Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska zlać ten Bayern i Pilzno i liczyć na szczęście
1
A już następne mecze Barcelony w LE dostępne tylko w viaplay
6
Pogonić Messiego, a grać dalej z pique
1
Szkoda, że realizator nie pokazał powtórki na Pedrim
0
Roberto jesteś wielki
0
Dembele!!! VAMOS
0
Dajcie powtórkę bo nie wierze xD
4
Ter Stegen znowu ratuje
1
Równie dobrze Abde mógłby grać za Raphinie
0
Marciniak ogarnij ten łeb
1
Raphinia ma okazje na kiwke i strzał to wrzuca xD
1
Nie no Marciniak bez jaj
8
@MrPGG a tu niektóre osoby marudziły, że muszą na mecz jechać xDD
2
@Rust_Cohle ile siadlo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle nie bądź zazdrosny! a Ty @Luciano99 tak patrzysz na promocje piw w biedronce 12+12
12
sweet
0
@Kondziubarca to wina sztabu szkoleniowego.
5
@marcin62 pewnie przetarg z rodzinna firmą albo dobrym znajomym...
2
@Emhyr @Pawel13sz trzeba samolot zamówić żeby Suarez był gotowy na 21
8
już niedługo w viaplay...
2
Gdyby grała Barca karnego by nie było xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Rodri ale brama
https://x.com/goalsreplayg/status/1579878928952754176
1
@Messibestplayerintheworld Laporta: jak awansujecie sprowadzę wam Messiego!
2
@AlexDark00 stary! to Ty nic nie wiesz? Laporta uruchomił dźwignie i zakontraktuje Mbappe!!
3
Lewy - Messi - Mbappe ale to będzie chodziło!!
0
@Image neymar też chciał wracać po chwili
10
spokojnie sam się wykupi
2
@MesQueUnClub96 już pare lat słucha, myślisz że ten tekst o odpaleniu Alby to skąd? xD