0

@Peszko07 idzie nowy gorszy świat bez mięska, lipa troche

1

@tomek8756 co do zielonych strzałek, szkoda że nie ma ich przy każdej sygnalizacji świetlnej gdzie możemy skręcić i często ona zapala się po jakimś czasie gdy zaraz mamy zielone światło

0

@MrPGG nie wiem czy wiesz, ale te stroję będą dawały +50% do sędziowania na naszą korzyść, także warto :D

9

Ale ten bomba odklejony xd dwa razy wyłączyli mu prąd, a on zgrywa dalej kozaka

0

Szkoda, że bez soccer kicka

1

Krowa która dużo muczy mało mleka daje! AMADI AMADI!

0

@Jakub1513 ale daje radę

0

Nokaut dobry, niepotrzebnie dobił, oby bez konsekwencji zdrowotnych

0

Żółta za aktorstwo

0

Obrońca sam wleciał w niego

2

Depay do okulisty…

1

I elche autobus murowany

0

@Firestone no przecież specjalnie tego nie zrobił, na pewne rzeczy wpływu nie mamy, zasłużona żółta i tyle, a piszecie jakby specjalnie to zrobił

1

Wyskoczył do główki, łokieć przypadkowo, a ludzie się tu srają

1

@xVENUMx ravenol

1

@tomek8756 20 lat różnicy xD

6

@tristan87 wtedy var bedzie pod nas ustawiony

6

@Mathew86 gdzie tak powiedział?

1

Czasem, gdy graliśmy z Lewandowskim, łatwiej nas było rozszyfrować. Grając bez niego, będziemy bardziej elastyczni w ataku. Nasi kibice nie muszą się martwić

Julek Nagelsmann 2k22

3

Spokojnie na weekend znowu jakis Cadiz do zlania i wszystko wróci do normy

0

Mecz powinien się skończyć w 1 połowie i dogrywać na spokojnie, a tu 2-0

0

Bayern 1 - null Barcelona… Danke! Bitte!

5

Klasyk 4 setki zawalone i cyk munsien brameczka

1

a później wychodzi na boisko i wszystko pod munsien


0

Nie wierze w to xD

0

jak zawsze Davies zagra dobrze tylko na Barcelonę, a ludzie go już tu widzą, Balde wchodz i pokaż prawdziwe cojones

4

Kimmich to już z żółta powinien biegać

0

@Dertinho To Pitbullek na bateriach duracella

0

Jak zawsze Nojer zaczarowana bramka

1

@Medium przecież wiadomo, że to bait

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?