Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BorzyKrzys nie dziwie się jak chłop taki słaby
1
A ja się dziwie, że Atletico dalej trzyma Simeone, maja okazje brać Tuchela, a tu dalej beton
3
@AmigoBlancos xD sprzedać już wszystko Arabom czekam aż Ła liga tam będzie
1
@ACRAB95 @Cvzx mam nadzieję, że w końcu poleci razem z innymi piłkarzami
33
sam Xavi powiedział, że jak nie będzie widział już siebie na tym stanowisku to sam zrezygnuje, oceny wystawmy na koniec sezonu i oby się udało ugrać jak najwięcej, vamos
4
@LaRoja dziwnie piszesz raphinia
17
@Encore niech nie zapomina, że karma wraca szybciej niż stara z wywiadówki
12
Fffactos
0
@Medium a atletico się łapie?
2
@Janiama @Kondziubarca trzeba się napić ;)
0
@FC1899Barca remis z Benfica 0-0 w 2021 kiedy Koeman zostawił gowno xD
0
Laporta zapomniał uruchomić dźwignie na karne
2
Daviesa na wytrzeźwiałke
Dembele TOP
https://x.com/busyonthepitch/status/1585356736491565056
0
@TheNekro94 probierz
1
Za wynik nie odpowiada tylko Xavi, a cała drużyna, dziękuje dobranoc
0
Może w drugiej połowie wejdzie pewien Brazylijczyk za 60 mln euro, który nie potrafi zrobić gościa 1v1 i coś się ruszy
0
25 minuta pierwszy raz wykorzystali szybkość Balde na skrzydle
2
@FC1899Barca przecież bardziej to była wina Koemana niż Xaviego, że rok temu nie wyszli z grupy
1
Dembele dziś dobrze ciśnie Davisa
1
Balde czeka 2 minuty na podanie a pchają ciagle strona bellerina
0
Bellerin xD dajta już spokoj
0
@Ali3231 mental nas dobije w finale LE siuuuu
8
@Janiama 3:0 dla Bayernu niestety
0
Pamiętajcie Barcelonę w lidze Europy będzie można obejrzeć na viaplay w jakości 4k
2
ze wzoru hajty wynika, że jeśli inter dziś wygra, a barca przegra i wygra z pilznem to i tak awansujemy także spokojnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Psy szczekają, a Messi znowu strzela
2
@RomanHoffer życie jest za krótkie na takie akcje, pogódź się, ciesz się każda chwilą z nimi niż za parę lat żałować
1
@Kgorecki2500 a gdzie sosik
23
Przeje*ane… całe życie w najlepszym klubie na świecie, wygrywasz CA a później taki cyrk z kontraktem i przenosinami do Paryża… mam nadzieje, że wróci