1

@VegetaPolska zlać ten Bayern i Pilzno i liczyć na szczęście

1

A już następne mecze Barcelony w LE dostępne tylko w viaplay

6

Pogonić Messiego, a grać dalej z pique

1

Szkoda, że realizator nie pokazał powtórki na Pedrim

0

Roberto jesteś wielki

0

Dembele!!! VAMOS

0

Dajcie powtórkę bo nie wierze xD

4

Ter Stegen znowu ratuje

1

Równie dobrze Abde mógłby grać za Raphinie

0

Marciniak ogarnij ten łeb

1

Raphinia ma okazje na kiwke i strzał to wrzuca xD

1

Nie no Marciniak bez jaj

8

@MrPGG a tu niektóre osoby marudziły, że muszą na mecz jechać xDD

2

@Rust_Cohle ile siadlo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle nie bądź zazdrosny! a Ty @Luciano99 tak patrzysz na promocje piw w biedronce 12+12

12

sweet


0

@Kondziubarca to wina sztabu szkoleniowego.

5

@marcin62 pewnie przetarg z rodzinna firmą albo dobrym znajomym...

2

@Emhyr @Pawel13sz trzeba samolot zamówić żeby Suarez był gotowy na 21

8

już niedługo w viaplay...


2

Gdyby grała Barca karnego by nie było xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

1

@Messibestplayerintheworld Laporta: jak awansujecie sprowadzę wam Messiego!

2

@AlexDark00 stary! to Ty nic nie wiesz? Laporta uruchomił dźwignie i zakontraktuje Mbappe!!

3

Lewy - Messi - Mbappe ale to będzie chodziło!!

0

@Image neymar też chciał wracać po chwili

10

spokojnie sam się wykupi


2

@MesQueUnClub96 już pare lat słucha, myślisz że ten tekst o odpaleniu Alby to skąd? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?