1

uuu... japczan ban na twitchu, ciekawe za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Narciarz, on się umie przewracać xD

2

@Cwaniak4 cwaniak zawsze sobie poradzi :P

2

@FCB24 przez covid chyba od 2 lat nie ma

5

ja tam akurat do matury nie podchodziłem, ale jak widzę takie wpisy to wiem, że nic nie straciłem xd
https://x.com/yur0shi/status/1544273414411763713

7

@clyde ten gościu ze zdjęcia prowadzi profil diozpl na instagramie i to on szuka tego zwyrola

13

El Pistolero!



@Pawel13sz

10

@FC1899Barca pewnie ma chorą tarczyce xd

28

1

@The_Man totalny bezsens przecież te drogi i tak po 2 dniach byłyby czarne

1

@DonMatteo901 siuuuu

11

puig zrobi siusiu jak on na niego spojrzy xD


12

Kessie przywitany


1

@tomek8756 mam znajomych co brali ślub tylko po to, żeby mieć inna klasę podatkową w Niemczech xd

6

0

według transfermarkt:
Kessie wartość rynkowa: 45 mln euro
Christensen wartość rynkowa: 35 mln euro

https://i.ytimg.com/vi/if-2M3K1tqk/maxresdefault.jpg

0

@xVENUMx nie wiem co to mam abonament xDD

0

@xVENUMx co tam

8

jeszcze dzisiaj 3-4 oficjalki o sprzedaniu szrotu i będzie pięknie :D

2

Ale byłyby jajca xD




5

No ciekawe czy zmieni klub :d


0

@aro1 brakuje ronaldo w manu

2

@FC1899Barca dla takich chwil warto żyć

22

Messi jechał z tymi paletkarzami hurkaczami, nadalami i innymi zanim to było modne


5

@Medium Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny, ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca, czyli po prostu Paris Platynov

4

@Xpert77 będzie klasyk jak z Zinedanowi Zinadowi Zinedowi Zinedanowi xD

3

@Medium u mnie właśnie kot zajęcie ma na godzinkę :D

0

Ładnie Hamilton to zrobił

15

oj działo się wtedy :P kto pamięta? @Pawel13sz


0

@Nazio87 w co będziesz ciupać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?