Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peszko07 idzie nowy gorszy świat bez mięska, lipa troche
1
@tomek8756 co do zielonych strzałek, szkoda że nie ma ich przy każdej sygnalizacji świetlnej gdzie możemy skręcić i często ona zapala się po jakimś czasie gdy zaraz mamy zielone światło
0
@MrPGG nie wiem czy wiesz, ale te stroję będą dawały +50% do sędziowania na naszą korzyść, także warto :D
9
Ale ten bomba odklejony xd dwa razy wyłączyli mu prąd, a on zgrywa dalej kozaka
0
Szkoda, że bez soccer kicka
1
Krowa która dużo muczy mało mleka daje! AMADI AMADI!
0
@Jakub1513 ale daje radę
0
Nokaut dobry, niepotrzebnie dobił, oby bez konsekwencji zdrowotnych
0
Żółta za aktorstwo
0
Obrońca sam wleciał w niego
2
Depay do okulisty…
1
I elche autobus murowany
0
@Firestone no przecież specjalnie tego nie zrobił, na pewne rzeczy wpływu nie mamy, zasłużona żółta i tyle, a piszecie jakby specjalnie to zrobił
1
Wyskoczył do główki, łokieć przypadkowo, a ludzie się tu srają
1
@xVENUMx ravenol
1
@tomek8756 20 lat różnicy xD
6
@tristan87 wtedy var bedzie pod nas ustawiony
6
@Mathew86 gdzie tak powiedział?
1
Czasem, gdy graliśmy z Lewandowskim, łatwiej nas było rozszyfrować. Grając bez niego, będziemy bardziej elastyczni w ataku. Nasi kibice nie muszą się martwić
Julek Nagelsmann 2k22
3
Spokojnie na weekend znowu jakis Cadiz do zlania i wszystko wróci do normy
0
Mecz powinien się skończyć w 1 połowie i dogrywać na spokojnie, a tu 2-0
0
Bayern 1 - null Barcelona… Danke! Bitte!
5
Klasyk 4 setki zawalone i cyk munsien brameczka
1
a później wychodzi na boisko i wszystko pod munsien
0
Nie wierze w to xD
0
jak zawsze Davies zagra dobrze tylko na Barcelonę, a ludzie go już tu widzą, Balde wchodz i pokaż prawdziwe cojones
4
Kimmich to już z żółta powinien biegać
0
@Dertinho To Pitbullek na bateriach duracella
0
Jak zawsze Nojer zaczarowana bramka
1
@Medium przecież wiadomo, że to bait