2

@Pawel13sz dobrze to wygląda

3

@PatrychoO szkoda, że Barcelona nie ma kolabo z Jordanem

3

@Rust_Cohle Verstapeniarze

1

@mkord u mnie podobnie jest, ceny przy produktach też się nie zgadzają

0

@TR3YWAY cale nazwisko nie wchodzi na koszulkę

0

@Barca1922 akurat to było mydełko fa

0

@Barca1922 ale to ty jadłeś makowca z naczelnikiem…

3

1

@titooB Bayern ma fajne domowe to jednak domowa kupie

2

@Pawel13sz 30-35 goli na tyle liczę

0

@Rastafarnianin wraca najlepsza liga świata, a tygodnik nie zawsze ma problem...

0

Oni już chyba tylko na to czekają


7

@Kgorecki2500 dmuchałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

dembuś prosze cię nie spier*** tej szansy


1

@pacior95 widać jak mecz oglądasz Xd jak Ty tam widzisz lengleta

4

@tomek8756 albo halt die klappe

10

@MrPGG podobno Xavi ogarniał tą taktykę :D

0

@Hubsao RMC chyba pierwsze napisało o odejściu Messiego z tego co pamietam

7

@Azacca ściągał pewnie

8

@Bobo25 depay

1

@Alanooo dokładnie, masz nawet od razu funkcje ile minut i stopni na mięso, rybkę czy frytki, i nie śmierdzi w chacie

7

Ta fotografia to zupełnie nowy poziom detali odległych, pradawnych galaktyk! Najlepiej obrazuje to porównanie jej do tego samego kadru wykonanego przez kosmiczny teleskop Hubblea.

Zobaczcie jak wiele szczegółów dostrzegamy w gromadzie SMACS 0723!

Fb: z głowa w gwiazdach

https://x.com/lostson_/status/1546751630145687553

1

@Alanooo bierz, polecam tylko, że ja mam z biedronki, ale to to samo

0

@jeyx77x wszystko możliwe, dobry przykład to Alonso

0

@Emhyr tier 1

5

Dani Alves:
- Nie odszedłem z Barcelony smutny. Odszedłem szczęśliwy z wcześniejszego powrotu. Marzyłem o tym drugim etapie pięć lat. Nie podobało mi się jedynie to, jak załatwiono moje odejście. Od początku mówiłem jasno, że nie byłem już 20-latkiem i chciałem robić wszystko jasno, bez ukrywania rzeczy. Ten klub ma w ostatnich latach na sumieniu wiele grzechów. Barcelony nie obchodzą ludzie, którzy napisali jej historię. Jako culé chciałbym, by działała inaczej. Nie mówię o sobie, moja sytuacja była inna. Jestem dozgonnie wdzięczny Xaviemu i prezydentowi za sprowadzenie mnie z powrotem.

więcej tutaj:
https://www.fcbarca.com/105699-dani-alves-obecnie-barcelona-ma-zupelnie-inna-mentalnosc-niz-kiedys.html

1

@macio_944 nie mogę się doczekać na więcej fotek :D

0

@Messibestplayerintheworld ameryka jak chcecie zobaczyć Lewusa w USA to sypnijcie coś dolarem :)

0

Wie ktoś jaką sumę przytuli Djoko i Kyrgios?
edit


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?