Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 w co będziesz ciupać?
6
@PatrychoO dobrze było, swoją role spełnił, dzięki Adama!
2
@HighestInTheRoom dua lipa ma być
5
@doc za te 7 mln opłacony anus i dembuś będzie
5
pamiętam kiedyś robiło się bramki z plecaków, bluz albo dwa drzewa koło siebie i się haratało w gałę cały dzień, czas za szybko leci...
0
@Coutinho007 zapomniałeś o Paulinho i Vidal tez był dobrym transferem
3
@Hubsao dobrze, że Luis wybrał Rakiete, ten transfer był strzałem w 10
0
@Dzemix111 15 min
25
będzie was pis tak (...)
https://x.com/annew244/status/1542797497671815168
4
@MysticCat układanie kostki też wymaga myślenia i doświadczenia + jest to bardzo dobrze płatna praca
3
@Jakchcesz na socjalu żyje się najlepiej
17
Dembele dziękujemy za wszystko!
reakcja Messiego mówi wszystko
1
@Barca1992 josef bratan brat alberto
0
@Fan2005 obudź się mamy XXI wiek
17
co chłop poszedł na tym live to nie mam pytań xDD złomek
https://x.com/YoungBedoesiara/status/1541541371500285953
0
@Kondziubarca traktować ich tak samo jak PSG, zero interesów z nimi następnym razem, bo już z filipkiem historia pokazała
1
@daniel32778 ja
0
@Fenyx brzmi ciekawie
1
100h w Valhalli pękło, teraz pytanko, opłaca się wciągać Season Pass? ogrywał ktoś te dodatki?
0
@MesQueUnClub96 oby nie, a z Bayernem i PSG niech Barcelona już więcej nie gada
0
@MesQueUnClub96 oby nie było następnej
0
@tomek8756 niechorze git jest chociaż to wieś xD
0
@PatrykBarcelona rok 2030 wychodzi afera korupcyjna z łukaszem piszczkiem... historia lubi się powtarzać
5
beka z tych co łykają jak pelikany te bomby od romero xD
2
@JimMorrisonFCB nfz nie, ale szpital już tak xD
2
@Deviler jest 125 w kolejce dopiero...
0
@Rewolucja123 przecież niedawno przedłużył do 2025/26
0
@tomek8756 dua lipa podwójny przypał
7
MSN ponad wszystko!
0
@Vebrol