1

Ale comeback, wrócił zza światów

0

11

@KrychaFCB Krecik to cwel xDD dobrze rozbawiło

4

@macio_944 rosyjskie 8k ultra hd

1

@Pawel13sz My go tu wyzywamy, ale tak szczerze chyba nikt by nie odpuścił sobie takiego życia w Barcelonie jakie on ma i za taka sumę :d

2

@PatrykBarca to Liverpool jest słaby, united to światowy top

0

@TheNekro94 do skory masz specjalne środki i pianownice, adbl albo colorlock polecam te firmy

1

@MesQueUnClub_87 paracetamol

12

2

ale jak to, że asysty mu nie zaliczyli?


0

Niedziela wieczór humor gitówa

0

Dembuś gigachad

0

Pedri pierwsza polowe zagrał w butach Iniesty

0

Ter Stegen nie zawodzi dziś

0

Pomylił teatr z boiskiem

1

A Kounde dalej nie zarejestrowany xD

1

Ale Pedri co tam ogarnął to jego, brawo!!

0

@Emhyr part 2


3

Ferran dziś wyjaśnia ekipę z San Sebastian, vamos

3

nie no konik sam by się walił chyba
https://x.com/malybobasek/status/1561298236014477316

2

@ArcziArtt karma za przesiadkę z iOS

1

@kubix05 karpatkę bym zjadł albo kremówkę D:

0

@Kondziubarca lekkie tarapaty

1

hamulcowi z Leeds i Bayernu odeszli i od razu inna gra

1

@heniusss i przyszły prezydent xD

3

Ciekawe kiedy ten świat je*nie


0

@Katalonbar pewnie ten kto kopnie najwyżej piłkę

7

@barcanawieki przypomnijmy, że nikt jeszcze nie poniósł odpowiedzialności i pewnie nie poniesie, typowa polska

11

Najpierw AJ potem Usyk, a na deserek Fury
https://x.com/gr3gor_g3/status/1561121779392864257

1

@cchesterr43 poszedł edit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?