Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz dobrze to wygląda
3
@PatrychoO szkoda, że Barcelona nie ma kolabo z Jordanem
3
@Rust_Cohle Verstapeniarze
1
@mkord u mnie podobnie jest, ceny przy produktach też się nie zgadzają
0
@TR3YWAY cale nazwisko nie wchodzi na koszulkę
0
@Barca1922 akurat to było mydełko fa
0
@Barca1922 ale to ty jadłeś makowca z naczelnikiem…
3
@IronSanHybrid albo @Frajer
1
@titooB Bayern ma fajne domowe to jednak domowa kupie
2
@Pawel13sz 30-35 goli na tyle liczę
0
@Rastafarnianin wraca najlepsza liga świata, a tygodnik nie zawsze ma problem...
0
Oni już chyba tylko na to czekają
7
@Kgorecki2500 dmuchałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
dembuś prosze cię nie spier*** tej szansy
1
@pacior95 widać jak mecz oglądasz Xd jak Ty tam widzisz lengleta
4
@tomek8756 albo halt die klappe
10
@MrPGG podobno Xavi ogarniał tą taktykę :D
0
@Hubsao RMC chyba pierwsze napisało o odejściu Messiego z tego co pamietam
7
@Azacca ściągał pewnie
8
@Bobo25 depay
1
@Alanooo dokładnie, masz nawet od razu funkcje ile minut i stopni na mięso, rybkę czy frytki, i nie śmierdzi w chacie
7
Ta fotografia to zupełnie nowy poziom detali odległych, pradawnych galaktyk! Najlepiej obrazuje to porównanie jej do tego samego kadru wykonanego przez kosmiczny teleskop Hubblea.
Zobaczcie jak wiele szczegółów dostrzegamy w gromadzie SMACS 0723!
Fb: z głowa w gwiazdach
https://x.com/lostson_/status/1546751630145687553
1
@Alanooo bierz, polecam tylko, że ja mam z biedronki, ale to to samo
0
@jeyx77x wszystko możliwe, dobry przykład to Alonso
10
@tristan87 w punkt
https://x.com/endek_pl/status/1546569305046786055
0
@Emhyr tier 1
5
Dani Alves:
- Nie odszedłem z Barcelony smutny. Odszedłem szczęśliwy z wcześniejszego powrotu. Marzyłem o tym drugim etapie pięć lat. Nie podobało mi się jedynie to, jak załatwiono moje odejście. Od początku mówiłem jasno, że nie byłem już 20-latkiem i chciałem robić wszystko jasno, bez ukrywania rzeczy. Ten klub ma w ostatnich latach na sumieniu wiele grzechów. Barcelony nie obchodzą ludzie, którzy napisali jej historię. Jako culé chciałbym, by działała inaczej. Nie mówię o sobie, moja sytuacja była inna. Jestem dozgonnie wdzięczny Xaviemu i prezydentowi za sprowadzenie mnie z powrotem.
więcej tutaj:
https://www.fcbarca.com/105699-dani-alves-obecnie-barcelona-ma-zupelnie-inna-mentalnosc-niz-kiedys.html
1
@macio_944 nie mogę się doczekać na więcej fotek :D
0
@Messibestplayerintheworld ameryka jak chcecie zobaczyć Lewusa w USA to sypnijcie coś dolarem :)
0
Wie ktoś jaką sumę przytuli Djoko i Kyrgios?
edit