Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos wiadomo, że Liverpool, przecież po wygranej realu na la bambie będzie wysyp pseudo śmietankowców
0
@Colon oh no Henry! :(
3
@Peciak a ja się nie zdziwię jak zmieni klub i znowu kontuzja przez 80% kontraktu, jakoś nie mam zaufania do niego
1
@Clue przecież Haaland jest już w Barcelonie co prawda duński, ale umiejętności te same
2
@FCB24 Zalando, chmielna20, runcolors, ataf, worldbox, sizzer
1
@HighestInTheRoom sorry ja dzisiaj mam
0
A już w sobotę po finale ligi mistrzów Perez ogłosi transfer Mbappe :D
1
@Rust_Cohle twitter high league, podobno będzie to jego 1 z 3 funkcji w tej organizacji
3
o proszę Mateusz Kaniowski w HIGH League
0
@Amigo_Blanco ceny ubezpieczeń w PL i tak są już dość wysokie, szczególnie dla osób które dopiero zaczynają przygodę z autem, ale jeździć przepisowo bez mandatu to żadnej zniżki nie dostaniesz :D
@MysticCat jakie kraje jeszcze? bo wiem tylko o WB
1
@FC1899Barca albo ludzie będą rejestrować auta w innych krajach :D
1
Ah ten Robben…
1
@Kgorecki2500 o proszę, skąd jesteś?
0
@Uukasz_93 Drugi Etoo :D
0
@Tomix_83 a co nie działał?
1
@Kondziubarca łysy z ajaksu chyba nie wie jeszcze w co się wje**ł xD
1
@VegetaPolska nie wchodzi w dupę tylko on sam z was bekę ciśnie...
0
@patrykzmc2000 jak to życzą, połamania nóg
1
S1mple amatorka xd
7
@NaFazieHitman haha, ale go przywitali, CR7 pewnie zagotowany ostro
0
co oni robią z tą bramką xD
2
dobra teraz niech Liverpool ogoli real i będę zadowolony
1
Rudy i Pep totalne szefostwo!
3
Najlepszy trener na świecie!!!
0
Ikay co za pożegnanie!!
3
Oleee
0
Co jak co ale City ma mental
0
Kurła filipek hahahah
11
@Emhyr takie śmieciowe info nawet nie powinno być tutaj udostępnione
1
@Rekker Lewy tak, Raphinha oby nie