Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bilans bramkowy
Barcelona 19:1
Real 18:7
0
Wielka Osasuna Pampeluna
1
Włączyłem mecz nie dziękujcie :)
0
ciapowatość, niewprawność, niezaradność, nieudacznictwo, niedołęstwo, nieporadność, rezygnacja, niesamodzielność, niezdarność, niemrawość, niezgulstwo, kalectwo życiowe jedynym słowem Manchester United
3
@Freudysta 60.
1
@macio_944 moze nie 7-0, ale 7-1 całkiem możliwe
3
Ale mu siadło, piękna bramka
14
la zabawa
1
nie dziwie się im xD
17
Dawać grzmota na druga polowe
9
Mina Fergusona mówi wszystko :)
1
4-0!
https://x.com/syedhammad777/status/1576568301668270080
0
United bez środka pola nie pogra
4
Wiking co za potwór!!! KDB najlepszy pomocnik na świecie
9
Dawać maguajera na karuzele
1
Bagietka TOP!! Haha
4
Mats
0
@kuz wyglądało jak łokieć teraz widzę z lepszej perspektywy
0
Łokieć i brak kartki
2
Dawać VAR na Gaviego
36
Klękać dla pana hejterzy
https://x.com/dakshFT/status/1576293502593351680
4
Pięknie to zrobił lewus majstersztyk
0
@Walker ale chłopy musieli mieć męczarnie... jednak dla dobra nauki się przydali
74
@VegetaPolska może dlatego, że kibicujesz realowi Madryt dostajesz ciagle kosze
1
@Medium @Explode no tak, czasami zdarzy się debil, ale ja osobiście też takich akcji nie popieram jak na obrazku
12
@paweldunajecfcb Niemcy: Podczas wyprzedzania pieszych, rowerzystów lub małych pojazdów elektrycznych, kierowca samochodu musi utrzymać odstęp 1,5 m. w terenie zabudowanym i 2 m. w terenie niezabudowanym.
Tu akurat chodzi o bezpieczeństwo, czasami jak latam na rowerze to samochody wyprzedzają rowerzystów na styk gdzie łokciem można zahaczyć o lusterko, ale takich akcji jak na obrazku nie popieram bo stwarzają większe zagrożenie
12
Czekamy na powrót…
21
Bóg piłki nożnej!
12
@Pedri16Future nie oszczędzany tylko on jest po prostu słaby
2
@kuba1794 już była podwyżka na mediaexpert o 50 zł, jak się czaisz żeby kupić to bierz, sam mam osobiście i polecam a no i słuchawki już nie są produkowane i powoli dostępność będzie spadać