0

@Toretto
Idealna decyzja. Będzie można na spokojnie Igę oglądać. Lewandowski grający z ogórami jakoś średnio mnie interesuje.

0

@Sysia11
Tylko, że to jest właśnie patologia męskiego tenisa. Stare dziady wygrywają wszystko jak leci, bo młodsze pokolenie to jakieś patałachy, co nie potrafią piłki uderzy równo.

3

@Comentateiro
A ja sobie nie przypominam, żeby za czasów uwielbianego tutaj Tuska była ogólnoświatowa pandemia i pełnoskalowa wojna za wschodnią granicą. Ja tutaj pisu nie bronię, ale stawianie tezy, że za Tuska nie byłoby inflacji to już jest wyższy poziom absurdu, szczególnie, że w całej Europie jest inflacja, więc nie jest to problem tylko Polski.

1

@Borneo
Jasne. Taka sama koalicja jak z PSL, gdzie pełnili oni rolę podnóżka, a PO rozdawała karty. Realny wpływ na władzę zawsze ma największe ugrupowanie, a koalicjanci co najwyżej pełnią rolę kwiatka do kożucha.

2

@adasko1998
Aha, czyli Tusk zatrzyma wojnę i wyleczy świat z wirusa? Bo te 2 czynniki odpowiadają za około 70% inflacji. Ciekawe. Muszę dożyć tych czasów.

6

@Borneo
Ekipę trzeba zmienić z tym się zgodzę, ale nie na PO, bo w takim razie nic się w tym kraju nie zmieni.

3

@FCB_dimiC
Będę się z tym kłócił, bo mają wpływ na czynniki wewnętrzne, ale na pandemię, czy wojnę wpływu nie mieli, no chyba, że jakby rządził Tusk to Putin wspaniałomyślnie by nie zaatakował Ukrainy.

16

@FC1899Barca
Tak bo przyjdzie Tusk i nagle uzdrowi Polskę i inflacja będzie wynosić 5%. Ręce opadają na taką logikę.

0

@Batys
Lewy się nie skończył, ale uważam, że jest gorszym napastnikiem niż był Suarez i jest Benzema. Zapewne nie nastrzela tylu goli co w Bundeslidze.

5

Ktoś mi powie o co ten cały jazgot lewicy po przejęciu twittera przez Muska? Bo nie bardzo rozumiem, skoro są tacy wolnościowi to powinni się cieszyć. No chyba, że platforma lewicy służyła do czegoś innego i teraz mają ból 4 liter.

1

@eydeem
Nic się nie zmieni. Dalej Europa dwóch prędkości i przyśpieszenie prania mózgu lewicowym myśleniem oraz powolne wprowadzanie totalitaryzmu.

11

@Songo91
Nowy wspaniały świat. Najpierw bełkot o covidzie, a teraz o mięsie. Niech on się zajmie jednak tymi komputerami.

1

@aleksandrowielki
Żeby Ukraina mogła wygrać tę wojnę militarnie, ale tak na pełną skale to by musieli dostać ciężki sprzęt, a tego nikt im nie wyśle. Więc może i niepodległość obronią, ale pewnie koszem części terytoriów.

1

@jacobFCB
A co mu mogą zrobić. Sądzisz, że po wojnie nie wrócą do interesów. Po postawie Francji, czy Niemiec widać, że tylko czekają na rozejm. Poza tym każdy się tego Putina boi. Wystarczy spojrzeć jaka paranoja panuje po wczorajszych słowach Bidona o odsunięciu go od władzy.
Ukraina się wykrwawia, a zachód patrzy i po cichy przyklaskuje.

0

@Kluivert_P
Z całym szacunkiem, ale Niemcy i Francuzi już postawili krzyżyk na Ukrainie, więc te państwa już przygotowują sobie grunt pod wznowienie interesów. Co do gazu to przecież można nałożyć inne sankcje, albo wysłać broń na Ukrainę, czego Niemcy nie chcą robić, więc milcząco popierają w ten sposób ruskich.
Nie bez przyczyny Ławrow był zachwycony postawą prezydenta Francji. Niby cywilizowana Europa, ale bardziej liczy się osobisty komfort niż tragedia drugiego człowieka. A to niestety oznacza, że Putin wróci w przyszłości i zaatakuje inne państwa.

8

Unia Europejska rozważa nałożenie embarga na dostawy ropy z Rosji. Jak podaje Reuters, może ono zostać nałożone w przypadku zmasowanego bombardowania Kijowa lub użycia broni chemicznej (interia).
Aha, czyli mordowanie cywilów nie jest wystarczające. No cóż pozostawię to bez komentarza. Niektóre instytucje sprawdzają się tylko w czasach pokoju.



19

@FC1899Barca
Lis to od zawsze miał raczej antypolskie poglądy, a teraz jeszcze stał się pożytecznym idiotą Putina. Szkoda gadać.

2

@Uukasz_93
Francja i Niemcy już zadbają o to żeby ta wojna się skończyła jak najszybciej, bo trzeba wznowić robienie interesów z Moskwą.

0

@FC1899Barca
Czyli jeżeli przyjaciele Putina to nasi wrogowi to oznacza, że mamy się bać Francji i Niemiec. Bo jak pokazuje wojna te dwa państwa to przyjaciele Rosji.

6

@NaFazieHitman
Było do przewidzenia. Niemcom ta wojna nie jest na rękę, bo muszą się mierzyć z krytyką za współpracę z Rosją. Przecież widać, że to ich "nawrócenie" jest pozorowane. Wojna się skończy to zaraz wrócą do Putina. NS 2 został tylko wstrzymany. Jakby im rzeczywiście zależało to by skasowali na dobre, ale kasa ważniejsza niż ludzkie życie.

0

@Medium
Z całym szacunkiem, ale heheszkowanie to jest pokaz ignorancji. Fakty są takie, że Europa nadal kupuje ropę i gaz, a dostawy gazy podobno zostały zwiększone po rozpoczęciu wojny. Poza tym eksport do Rosji został ograniczony, co oznacza, że Ruski mniej wydają kasy. Ale najwyraźniej jesteś mądrzejszy od ludzi którzy się znają na tym co piszą.

0

Rubel odrabia straty. Rosja zarabia na ropie i gazie. "Sankcje nie działają jak powinny" (wp.pl).
Także Rosja nadal ma się dobrze i pewnie będzie jeszcze lepiej. Jak nie nałożą sankcji na ropę i gaz (a nie nałożą bo wszyscy są uzależnieni) to nic się nie zmieni.

0

Kolumna wojsk rosyjskich na północ od Kijowa ma decydujące znaczenie w staraniach o zdobycie tego miasta. Walki o stolicę Ukrainy weszły w decydującą fazę. Musimy zakładać, że ich zadaniem jest zajęcie tego miasta - mówi niemiecki pułkownik w stanie spoczynku Wolfgang Richter (interia).

Niektórzy tutaj kręcili beke, że stoją i nic nie robią. Okazuje się, że ten konwój będzie miał kluczowe znaczne w najbliższych dniach.



1

@IronSanHybrid
Jestem odmiennego zdania. Siedzenie cicho skoro jesteśmy na pierwszej linii frontu raczej nic nie zmieni. Putin i tak zrobi co będzie chciał.

2

@Przemek2323
Raczej coś szykują. Podobno ściągnęli na wschód od Kijowa posiłki spod Charkowa i Sumy, także w przyszły tydzień może być ciężki dla Ukraińców.

1

@IronSanHybrid
Przecież i tak ewentualna woja NATO vs Rosja będzie się toczyć niestety w Polsce, także trzeba naciskać na NATO, żeby jednak ten konflikt zdusić na Ukrainie i robić co tylko możliwe w tym zakresie.

0

@Kgorecki2500
Ja tam zawsze jestem zwolennikiem czynów, a nie słów. To, że UE tak teraz mówi nie oznacza, że tak będą mówić po zakończeniu wojny. Przecież m.in. polityka zachodu doprowadziła do tej wojny. Sądzili, że jak oddadzą Putinowi Krym to się uspokoi. Jak widać się nie uspokoił. Obawiam się, że wnioski z czasów II wojny światowej nie zostały wyciągnięte.
Parafrazując słowa Churchila "zachód mógł wybrać hańbę albo wojnę, wybrał hańbę, a wojny i tak nie uniknął". Czym to się różni od okresu przed II wojną światową. Moim zdaniem niczym. Takim świrom jak Putin nie wolno iść na ustępstwa.
Wojska stacjonowały pod granicą z Ukrainą i co zrobił zachód nic. Już wtedy należało postawić ultimatum, albo zbieracie zabawki, albo dostajecie sankcje.
Zawsze jesteśmy krok za Putinem.

0

@takisobiektos
To nie czytaj. Przynajmniej potrafię wyciągać samodzielnie wnioski, a nie łykać wszystko jak pelikan. Nie pozdrawiam.

1

@Kgorecki2500
No a co wynikło dla Polski z tego wypowiedzenia wojny ? Puste słowa, które miały przestraszyć Hitlera tak jak teraz mają przestraszyć Putina.
Jak Ukraina przegra wojnę to Rosja będzie dyktować awarunki i jak Putin powie że NATO ma spadać za Odrę to zachód tylko grzecznie to wykona. Szkoda tylko, że polski rząd to tacy frajerzy i myślą że USA to jakaś świętość.

1

@Kgorecki2500
W 39 był sojuszu z Francją i Anglią i co z tego wynikło każdy wie. Te wszystkie sojusze to da dobre w czasach pokoju. Po tej akcji z samolotami ja mam poważne wątpliwości czy USA broniłby Polski nawet jeśli jesteśmy w NATO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?