0

@Nazio87 w co będziesz ciupać?

6

@PatrychoO dobrze było, swoją role spełnił, dzięki Adama!

2

@HighestInTheRoom dua lipa ma być

5

@doc za te 7 mln opłacony anus i dembuś będzie

5

pamiętam kiedyś robiło się bramki z plecaków, bluz albo dwa drzewa koło siebie i się haratało w gałę cały dzień, czas za szybko leci...


0

@Coutinho007 zapomniałeś o Paulinho i Vidal tez był dobrym transferem

3

@Hubsao dobrze, że Luis wybrał Rakiete, ten transfer był strzałem w 10

0

@Dzemix111 15 min

25

4

@MysticCat układanie kostki też wymaga myślenia i doświadczenia + jest to bardzo dobrze płatna praca

3

@Jakchcesz na socjalu żyje się najlepiej

17

Dembele dziękujemy za wszystko!



reakcja Messiego mówi wszystko

1

@Barca1992 josef bratan brat alberto

0

@Fan2005 obudź się mamy XXI wiek

17

co chłop poszedł na tym live to nie mam pytań xDD złomek


https://x.com/YoungBedoesiara/status/1541541371500285953

0

@Kondziubarca traktować ich tak samo jak PSG, zero interesów z nimi następnym razem, bo już z filipkiem historia pokazała

1

0

@Fenyx brzmi ciekawie

1

100h w Valhalli pękło, teraz pytanko, opłaca się wciągać Season Pass? ogrywał ktoś te dodatki?

0

@MesQueUnClub96 oby nie, a z Bayernem i PSG niech Barcelona już więcej nie gada

0

@MesQueUnClub96 oby nie było następnej

0

@tomek8756 niechorze git jest chociaż to wieś xD

0

@PatrykBarcelona rok 2030 wychodzi afera korupcyjna z łukaszem piszczkiem... historia lubi się powtarzać

5

beka z tych co łykają jak pelikany te bomby od romero xD

2

@JimMorrisonFCB nfz nie, ale szpital już tak xD

2

@Deviler jest 125 w kolejce dopiero...

0

@Rewolucja123 przecież niedawno przedłużył do 2025/26

0

@tomek8756 dua lipa podwójny przypał

7

MSN ponad wszystko!


0

@Vebrol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?