Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
uuu... japczan ban na twitchu, ciekawe za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Narciarz, on się umie przewracać xD
2
@Cwaniak4 cwaniak zawsze sobie poradzi :P
2
@FCB24 przez covid chyba od 2 lat nie ma
5
ja tam akurat do matury nie podchodziłem, ale jak widzę takie wpisy to wiem, że nic nie straciłem xd
https://x.com/yur0shi/status/1544273414411763713
7
@clyde ten gościu ze zdjęcia prowadzi profil diozpl na instagramie i to on szuka tego zwyrola
13
El Pistolero!
@Pawel13sz
10
@FC1899Barca pewnie ma chorą tarczyce xd
28
Co Bagieta zaorał xD
https://x.com/gr3gor_g3/status/1544042363621974016
1
@The_Man totalny bezsens przecież te drogi i tak po 2 dniach byłyby czarne
1
@DonMatteo901 siuuuu
11
puig zrobi siusiu jak on na niego spojrzy xD
12
Kessie przywitany
1
@tomek8756 mam znajomych co brali ślub tylko po to, żeby mieć inna klasę podatkową w Niemczech xd
6
@Pilka_jest_okragla L/4
0
według transfermarkt:
Kessie wartość rynkowa: 45 mln euro
Christensen wartość rynkowa: 35 mln euro
https://i.ytimg.com/vi/if-2M3K1tqk/maxresdefault.jpg
0
@xVENUMx nie wiem co to mam abonament xDD
0
@xVENUMx co tam
8
jeszcze dzisiaj 3-4 oficjalki o sprzedaniu szrotu i będzie pięknie :D
2
Ale byłyby jajca xD
5
No ciekawe czy zmieni klub :d
0
@aro1 brakuje ronaldo w manu
2
@FC1899Barca dla takich chwil warto żyć
22
Messi jechał z tymi paletkarzami hurkaczami, nadalami i innymi zanim to było modne
5
@Medium Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny, ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca, czyli po prostu Paris Platynov
4
@Xpert77 będzie klasyk jak z Zinedanowi Zinadowi Zinedowi Zinedanowi xD
3
@Medium u mnie właśnie kot zajęcie ma na godzinkę :D
0
Ładnie Hamilton to zrobił
15
oj działo się wtedy :P kto pamięta? @Pawel13sz
0
@Nazio87 w co będziesz ciupać?