Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Świetnie Balde dziś wyglada
2
Nie no co ten Kessie wyprawia
1
Pique już załatwi panienki dla Gaviego żeby pomasowały po meczu
2
O panie co ten lewy kręci
0
Gdzie Ci hejterzy wielkiego generała Xaviego
3
Świat się kończy Roberto z bramka xd
1
Takie strzały to powinny być w każdym meczu po pare razy, a nie pchanie na siłe
0
Khabib w narożniku to +50% dodatkowej szansy na wygrana
3
Już myślałem, że wyłączył Gamrota
1
Kampania w nowym codzie jak dla mnie sztos fajnie się gra jak ktoś lubi postrzelać
0
@esem91 a czy Xavi nie potrzebuje innych słów? tylko ciągła jazda po nim?
2
@esem91 mówi jak jest i nie owija w bawełnę
2
@okiemtypera_lucaxx95 no akurat Messi indywidualnie zjadł tamten rok gdzie modric dostał ZP
0
@tristan87 brazole to stan umysłu
1
@IronSanHybrid baby takie już są
1
Musieli dac jakiegoś czarnoskórego na podium inaczej byłby skandal, a za rok pewnie ktoś z lgbt,
12
@Pawel13sz oczywiście, że Suarez :D
0
Szkoda szkoda
https://x.com/Ziad_EJ/status/1581727224306503682
0
Dziś nie miał kto z takiej pozycji w Barcelonie uderzyć :)
0
2-2 Ferran w 92
0
No teraz da żółta kartkę żeby nie było xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Był karny używaj varu
1
Brak kartki? Aha xD
0
@Tasde wylatało mu z głowy
13
Real gra z niedoświadczonym bramkarzem, nie rozumiem czemu jest tak mało prób strzału zza pola karnego
0
Dawać Gaviego i Ferrana
0
Dobrze, że anulowany xD
6
Xavi w przerwie meczu
https://x.com/goatedenji/status/1523079771139289088
0
Dobrze, że o 17:30 szósty zmysł Guardioli