1

Podcinka niczym Leo

9

dobry jest xd


5

@Kessie kochamy cie papciu

6

ona to chyba lubi


16

0 grama tłuszczu i potrafi wisieć w powietrzu przez 3 minuty
https://x.com/LSPNFC_/status/1558502582003576832

1

De Jong to brakujący puzzel w układance ten haaga

1

@Rl9k1nG pizza zamówiona jagerek i cola się chłodzi

1

@MesQueUnClub_87 predator 2

31

co wy wiecie o złotych piłkach...

7

@RonnieVEB stary wiesz ile dupeczek jest teraz chętnych na twojego d1cka?

1

Ból dupki na fb widzę ostry jest, że Barcelona nie ma kasy, a kupuje i rejestruje piłkarzy, boli? Ma boleć :)

9

@Hubsao jakby jego ciało nie miało grama tłuszczu to by nie żył

10

d10s


2

@Janas11224 stare jak świat

0

@against_modern_football nio

2

ile to kosztowało? ponad 1,6 mld zł?


19

kiedyś to było


23

robcio dobry wuja


1

@Pawel13sz jestem za, idealny kandydat

5

czyli da się Setiena i Koemana podpiąć pod sprawę kontraktów, ale by się rudy zdziwił

13

@Rl9k1nG już nie mieszkam

15

akcja prima sort


14

Dani dziękuje za wszystko!


1

@MrPGG barceloński Malfoy

2

Ja już widziałem kontuzje Ter Stegena dziwnie to wyglądało

33

4

Neymar jak czasami zapoda jakieś ciasteczko to palce lizać

2

To jest właśnie ta nieprzewidywalność Bayernu bez Roberta Lewandowskiego

4

Niech podziękują swoim kibicom za ta bramkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?