1

@Azi
Taka niestety prawa, ale u nas w kraju za dużo ludzi kieruje się emocjami i propagandą informacyjną Ukraińców. Wystarczy posłuchać ludzi, którzy ogarniają, że szanse Ukrainy na zwycięstwo militarne w tej wojnie są praktycznie zerowe. Na południu i wschodzie większość miast już jest pod kontrolą ruskich, co niestety nie świadczy zbyt dobrze o armii Ukrainy, która przecież powinna się przygotować na to, bo ryzyko wojny było duże już od kilku miesięcy.
I te dostawy broni z zachodu co się niektórzy tym tak jarają to za mało i zdecydowanie za późno. To jest wojna pancerna i drony czy granatniki jej nie wygrają.

0

@Cule1234
Kirby z Pentagonu dopiero co powiedział, że nadal trwają walki wokół Chersonia, co niestety nie oznacza, że samo miasto nie zostało przejęte. Może mieszkańcy jakiś opór zrobią, choć z tego co pisali to tam może być katastrofa humanitarna.

0

@Medium
No mam nadzieję, że Rosja tego tak na 100% nie wygra i nie mówię tylko o militarnym aspekcie. Bo inaczej Ukraina stanie się drugą Białorusią, a u nas pewnie przybędzie kilka milionów migrantów.

2

@Bykunn
Akurat od pie****nia kocopołów jesteś Ty. Zawsze masz dużo do powiedzenia na każdy temat, a zazwyczaj są to jakieś bzdury.

0

@Medium
Trzymam kciuki od samego początku, ale skoro ludzie mądrzejsi ode mnie nie dają wielkich szans na zwycięstwo Ukrainy to trudno być optymistą. Szczególnie, że na innych kierunkach natarcia też za wesoło nie ma. Poza tym dostawy trzeba dostarczyć jeszcze na front, a z tym jest podobno jakiś problem.

2

@Medium
Tak działają w na wschodzie, a w Kijowie za chwilę będzie młyn. Radzę trochę poczytać i posłuchać ekspertów, a nie sugerować się emocjami i wpisami w necie aby podnieść morale. Gdyby było tak dobrze to rusków nie byłoby pod Kijowem.

2

@Medium
Z całym szacunkiem, ale już jest po Ukraińcach. Większość działań jest spóźniona, a z Kijowem może być to samo co w Czeczeni.

0

@Ls0811
Okrążenie Kijowa to raczej kwestia godzin o ile już to nie nastąpiło. Dlatego podobno Niemcy strasznie się śpieszyli z dostawą sprzętu wczoraj. Będą chcieli ich wziąć głodem i pewnie powoli zajmować miasto. Z drugiej strony oblężenie Sarajewa trwało 4 lata, ale tam chyba trochę inna sytuacja.

0

@derlysy1979
Atakują podejście południowe do Kijowa. Chcą odciąć zaopatrzenie. Widać, że ruski się wzięli za wojnę na poważnie niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96
Podobno widziano desant spadochronowy. Oby wytrzymali.

0

@Michael24
Trzeźwa ocena sytuacji to trol rosyjski?, wieź trochę poczytaj. Większość ekspertów mówi o 96 godzinach. Mam nadzieję, że się mylą. Wojna to nie jest myślenie życzeniowe.

0

@Kgorecki2500
Wiesz Amerykanie w czwartek mówili o 96 godzinach, także .... zobaczymy co się wydarzy.

5

Niemcy odmawiają pomocy, bo jak twierdzą Ukrainie zostało kilka godzin. No cóż sami m.in. doprowadzili do tej sytuacji i tez takie coś.
Z drugiej strony niestety, ale raczej Kojów padnie tej nocy. Brutalna prawda :(

0

@Kurkmen
Moim zdaniem z prostego powodu. Nie chcą drażnić ruskich. Z dużym prawdopodobieństwem za kilka dni będzie już po wojnie i wtedy ruski będę patrzeć kto najbardziej kłapał.

3

@Kgorecki2500
Może i przetrwał, ale wygląda na to, że zostają okrążania, a wtedy to już pop herbacie.

1

@Chaoss
Pytanie ile mają strat własnych, bo też zapewne dużo. Powiem tak jak okrążą Kijów to jest po herbacie.

3

Pytanie, czy w świetle ostatnich wydarzeń Polska też znowu zostanie sprzedana. Słuchałem pana Bartosiaka i on kreśli czarny scenariusz jak Ukraina przegra. Zwyczajnie Putin będzie chciał rozbroić Polskę i państwa Bałtyckie.

4

@AlwaysBlaugrana
Jak Ukraina padnie w przeciągu kilki najbliższych dni to Putinowi te sankcje zrobią tyle samo co i mi.

0

Jeden medal na zakończonych właśnie igrzyskach to lekki wstyd niestety. Z drugiej strony Polska to państwo z dykty i kartonu, więc i na sport się to przeniosło. Całkowita degrengolada szkoleniowa. Zabrakło wybitnych jednostek jak Małysz, czy Kowalczyk i prawie się cofnęliśmy to czasów sprzed Salt Lake City i raczej na poprawę nie ma co liczyć. Ważne żeby się działaczom zgadzało, a i można dalej pompować pseudoklasę piłkarską.

0

@Azacca
Nie mam pretensji tylko wskazuje, że tam nie było żadnej logiki. Bo skoro mogła wyjść z izolacji i przebywać w wiosce to powinna mieć też prawo startu.
Przecież w wiosce też przebywa z innymi, no chyba, że w wiosce dalej sama kibluje, ale to po co był ten cały nocny cyrk z tą wyprowadzą z hotelu do wioski.
Przecież tutaj jest absurd.

0

@Azacca
To po co ją wypuszczali. W wiosce olimpijskiej nie będzie mieć okazji zarażać?. I skąd wiesz, że zaraża skoro podobno nie ma żadnych objawów. Cyrk i tyle.
Jak miała wynik pozytywny to powinna dalej siedzieć w hotelu. Tylko jej nadzieje zrobili.
Zwykłe nieludzkie traktowanie to wszystko, szczególnie że pojechała na lodowisko i dopiero ją tam poinformowali, że ma spadać.

6

@ElPonczato
I będzie trwała, bo większość społeczeństwa jest na tyle ograniczona intelektualnie, że jeszcze temu przyklaskuje.
Przykład IO w Chinach dobitnie pokazuje, że nawet zaszczepienie i miliony testów nie uchroni przed covidem, ale ludzie myślą, że jak przyjmą 50 dawkę to w końcu epidemia minie.
Straciła szanse na medal pomimo, że jest zaszczepiona i nie ma żadnych objawów tylko trafiła w tej loterii na zły los. Masakra. Może kiedyś los jej odda to co zabrał.

0

@Azacca
Chore to jest to, że ją wypuścili z hotelu i przyjechała do wioski mieszkać, a startować nie może.
Przecież to jest jeden wielki cyrk, ale ludzie dalej tego nie widzą. Problemem nie jest covid tylko myślenie większość ludzi, że jak się będą szczepić i chodzić w maskach to wirus wspaniałomyślnie wyparuje.

0

@DamianBarcaCule
To w Polsce mamy jakąś cenzurę, czy jak? Dziennikarze mają prawo zadawać pytania. Słynne 711 telefonów to jest fakt, więc Michniewicz musiał się spodziewać, że takie pytanie dostanie i ja tutaj hejtu nie widzę. Gorsze jest jakieś strasznie pozwami.

5

@Rick
Trzeba być serio ograniczonym intelektualnie żeby mówić, że te szczepienia mają coś wspólnego ze zdrowiem. Tutaj chodzi tylko o zamordyzm i trzymanie ludzi na smyczy.

0

@Destroyer_of_Worlds
No jeśli wybór ma być między Michniewiczem, Probierzem i Nawałką to chyba najlepszy ten ostatni.

6

Sousa top, chyba top model xD.

1

No cóż wygląda na to, że Sousa to człowiek bez honoru i do tego kłamca.

3

@sevs
A co myślałeś, że przyjdzie Xavi i będziemy golić wszystkich po 5:0. Lata zaniedbań doprowadziły do tego co jest obecnie i nie tak prędko się z tego klub wydostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?