7

Ewidentny łokieć, a pokój VAR nie potrafi jak zawsze podjąć decyzji xd

0

Żaden karny do pana wafla

0

Jeszcze godzinka do meczu, a już spanie mnie łapie to są te ciężary…

1

Auba przyszedł i zwolnił Tuchela, TOP

0

Rosyjski Gazprom opublikował w internecie film zatytułowany "To będzie długa zima". Na nagraniu widać jak pracownik spółki "zakręca kurek" z gazem, dalej możemy zobaczyć reperkusje tej decyzji. W Europie nastaje "epoka lodowcowa". Prezentowane są komputerowo przerobione ujęcia oblodzonych i zasypanych śniegiem europejskich miast.

4

PDW :D




11

@Kgorecki2500 przynajmniej biletu by nie sprzedali z Eintrachtem :D

1

Dawać harrego jeszcze

3

Ronaldo wchodzi i 1-1 xD

21

Co jak co, ale Mareczka po wczorajszym meczu tez trzeba docenić, oby Niemiec wrócił na swoje najlepsze tory

0

Barcelona:
4 mecze
3 wygrane
1 remis
Bilans bramkowy 11:1

20

Leśny dziadek


0

@Kessie casemiro

4

@Kgorecki2500 typer jest od +18

0

@Kessie bez czerwa? :O

0

@AV0CAD0 najaaak

5

Szybkie oksy i jazda z Sevilla


47

oj tam takie tam


0

Moje typy na dziś
Bayern i Real na łeb
Drugi kupon
Haaland hattrick

Stawiać domy

3

@Encore efekt Ronaldo :))

7

@DonMatteo901 w końcu będę mógł zrobić historie kredytową

2

@Rust_Cohle lepsze to niż kolejne pytanie o przeszczep włosów, a Arthur to nowy Xavi

0

@Encore gdzie city i psg

0

@bartas97 @Rust_Cohle ale Ci pojechał ja bym tak tego nie zostawił

0

@jacobFCB ac_mirage

0

@Crystal37 ja na iphone 13 pro mam folie za 49 i jest git + case za 40 zł

0

@marcin62 Niemcy by mogli sobie Polskę kupić, a nie spłacać

0

a ja mam nadzieje, że już nikogo nie kupią, poczekałbym do zimy, może jakaś perełka na MŚ się trafi i od razu zaatakować zawodnika, Alba to idealny przykład

0

@masq +pensja zapewne + niewykorzystany urlop 28 dni :D

0

@clyde valhalla fajna byla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?