5

@BorzyKrzys nie dziwie się jak chłop taki słaby

1

A ja się dziwie, że Atletico dalej trzyma Simeone, maja okazje brać Tuchela, a tu dalej beton

3

@AmigoBlancos xD sprzedać już wszystko Arabom czekam aż Ła liga tam będzie

1

@ACRAB95 @Cvzx mam nadzieję, że w końcu poleci razem z innymi piłkarzami

33

sam Xavi powiedział, że jak nie będzie widział już siebie na tym stanowisku to sam zrezygnuje, oceny wystawmy na koniec sezonu i oby się udało ugrać jak najwięcej, vamos

4

@LaRoja dziwnie piszesz raphinia

17

@Encore niech nie zapomina, że karma wraca szybciej niż stara z wywiadówki

12

Fffactos


0

@Medium a atletico się łapie?

2

@Janiama @Kondziubarca trzeba się napić ;)

0

@FC1899Barca remis z Benfica 0-0 w 2021 kiedy Koeman zostawił gowno xD

0

Laporta zapomniał uruchomić dźwignie na karne

2

Daviesa na wytrzeźwiałke
Dembele TOP
https://x.com/busyonthepitch/status/1585356736491565056

0

@TheNekro94 probierz

1

Za wynik nie odpowiada tylko Xavi, a cała drużyna, dziękuje dobranoc

0

Może w drugiej połowie wejdzie pewien Brazylijczyk za 60 mln euro, który nie potrafi zrobić gościa 1v1 i coś się ruszy

0

25 minuta pierwszy raz wykorzystali szybkość Balde na skrzydle

2

@FC1899Barca przecież bardziej to była wina Koemana niż Xaviego, że rok temu nie wyszli z grupy

1

Dembele dziś dobrze ciśnie Davisa

1

Balde czeka 2 minuty na podanie a pchają ciagle strona bellerina

0

Bellerin xD dajta już spokoj

0

@Ali3231 mental nas dobije w finale LE siuuuu

8

@Janiama 3:0 dla Bayernu niestety

0

Pamiętajcie Barcelonę w lidze Europy będzie można obejrzeć na viaplay w jakości 4k

2

ze wzoru hajty wynika, że jeśli inter dziś wygra, a barca przegra i wygra z pilznem to i tak awansujemy także spokojnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Psy szczekają, a Messi znowu strzela

2

@RomanHoffer życie jest za krótkie na takie akcje, pogódź się, ciesz się każda chwilą z nimi niż za parę lat żałować

1

@Kgorecki2500 a gdzie sosik

23

Przeje*ane… całe życie w najlepszym klubie na świecie, wygrywasz CA a później taki cyrk z kontraktem i przenosinami do Paryża… mam nadzieje, że wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?