwne zawodnik chce zostać, ale ma wygórowane oczekiwania. Znaczy ja wiem, że nikt nie musi grać za przysłowiową czapkę gruszek, ale skoro chce zostać to chyba powinien zejść trochę z wymagań, bo to trochę hipokryzją zalatuje. Coś w stylu bardzo chcę zostać, ale musicie dać tyle ile chcę.

0

@Odcinkowy
Ciekawe kiedy zostanie zakazane używanie słów czarny, biały czy żółty w odniesieniu do kolorów.

0

@meteo100
Sądziłem, że Japonia to jest zorganizowany kraj, a wychodzi, że mają tam niezły burdel. Pomimo przesunięcia igrzysk o rok nie potrafili opracować odpowiednich procedur i może być wesoło jak np. odwołają w czwartek.

1

@Commandement
Tylko to się wszystko sprowadza do tego wyboru. Skoro szczepienia są dobrowolne, czyli mam wybór albo idę i się szczepię albo nie idę i się nie szczepię.
Dopóki taki wybór istnieje (czyli nie ma obowiązku ustawowego do szczepienia) wszelkie próby segregacji są moim zdaniem niezgodne z prawem, ale i też moralnością. Bo skoro konkretna osoba ma wybór to nie może ponosić negatywnych konsekwencji swojej decyzji. Jeżeli jednak brak zaszczepienia będzie dla niej skutkował negatywnymi konsekwencjami np. brak możliwości wyjścia do kawiarni to wtedy ten rzekomy wybór będzie miał charakter pustego sloganu, bo w rzeczywistości będzie to przymus szczepień, który jednak nie będzie uregulowany wprost tylko przyjęty w sposób dorozumiany i de facto wprowadzony z obejściem prawa. I chyba rządy do tego dążą chcąc wprowadzić obowiązek szczepień jedocześnie tego obowiązku nie wprowadzając.

1

@Commandement
Niestety nie mogą się z Tobą zgodzić. To jest jawny przykład segregacji. Bo o ile mi wiadomo na dzień dzisiejszy obywatel niezaszczepiony musi płacić takie same podatki, czy składki zdrowotne. Ograniczenie mu prawa do korzystania np. z publicznej opieki zdrowotnej, czy transportu publicznego (bo są takie pomysły), powoduje, że nie może on korzystać z dóbr za które de facto zapłaciła w podatkach. Taka ograniczenia mogłyby obowiązywać gdyby był wprowadzony przymus szczepień.
Dla mnie rozwiązanie jest proste wprowadzić przymus szczepień tylko taki ustawowy, a nie jakiś okrężnymi drogami, że niby dobrowolne, ale do restauracji nie pójdziesz.

1

@against_modern_football
A jak wyszczepią 90 % populacji to powiedzą, że wzrosty są przez nowe warianty albo że szczepionki działają krótko i będą to ciągnąć w nieskończoność. Już Niedzielski straszy 4 falą pomimo wyszczepienia ponad 40 % plus ozdrowieńcy.
Niestety tzw. społeczeństwa konsumpcyjne zrobią wszystko żeby tylko zachować swój standard życia. Co niektórzy to pewnie i organy by sobie pozwolili usunąć żeby tylko na 2 tygodnie do hotelu do Egiptu pojechać. Dawno już ludzie są z ręką w nocniku, ale jakoś tego nie widzą.
Przerażająca wizja świata się szykuje. Dobrze, że człowiek pożył trochę na tym świecie w względnej normalności i wolności.

1

@sokot
Obawiam się, że obecne społeczeństwo bardziej ceni sobie wyjście na kawkę niż fakt, że są coraz bardziej zniewalani przez głupie prawa.

1

@sokot
Teraz się godzą na szczepienia, za chwilę będzie tylko gorzej jeżeli rządy zobaczą, że społeczeństwo godzi się na wszystko nawet jeżeli jest to sprzeczne z prawem. Franklin powiedział kiedyś, że ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność. I świat do tego zmierza. Ludzie zgodzą się na wszystko byle mieć tylko pozorne poczucie bezpieczeństwa, a to tak naprawdę będzie prowadzić do większego zniewolenia, na które ludzie wyrażą zgodę.

1

@sokot
Od samego początku to jest wszystko grubymi nićmi szyte. Gdyby te szczepionki były takie super bezpieczne i super skuteczne to już dawno byłby w każdym kraju wprowadzony obowiązek szczepień. Jednak to się z jakiegoś powodu nie dzieje choć mamy już lipiec. Zwyczajnie rządy boją się wziąć odpowiedzialności za to. A już segregacja ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych bez obowiązku szczepień jest niczym innym jak powolnym wprowadzaniem porządku totalitarnego i dziwię się niektórym, że to popierają.

1

@patry295
Tutaj się pojawia zasadnicze pytanie. Nie wiem jakie prawo jest we Francji, ale dlaczego nie wprowadzą obowiązku szczepień na covid tylko państwa próbują wprowadzić ten obowiązek tzw. kuchennymi drzwiami. Bo ja tego nie rozumiem. Ciągle na każdym kroku powtarza się że trzeba się szczepić, ale obowiązku nie wprowadzą tylko jakimiś dziwnymi zabiegami próbują wymusić na ludziach to szczepienie.
Wprowadzić obowiązek i po problemie, tylko że wtedy ktoś by musiał za to wziąć odpowiedzialność, a tak to rządy będą mieć czyste rączki i w razie czego powiedzą, że przecież szczepienia były dobrowolne, a w rzeczywistości to z dobrowolnością z każdym kolejnym miesiącem ma coraz mniej wspólnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@AdiKingu96
Gość jest niesamowicie przereklamowany. Marna kopia CR7 z czasów jego świetności. Poza szybkością i dynamiką nic wielkiego nie ma.

2

@LS
Jak nie awansuje na MŚ to i tak wyleci, wiec jeszcze te 5 miesięcy można się pomęczyć.

17

@BartqRKO
Dla mnie może zostać 5. Jest coraz więcej meczy i tym samym większe obciążenia piłkarzy. Także lepiej, żeby była większa rotacja piłkarzy.

1

@IronSanHybrid
A co się dziwić mieszka pół życia we Włoszech, pewnie dlatego już nie rozumie po naszemu xD.

0

@barcowy1899
Jeżeli Krychowiak ma grać na pozycji nr 6 to lepiej go nie powoływać. On już się na tę pozycję nie nadaje. Poza tym w klubie na niej nie gra i dlatego w kadrze się trochę kopał po czole jako defensywny pomocnik. Jakby miał grać tak jak w klubie bardziej do przodu to może się jeszcze przydać, bo Szymańskiego Portugalczyk chyba w kadrze nie widzi w środku pola.
Tylko w środku pola jest tylko 3 miejsca i jak tu upchnąć Krychowiaka jakby miał nie grać jako defensywny pomocnik.

0

@LS
Jak lubisz tasiemce to polecam Dragon Ball wszystkie serie, Naruto, Bleach, Black Clover, Fairy Tail.
Z niewymienionych jeszcze przez innych użytkowników polecam również Boku no Hero Academia, Code Geass, Gintanamę (to bardziej komedia), Bohatera tarczy.

0

@Ali094
Myślę, że kiedyś do tego dojdzie. Poprawność polityczna to straszna choroba, szczególnie niby w cywilizowanym zachodzie.

0

@Kackiewicz
Tylko czasu za bardzo nie ma. Już we wrześniu kolejne mecze eliminacyjne i jak kadra nie zacznie zdobywać punktów to MŚ zobaczą w telewizorze, a ogrywanie Andory, czy San Marino nam awansu nie da.

1

@Chaoss
A jakieś źródło tych informacji, czy tak wzięte z czapy?

31

@Mns21
Zaraz Ci powiedzą, że szczepionki nie działają na wariant Delta i dlatego tyle przypadków xD. Przecież to się nigdy nie skończy. W ten sposób rządzący mogą łatwiej kontrolować obywateli.

0

Co myślicie o złotoustym Sousie? Czy rzeczywiście pod jego wodzą kadra jest w stanie się rozwinąć, awansować na MŚ w Katarze i tam ewentualnie wyjść z grupy ? Czy może zwyczajnie to jest tylko gadka o tej mentalności?
Bo o ile może i trochę poprawiliśmy atak pozycyjny, chociaż wczoraj to słabo wyglądało (2 dwie bramki z kontry), tak gra obronna od marca wygląda tak samo i nie widziałem po tym zgrupowaniu w Opalenicy żadnej poprawy. Moim zdaniem przy normalnej grze obronnej 4 z tych 6 bramek dało się uniknąć.

0

@damiano996
Winę to ponoszą w kolejności nieomylny Top Boniek, który najpierw zatrudnił wuefistę Brzęczka i za późno go zwolnił, Złotousty Sousa, który wymyśla kwadraturę koła i chciał po kilku treningach zrobić rewolucję i na końcu piłkarze, którzy chyba nie do końca dojechali głowami na te mistrzostwa.

1

Jak w polskiej piłce dalej będą rządzić tacy ludzie jak Boniek to się nigdy nic nie zmieni. Gość jest tak oderwany od rzeczywistości, że głowa mała. Gada jakieś farmazony, że niby ponosi odpowiedzialność za całokształt, ale konkretów żadnych i jeszcze się burzy na pytania dziennikarzy. Tak to PZPN na czele z Bońkiem ponoszą odpowiedzialność za to co mamy, a mamy wielkie g. Bo poza stadionami to nic nie funkcjonuje.
W takim 2007r. goliliśmy Belgów, a po 14 latach gdzie są oni, a gdzie my. Dopóki nie będzie szkolenia na profesjonalnym poziomie to jeszcze długo będą kompromitacje na takich turniejach jak MŚ czy ME.
A Sousa to żaden trener. Nic nie rozwinęliśmy się od marca. I wtedy były głupio stracone gole i teraz było dokładnie to samo i pewnie we wrześniu będzie to samo. Czasu na zmianę szkoleniowca też nie ma, a jak prezesem zostanie koleżka Bońka Koźmiński to znowu będzie marazm przez kolejne lata i poklepywanie się po plecach.

0

@mrboom
Tylko, że ta akcja powinna zostać skasowana o wiele wcześniej. Ale oczywiście nasi myśleli, że Szwedzi zaparkują autobus od 1 minuty, a tu był zonk i strata gola, która ustawiła mecz, chociaż i bez tego pewnie by nie wygrali. Jak można na Szwecję grać taktyką na wrzutki, co to k....... Real Madryt.

2

@masq
Pełna zgoda. Mogę zrozumieć stratę gola z Hiszpanią, ale te gole ze Słowacją i Szwecją to był piłkarski obronny kryminał. Grasz mecz o wszystko i tracisz gola w 2 minucie. Jaki tutaj niby jest pech, albo Krychowiak wracjający jak wóz z węglem przy stracie drugiej bramki. Przegrali nie dlatego, że mieli pecha tylko dlatego, że moim zdaniem nie potrafimy grać w systemie z trójką w obronie. I myślę, że dopóki ten wuefista portugalski będzie na stanowisku raczej w obronie niewiele się zmieni. Z jego strony żadnej refleksji po tych meczach. Żyjmy dalej 74 rokiem to i przez następne 100 lat nie wyjdziemy z grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?