Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ewidentny łokieć, a pokój VAR nie potrafi jak zawsze podjąć decyzji xd
0
Żaden karny do pana wafla
0
Jeszcze godzinka do meczu, a już spanie mnie łapie to są te ciężary…
1
Auba przyszedł i zwolnił Tuchela, TOP
0
Rosyjski Gazprom opublikował w internecie film zatytułowany "To będzie długa zima". Na nagraniu widać jak pracownik spółki "zakręca kurek" z gazem, dalej możemy zobaczyć reperkusje tej decyzji. W Europie nastaje "epoka lodowcowa". Prezentowane są komputerowo przerobione ujęcia oblodzonych i zasypanych śniegiem europejskich miast.
4
PDW :D
11
@Kgorecki2500 przynajmniej biletu by nie sprzedali z Eintrachtem :D
1
Dawać harrego jeszcze
3
Ronaldo wchodzi i 1-1 xD
21
Co jak co, ale Mareczka po wczorajszym meczu tez trzeba docenić, oby Niemiec wrócił na swoje najlepsze tory
0
Barcelona:
4 mecze
3 wygrane
1 remis
Bilans bramkowy 11:1
20
Leśny dziadek
0
@Kessie casemiro
4
@Kgorecki2500 typer jest od +18
0
@Kessie bez czerwa? :O
0
@AV0CAD0 najaaak
5
Szybkie oksy i jazda z Sevilla
47
oj tam takie tam
0
Moje typy na dziś
Bayern i Real na łeb
Drugi kupon
Haaland hattrick
Stawiać domy
3
@Encore efekt Ronaldo :))
7
@DonMatteo901 w końcu będę mógł zrobić historie kredytową
2
@Rust_Cohle lepsze to niż kolejne pytanie o przeszczep włosów, a Arthur to nowy Xavi
0
@Encore gdzie city i psg
0
@bartas97 @Rust_Cohle ale Ci pojechał ja bym tak tego nie zostawił
0
@jacobFCB ac_mirage
0
@Crystal37 ja na iphone 13 pro mam folie za 49 i jest git + case za 40 zł
0
@marcin62 Niemcy by mogli sobie Polskę kupić, a nie spłacać
0
a ja mam nadzieje, że już nikogo nie kupią, poczekałbym do zimy, może jakaś perełka na MŚ się trafi i od razu zaatakować zawodnika, Alba to idealny przykład
0
@masq +pensja zapewne + niewykorzystany urlop 28 dni :D
0
@clyde valhalla fajna byla