Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium miałem tą 07/08 ale to była piłeczka...
7
@Bruttal ja tam urodziłem się żeby żyć, a nie robić za mięso armatnie
1
@DonMatteo901 gdyby nie Lewy to nie umieściłbym
1
@Mario96w Misia na sztuczny miód
4
Żegnajcie Znajomi
Drodzy Przyjaciele, ogłaszam moje ostatnie pożegnanie w tym miejscu. Doceniam niezmiernie Waszą uwagę, zwłaszcza w pewnych okresach, które były bardzo śmieszne. Nie zamierzam tu zostać, ani tu wracać .....na szczęście, chcę powiedzieć, że nie mam nic przeciwko nikomu i nie mam nic do kogoś w szczególności. Ja tylko proszę, nie szukajcie mnie, bo mnie tu nie będzie, tylko ci , którzy byli są blisko mnie, będą wiedzieli jak się ze mną skontaktować. Chcę wyjaśnić, że sympatię i przyjaźń dla każdego z Was będę kontynuować wciąż i jeśli kiedykolwiek Was uraziłem, przepraszam. Ja po prostu wycofuję się, ponieważ uważam, że nie należę do tego miejsca. Trzymajcie się, bądźcie szczęśliwi i życzę wam jak najlepiej.
To był list, od El Chapo Guzman ,zostawił go w celi, kiedy uciekł z więzienia.
1
@QAnon on oszukał przeznaczenie
7
@RomanHoffer a co ma Boże ciało do jazdy na rowerze?
1
@kamyk_23 byłeś tam?
1
Rok 2030 FC Barcelona pozyskuje Daniego Alvesa
6
Robi wrażenie :O
https://m.jbzd.com.pl/obr/2468341/saturn-z-teleskopu
14
@Tomix_83 ale żenada xD mogli mu to powiedzieć w ostatnim meczu to chociaż miałby godne pożegnanie
1
Haaland tez był na Majorce czy tam Ibizie, a trafił do City xD
6
@AmigoBlancos kasa kasa kasa kasa jedna wielka mafia i monopol
2
@PatrychoO no ogólnie patrzenie się w piękne niebo w nocy to coś pięknego, szkoda tylko, że podróżować nie można po innych galaktykach no chyba, że weźmiemy jakiegoś grzybka
2
@msmsms moj tak robi jak widzi przez okno xD ale myślałem, że po prostu tak sobie gada
6
@Luciano99 trzymajta się tam wariaty na tych wakacjach
0
Francja to chyba najbardziej przereklamowana reprezentacja, jaki kurs ze nie wyjdą z grupy na MŚ?
0
@Chaoss czym był spowodowany ten spadek?
1
@Janas11224 2. Terrorysta z rosario
10
Pique 35 lat to już ten wiek, że ma się kryzys wieku średniego?
90
za Guardioli takie rzeczy kończyły się inaczej... szkoda, że te dzbany rujnują wizerunek klubu
6
@aleksandrowielki za Rakiete dobra suma była proponowana z tego co pamiętam
3
@paweldunajecfcb jego życie, jego wybory
0
@michal26 ja kiedyś żel z aloesu używałem, ale trzymałem go w lodówce i było git
8
@Janas11224 szkoda kotka, a krokodyl nieźle przykampił
5
@mateusz1989VeB już ktoś go tam wyjaśnił xD
1
@Image Mbappe i Silva największy progres zrobili
@Medium ciekawe jak wygląda sytuacja z Dortmundem, Dembele, Sancho, Haaland
1
@matirix20 ja mam 40km
1
@Kamiloza91 pytanie skąd te 10 milionów...
0
Te petardy przesada