Niech go trzymają do 2030r. jako 10 rezerwowego, bo może się przyda. Albo Barca odetnie się od starych dziadów, albo takich wieczorów jak wczoraj będzie jeszcze kilka w najbliższych latach.
@lucca87 Zacznijmy od tego, że przed sezonem należało pożegnać Albę, Pique i Busquetsa i wtedy siłą rzeczy nie byli by rozpatrywani do składu. Wolę błędy jakiegoś 20 latka z Barcy B niż starych dziadów, którzy co najmniej od 3 sezonów klepią się po czole. Tutaj wina leży po stronie Xaviego bo o ile Pique jest rzeczywiście rezerwowym o tyle 34 Sergio jest graczem podstawowego składu i sam Xavi przyznał, że na niego bardzo liczy. Z całym szacunkiem, ale jeżeli o sile drugiej linii ma decydować patyczak-emeryt to się później nie dziwmy, że nawet w LE dostajemy oklep. Xavi mentalnie został w erze Pepa, teraz gra się inny futbol niż wtedy i potrzeba innych zawodników. Opieranie gry w obronie, czy drugiej linii na starych dziadach kończy się tak jak wczoraj.
@draxidox Typowy Tusk i jego świta w PO. Jak wygrywają to wybory są uczciwe i demokratyczne, ale jak przegrywają to skandal i zapewne fałsz. W tym kraju nigdy się nic nie zmieni.
@Tom0VeB Nie wiem, ale tego człowieka już dawno nie powinno być w Barcelonie. Takie są fakty. Ale może niech dalej wzajemnie liżą sobie jaja i przedłużą z nim kontrakt do 2030r. Dla mnie mógłby na stoperze grać de Jong. Gorszy by nie był. a tak to będziemy klepać w LE, bo Inter nie straci punktów z Victorią, a i Barcelona nie wygra z Bayernem.
@Zoker Co wygraliśmy w poprzednim sezonie? Obrona to nie jeden zawodnik (co nie zmienia faktu, że Pique powinien odejść już dawno), ale jak się odwala jezioro łabędzie w defensywnie to się kończy na LE.
Cóż jeżeli dalej Xavi będzie grał na sentymentach to tu się nic nie zmieni. Jak przychodził Pep to potrafił wywalić Deco czy R10, a u nas dalej w drugiej linii gra ten patyk, a w obronie gość, którego już dawno tu nie powinno być. Ogólnie to wczorajszy mecz to obronny kryminał. Tak się zajarali tym atakiem, że gdyby nie Ter Stegen to by makarony im wcisnęli 6 goli.
@Uukasz_93 Ja też tego nie rozumiem. Czasami są takie mecze, że gra się piach i ma się 1/2 sytuację bramkowe i tyle, albo i wcale i jeżeli jeszcze sędzia w dobie varu odwala takie jaja jak wczoraj to się kończy jak się kończy. W sezonie gra się 50 meczy i nie da się tworzyć w każdym z nich po "miliardy" sytuacji bramkowych. Może i Barca powinna wczoraj zagrać lepiej, ale sędzia też mógł być lepszy.
@Messibestplayerintheworld Mi niestety nie przypomina. LE próbował zmienić styl na bardziej bezpośredni żeby nie było tej bezproduktywnej tiki sraki, ale i tak wyszło to tylko częściowo. Xavi niestety, ale chyba nie za bardzo ma pomysł jak zerwać z tą tradycją, która niestety już nie przystoi do dzisiejszych czasów.
Moim zdaniem jak Barcelona nie odetnie się całkowicie od koncepcji "Guardiolowskiej" to tutaj się nic nie zmieni. Leją słabiaków, a jak grają z lepszą drużyną do jest tragedia. Może powalczą o LL w tym sezonie, a w LM pewnie znowu kolejny oklep, żeby tylko z grypy jakoś wyszli.
@Kgorecki2500 Jaki żart człowieku? Poza tym poważny polityk w takiej sytuacji powinien zachować klasę. Niestety, ale o panu Sikorskim można powiedzieć wszystko, ale nie że jest poważnym politykiem.
@Kondziubarca Albo inaczej. Nie chce się poddać operacji jego sprawa, ale jak przez to powstaną jakieś komplikacje i wydłuży się czas rekonwalescencji to za ten okres nie będzie pobierał pensji.
Z całym szacunkiem, ale klub mu płaci gruby hajs, więc to pracodawca powinien decydować jaka jest optymalna droga powrotu do zdrowia. Szykuje się drugi Umtiti. Jeszcze niech szamana zatrudni.
@tristan87 Bo Lewandowski ma robić za bramkarza, obrońcę, pomocnika i jeszcze strzelać gole. On i tak ma anielską cierpliwość, bo przy tych wyrobnikach to niejeden już by zakończył karierę w reprezentacji.
@Zoker Ale to jest dzban. Argument z piaskownicy. Nie jesteś kucharzem to nie możesz oceniać jakości potrawy. Idąc tym tokiem rozumowania to większość dziennikarzy też nie powinna wypowiadać się na dany temat po przecież nie są piłkarzami, tenisistami, skoczkami itp. i nie wiedzą na czym to polega od środka.
@bartekvisca Ja z kolei nigdy nie zagłosuję za PO. Dla mnie to partia zdrajców, która nie potrafiła się pogodzić z porażką 2015r. i robi wszystko żeby znowu dorwać się do koryta. Oni są tak zdesperowani, że oczerniają Polskę gdzie tylko mogą. Jeśli mam wybierać między PO, a PiS to wybieram trzecią opcję i na wybory się nie wybiorę. PiS i PO to najgorsza rzecz która przydarzyła się w Polsce w ostatnich 15 latach. Zero pomysłu na rządzenie, a tylko sianie nienawiści i dzielenie ludzie na Polskę A i Polskę B.
@Pilka_jest_okragla Ja bym taki pewny nie był. W ostatnich latach pełno było gadki o wyciąganiu wniosków itp., a potem kolejny mecz z mocnym rywalem i porażka.
@Antimadridista_WR Tylko, że Pedri nie jest napastnikiem i ma 19 lat. Lewy jest już zawodnikiem o uznanej marce i nie zamierzam go usprawiedliwiać. Przyszedł po to żeby strzelać z Bayernem, z V. Pilzno to i Depay by strzelał.
@MesQueUnClub96 Bo trochę niestety tak jest. Tylko Polakom brakuje obiektywizmu. Lewy nabił liczby w lidze farmerów, a teraz nastrzelał w LL jakimś ogórkom i każdy się spuszczał. Nie twierdzę, że jest słaby, ale po to się płaci 50mln żeby takie sytuacje jak wczoraj wykorzystywać, a tak to traumy Barcy ciąg dalszy, bo kolejna porażka.
@scorpion93 Przepraszam bardzo, ale 50 mln wydaje się na napastnika żeby strzelał właśnie w takich meczach. Robert wczoraj zawiódł po całości, ale to nie pierwszy raz gdzie z mocnym rywalem ma problemy ze strzelaniem. Sytuacja z 17 minuty to istny kryminał. Napastnik tej klasy musi to wykorzystać z zamkniętymi oczami.
Barca zagrała wczoraj nieźle, ale znowu jest problem po straconej bramce. Reakcja powinna być inna. Jak był remis to i Barca miała swoje okazje, po golu trochę zeszło z nich powietrze, a przecież nie zawsze się będzie prowadziło w meczu.
@VamosVamos Wiedziałeś, że tak będzie. Wystarczyło by żeby Pderi i Lewy wykorzystali swoje sytuacje i byłoby po meczu w pierwszej połowie. Tyle mam do powiedzenia.
@don'T.R.I.P.e Problemów ze zmianami nie mam. One zawsze były. Nie lubię jednak jak ktoś z góry narzuca mi jak mam myśleć, a jak się nie podporządkuję to zaraz jest wyzywanie od faszystów, dziadów, zacofańców itp.
@Toretto Może Ty jesteś niedzielnym januszem bo ja nie. Zwyczajnie trzeba ustalić priorytety. Można czasem odpuścić jeden mecz Barcy kiedy w tym samym czasie są ważniejsze wydarzenia sportowe z udziałem Polaków, szczególnie kiedy to tylko mecz z Kadyksem.
19
Niech go trzymają do 2030r. jako 10 rezerwowego, bo może się przyda. Albo Barca odetnie się od starych dziadów, albo takich wieczorów jak wczoraj będzie jeszcze kilka w najbliższych latach.
0
@lucca87
Zacznijmy od tego, że przed sezonem należało pożegnać Albę, Pique i Busquetsa i wtedy siłą rzeczy nie byli by rozpatrywani do składu. Wolę błędy jakiegoś 20 latka z Barcy B niż starych dziadów, którzy co najmniej od 3 sezonów klepią się po czole.
Tutaj wina leży po stronie Xaviego bo o ile Pique jest rzeczywiście rezerwowym o tyle 34 Sergio jest graczem podstawowego składu i sam Xavi przyznał, że na niego bardzo liczy. Z całym szacunkiem, ale jeżeli o sile drugiej linii ma decydować patyczak-emeryt to się później nie dziwmy, że nawet w LE dostajemy oklep.
Xavi mentalnie został w erze Pepa, teraz gra się inny futbol niż wtedy i potrzeba innych zawodników. Opieranie gry w obronie, czy drugiej linii na starych dziadach kończy się tak jak wczoraj.
1
@draxidox
Typowy Tusk i jego świta w PO. Jak wygrywają to wybory są uczciwe i demokratyczne, ale jak przegrywają to skandal i zapewne fałsz. W tym kraju nigdy się nic nie zmieni.
0
@Tom0VeB
Nie wiem, ale tego człowieka już dawno nie powinno być w Barcelonie. Takie są fakty. Ale może niech dalej wzajemnie liżą sobie jaja i przedłużą z nim kontrakt do 2030r.
Dla mnie mógłby na stoperze grać de Jong. Gorszy by nie był. a tak to będziemy klepać w LE, bo Inter nie straci punktów z Victorią, a i Barcelona nie wygra z Bayernem.
3
@Zoker
Co wygraliśmy w poprzednim sezonie? Obrona to nie jeden zawodnik (co nie zmienia faktu, że Pique powinien odejść już dawno), ale jak się odwala jezioro łabędzie w defensywnie to się kończy na LE.
3
Cóż jeżeli dalej Xavi będzie grał na sentymentach to tu się nic nie zmieni. Jak przychodził Pep to potrafił wywalić Deco czy R10, a u nas dalej w drugiej linii gra ten patyk, a w obronie gość, którego już dawno tu nie powinno być. Ogólnie to wczorajszy mecz to obronny kryminał. Tak się zajarali tym atakiem, że gdyby nie Ter Stegen to by makarony im wcisnęli 6 goli.
0
@kuz
Byłyby jaja jakby na murawę weszła policja i go zwinęła na dołek za tą opaskę, ale myślę, że do tego nie dojdzie.
0
@Uukasz_93
Ja też tego nie rozumiem. Czasami są takie mecze, że gra się piach i ma się 1/2 sytuację bramkowe i tyle, albo i wcale i jeżeli jeszcze sędzia w dobie varu odwala takie jaja jak wczoraj to się kończy jak się kończy. W sezonie gra się 50 meczy i nie da się tworzyć w każdym z nich po "miliardy" sytuacji bramkowych. Może i Barca powinna wczoraj zagrać lepiej, ale sędzia też mógł być lepszy.
0
@Messibestplayerintheworld
Mi niestety nie przypomina. LE próbował zmienić styl na bardziej bezpośredni żeby nie było tej bezproduktywnej tiki sraki, ale i tak wyszło to tylko częściowo. Xavi niestety, ale chyba nie za bardzo ma pomysł jak zerwać z tą tradycją, która niestety już nie przystoi do dzisiejszych czasów.
1
Moim zdaniem jak Barcelona nie odetnie się całkowicie od koncepcji "Guardiolowskiej" to tutaj się nic nie zmieni. Leją słabiaków, a jak grają z lepszą drużyną do jest tragedia. Może powalczą o LL w tym sezonie, a w LM pewnie znowu kolejny oklep, żeby tylko z grypy jakoś wyszli.
11
@Kgorecki2500
Jaki żart człowieku? Poza tym poważny polityk w takiej sytuacji powinien zachować klasę. Niestety, ale o panu Sikorskim można powiedzieć wszystko, ale nie że jest poważnym politykiem.
1
@Kamilos84
Może niech on się weźmie za kulturystykę, a nie piłkę. Od pakowania na siłowni umiejętności piłkarskich mu nie przybędzie.
3
@Kondziubarca
Albo inaczej. Nie chce się poddać operacji jego sprawa, ale jak przez to powstaną jakieś komplikacje i wydłuży się czas rekonwalescencji to za ten okres nie będzie pobierał pensji.
2
Z całym szacunkiem, ale klub mu płaci gruby hajs, więc to pracodawca powinien decydować jaka jest optymalna droga powrotu do zdrowia. Szykuje się drugi Umtiti. Jeszcze niech szamana zatrudni.
4
@tristan87
Bo Lewandowski ma robić za bramkarza, obrońcę, pomocnika i jeszcze strzelać gole. On i tak ma anielską cierpliwość, bo przy tych wyrobnikach to niejeden już by zakończył karierę w reprezentacji.
31
@Zoker
Ale to jest dzban. Argument z piaskownicy. Nie jesteś kucharzem to nie możesz oceniać jakości potrawy.
Idąc tym tokiem rozumowania to większość dziennikarzy też nie powinna wypowiadać się na dany temat po przecież nie są piłkarzami, tenisistami, skoczkami itp. i nie wiedzą na czym to polega od środka.
0
@mateusz1989VeB
Ja podobieństwa nie widzę, ale wiadomo komuch się zawsze do kościoła musi dowalić.
37
@bartekvisca
Ja z kolei nigdy nie zagłosuję za PO. Dla mnie to partia zdrajców, która nie potrafiła się pogodzić z porażką 2015r. i robi wszystko żeby znowu dorwać się do koryta. Oni są tak zdesperowani, że oczerniają Polskę gdzie tylko mogą.
Jeśli mam wybierać między PO, a PiS to wybieram trzecią opcję i na wybory się nie wybiorę. PiS i PO to najgorsza rzecz która przydarzyła się w Polsce w ostatnich 15 latach. Zero pomysłu na rządzenie, a tylko sianie nienawiści i dzielenie ludzie na Polskę A i Polskę B.
3
@Rl9k1nG
Człowieku jakie czołgi? Litości. To haubice ASH Krab, które Ukraina otrzymała od Polski.
0
@Pilka_jest_okragla
Ja bym taki pewny nie był. W ostatnich latach pełno było gadki o wyciąganiu wniosków itp., a potem kolejny mecz z mocnym rywalem i porażka.
0
@Antimadridista_WR
Tylko, że Pedri nie jest napastnikiem i ma 19 lat. Lewy jest już zawodnikiem o uznanej marce i nie zamierzam go usprawiedliwiać. Przyszedł po to żeby strzelać z Bayernem, z V. Pilzno to i Depay by strzelał.
0
@MesQueUnClub96
Bo trochę niestety tak jest. Tylko Polakom brakuje obiektywizmu. Lewy nabił liczby w lidze farmerów, a teraz nastrzelał w LL jakimś ogórkom i każdy się spuszczał.
Nie twierdzę, że jest słaby, ale po to się płaci 50mln żeby takie sytuacje jak wczoraj wykorzystywać, a tak to traumy Barcy ciąg dalszy, bo kolejna porażka.
1
@scorpion93
Przepraszam bardzo, ale 50 mln wydaje się na napastnika żeby strzelał właśnie w takich meczach. Robert wczoraj zawiódł po całości, ale to nie pierwszy raz gdzie z mocnym rywalem ma problemy ze strzelaniem. Sytuacja z 17 minuty to istny kryminał. Napastnik tej klasy musi to wykorzystać z zamkniętymi oczami.
1
Barca zagrała wczoraj nieźle, ale znowu jest problem po straconej bramce. Reakcja powinna być inna. Jak był remis to i Barca miała swoje okazje, po golu trochę zeszło z nich powietrze, a przecież nie zawsze się będzie prowadziło w meczu.
2
@VamosVamos
Wiedziałeś, że tak będzie. Wystarczyło by żeby Pderi i Lewy wykorzystali swoje sytuacje i byłoby po meczu w pierwszej połowie. Tyle mam do powiedzenia.
1
Już dawno powinno być po meczu :( a tak Iga gra coraz gorzej i może jeszcze to przegrać.
2
Iga wpuściła Tunezyjke do meczu i teraz nie wiadomo co jeszcze z tego będzie. Już powinno być po meczu.
2
@Janas11224
Teraz muszą zapłacić bo zawłaszczyli sobie kulturę xD Jedna pani z chęcią przyjmie przelew.
1
@don'T.R.I.P.e
Problemów ze zmianami nie mam. One zawsze były. Nie lubię jednak jak ktoś z góry narzuca mi jak mam myśleć, a jak się nie podporządkuję to zaraz jest wyzywanie od faszystów, dziadów, zacofańców itp.
0
@Toretto
Może Ty jesteś niedzielnym januszem bo ja nie. Zwyczajnie trzeba ustalić priorytety. Można czasem odpuścić jeden mecz Barcy kiedy w tym samym czasie są ważniejsze wydarzenia sportowe z udziałem Polaków, szczególnie kiedy to tylko mecz z Kadyksem.