Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
I Ronaldo eliminujący Barcelonę w lidze europy… jesteście gotowi?
0
@Solverson przy tej cenie węgla szybko się zwróci
1
@-barca4ever- Złotook ?
2
@Striker a ja w tibie 2006-2010 rok
4
Łatwa grupa, a później przychodzi co do czego z mocniejsza drużyna i na łeb xD
2
bombazo
0
@Criss18Barca gorzej jak dzieciaki znowu przejdą na zdalne nauczanie
2
@Hubsao daje radę takie orlikowe bym powiedział
1
@ranger3120 bazos.cz / sbazar.cz / avizo.cz hledaj tam wungiel
2
@Pawel13sz ale bomba, nie ma z całej epy!!
1
@Arkon tez mnie wylogowało na safari i chrome i teraz czasami strona się dziwnie dziwnie ładuje
2
@Limit_l3ss tak, dalej zmieniajmy co chwile trenerów jak united :D niech zarząd rozlicza po sezonie, a nie w trakcie bo na wyjście z grupy jeszcze szansę są
0
makaroniarze jednak mają zerwaną papę na dachu
4
@Kgorecki2500 możesz przypomnieć jeszcze skład :P
4
@MesQueUnClub_87 +klimat ligi mistrzów, który jest wyjątkowy
3
polski cyrk ciąg dalszy
1
@PaPo kupiłbym jakiś łańcuszek bądź zegareczek jak nosi, ale 1.5k na pewno bym nie inwestował, ja bym wybrał jakiś wspólny weekend w SPA
1
@PaPo jaki budżet?
3
@Malkey95 @Miracle_aligner la rambla uczy, bawi i wychowuje
4
@FcBarcelonaFanMSN
Podczas masturbacji wydziale się także endorfina nazywana hormonem szczęścia. Przy okazji działa ona także przeciwbólowo. No i nasz mózg pobudza ciało do produkcji prolaktyny i pomaga zasnąć
0
@Aragorn33 niech dopiszą też bayern
8
brakowało go dziś
https://x.com/FutbolJan10/status/1577304769336643585
7
wielka mela na sędziów
3
@Nihas Nie
1
Lider la liga przegrywa z 9 drużyna w serie a… dramat
1
@pt9 jeszcze podjedź po nią autem marki airbag i bedzie cacy :)
0
@gumaz w regionach turystycznych bezpiecznie, wojsko na plaży i w okolicach hotelów (cancun)
0
@Deviler jedni piszą 45 drudzy 43 xD
4
@Transu96 bez regulacji wysokości? trochę lipa
1
@MrPGG reszte kupią kibice interu :P