Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KibicBarcy123 1. Odejścia niepotrzebnych piłkarzy
2. potem reszta
0
@BorzyKrzys dlatego mam nadzieje, że Barcelona nie weźmie żadnego kryptosponsora na rękawki
3
@Kgorecki2500
Poziomy radiacji w niektórych miejscach są niemal dwukrotnie wyższe niż te przyjęte jako bezpieczne dla ludzi, według badań Columbia University.
Między 1946 a 1958 rokiem USA testowały 67 bomb nuklearnych na Wyspach Marshalla, archipelagu 1225 małych wysepek na zachodnim Pacyfiku, zamieszkiwanych wówczas przez 52 tys. ludzi.
Ale zaraz ktoś pewnie napisze, że to tylko 52 tys ludzi, a o skutkach ekologicznych już wspominać nie będę
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/grobowiec-na-atomowym-atolu-tak-usa-sprzataly-po-swoich-testach-jadrowych/gbtehjv.amp
4
@FC1899Barca USA i Rosja do dziś powinni płacić potężne pieniądze za te eksperymenty, a trochę ich było
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_wybuch%C3%B3w_j%C4%85drowych
0
@michal26 szkoda, że odszedł i jestem ciekawy kiedy się o tym dowiedział bo jeśli po skończonym sezonie to wielka szkoda bo powinien być pożegnany przy pewnym stadionie, Dani to legenda tego klubu
2
@Kgorecki2500 pewnie w Brazylii :D
16
to niezłe jaja z Chelsea xD
24
Cristiano Ronaldo przyniósł swój telefon do naprawy. Mężczyzna pracujący tam powiedział: Z Pana telefonem jest wszystko okej, na co CR7 odpowiedział: to dlaczego żaden klub po mnie nie dzwoni?
1
@Goh jak masz miejsce na stacjonarnego to odpuść laptopa
32
wspomnień czar... D10S
10
@Hubsao siedziałem z nim w ławce i ciagle leciał na ściągach albo spisywał ode mnie
0
Tak to jest jak z farmerskiej ligi robi się przenosiny do najlepszej ligi świata, teraz wiadomo dlaczego Lewy dalej bez ZP…
7
@Katalonbar czyli cały sezon bez gola… 9 jest dla prawdziwego szefa Depaya
2
@NaFazieHitman jeszcze nie zaczął, a już się skończył
2
@ArcziArtt pewnie gdyby nie mogli to by nie kupowali
76
@Pawel13sz podobno ma być nowym czołgiem w world of tanks
8
@Jakchcesz łapa jak bochen chleba
1
Tak Xavi daje FdJ na stopera bo chcą żeby odszedł xD
5
hiszpanska zadymka
https://x.com/Ziad_EJ/status/1551053616806596608
0
@WiernyKibicToJa https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11993076#comment-11993076
13
Bombazoo
2
Nowy sezon a prześcieradła dalej jak bydło
0
Lewy stał sam :P
3
@taris ale dużo osób tak myślało w tamtym okresie, fajnie jednak, że wszystko się odwróciło i wracamy do gry
0
@Messibestplayerintheworld robcio gigachad
29
@Pawel13sz ja jestem za, i pożegnać godnie El Pistolero!
3
Oby tak w meczu wchodziły rzuty wolne
3
@Jakchcesz żeby się nam czkawka nie odbiło jak podkradniecie Andre Gomesa xD
1
@Danny Gaucho uważaj ziomek bo ta .... leci na twoje siano
3
dobra teraz jazda z tym szrotem