4

Świetnie Balde dziś wyglada

2

Nie no co ten Kessie wyprawia

1

Pique już załatwi panienki dla Gaviego żeby pomasowały po meczu

2

O panie co ten lewy kręci

0

Gdzie Ci hejterzy wielkiego generała Xaviego

3

Świat się kończy Roberto z bramka xd

1

Takie strzały to powinny być w każdym meczu po pare razy, a nie pchanie na siłe

0

Khabib w narożniku to +50% dodatkowej szansy na wygrana

3

Już myślałem, że wyłączył Gamrota

1

Kampania w nowym codzie jak dla mnie sztos fajnie się gra jak ktoś lubi postrzelać

0

@esem91 a czy Xavi nie potrzebuje innych słów? tylko ciągła jazda po nim?

2

@esem91 mówi jak jest i nie owija w bawełnę

2

@okiemtypera_lucaxx95 no akurat Messi indywidualnie zjadł tamten rok gdzie modric dostał ZP

0

@tristan87 brazole to stan umysłu

1

@IronSanHybrid baby takie już są

1

Musieli dac jakiegoś czarnoskórego na podium inaczej byłby skandal, a za rok pewnie ktoś z lgbt,

12

@Pawel13sz oczywiście, że Suarez :D

0

0

Dziś nie miał kto z takiej pozycji w Barcelonie uderzyć :)

0

2-2 Ferran w 92

0

No teraz da żółta kartkę żeby nie było xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Był karny używaj varu

1

Brak kartki? Aha xD

0

@Tasde wylatało mu z głowy

13

Real gra z niedoświadczonym bramkarzem, nie rozumiem czemu jest tak mało prób strzału zza pola karnego

0

Dawać Gaviego i Ferrana

0

Dobrze, że anulowany xD

6

0

Dobrze, że o 17:30 szósty zmysł Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?