Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podcinka niczym Leo
9
dobry jest xd
5
@Kessie kochamy cie papciu
6
ona to chyba lubi
16
0 grama tłuszczu i potrafi wisieć w powietrzu przez 3 minuty
https://x.com/LSPNFC_/status/1558502582003576832
1
De Jong to brakujący puzzel w układance ten haaga
1
@Rl9k1nG pizza zamówiona jagerek i cola się chłodzi
1
@MesQueUnClub_87 predator 2
31
co wy wiecie o złotych piłkach...
7
@RonnieVEB stary wiesz ile dupeczek jest teraz chętnych na twojego d1cka?
1
Ból dupki na fb widzę ostry jest, że Barcelona nie ma kasy, a kupuje i rejestruje piłkarzy, boli? Ma boleć :)
9
@Hubsao jakby jego ciało nie miało grama tłuszczu to by nie żył
10
d10s
2
@Janas11224 stare jak świat
1
@Hosh https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12059197#comment-12059197
0
@against_modern_football nio
2
ile to kosztowało? ponad 1,6 mld zł?
19
kiedyś to było
23
robcio dobry wuja
1
@Pawel13sz jestem za, idealny kandydat
5
czyli da się Setiena i Koemana podpiąć pod sprawę kontraktów, ale by się rudy zdziwił
13
@Rl9k1nG już nie mieszkam
15
akcja prima sort
14
Dani dziękuje za wszystko!
1
@MrPGG barceloński Malfoy
2
Ja już widziałem kontuzje Ter Stegena dziwnie to wyglądało
33
kozacka akcja :D rolnicy TOP
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1555892999246200832
4
Neymar jak czasami zapoda jakieś ciasteczko to palce lizać
2
To jest właśnie ta nieprzewidywalność Bayernu bez Roberta Lewandowskiego
4
Niech podziękują swoim kibicom za ta bramkę xD