0

To co pokazał na media treningu ten bomba to nawet mi go nie żal

4

0

@Kamiloza91 nie No do kosza nie, ale taka taśma już można się podetrzeć

1

Tam jest taka stypa czy wyciszają widownie podczas transmisji? #highleague

5

@Comentateiro ja z chęcią mogę pocieszyć Shakire

0

@PawkoFCB ciężka praca popłaca jak to mówia

1

@Hubsao dybala jak fagata plan a b c d

0

@Jestjakjest odpowiedzi złoto xd

0

@Transu96 a później pytania i tłumaczenie się w skarbówce jakim cudem kupił pan auto za 20k skoro jest warte 60k

0

@Tomix_83 kiedyś ktoś tu to wrzucał to przypomnę :D


3

@Kgorecki2500 czemu mnie to nie dziwi :D

0

@gumaz Pawłowski walka się odbędzie i zaprasza na materiał z porannego ważenia 9:00


5

@KrwawiaceoczyVEB Barcelona z PSG też zrobiła taki myk, ale oczywiście jak na Barcelone przystało wszystko było dobrze


0

@gumaz ważenie było, ale rano

1

@macio_944 powinien być banik za takie rzeczy o 23:30 xD ale smacznego życzę :D

1

@Clue Zobaczymy po następnym sezonie, wtedy będzie można ocenić jego prace

0

@Jestjakjest inflacja

5

@daniel32778 seks na zgodę dlatego godzenie się jest najlepsze xD

11

Ajć jeszcze jakby to weszło :D


1

@Kgorecki2500 nie dziwię się im, mają 3 czołgi, a obok sąsiad ch*j (rosja)

3

dla fanów kinderka, trójpak kinderbueno w lidlu za 4.74

32

Maszyna!



a tutaj jeszcze Argentyński Bóg

18

Tak truchta leśny dziadek w 93 minucie


40

Kolejny dzień w biurze…


30

Dominacja genetyczna


32

Teraz czas na MŚ! LEO Ufam Tobie!


7

O tak, a zaraz sezon wakacyjny to myśle, że ponad 8 zł przebije
https://x.com/unveilNEWS/status/1531208854142341122

10

@Cule1234 już widzę jak FDJ chce grać drugi sezon w Lidze Europy

2

@Kondziubarca piłka nożna to już nie sport to polityka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?