0

@Kondziubarca a w Barcelonie jaj nie mają? Za takie akcje które robił i robi powinien już dawno nie być brany pod uwagę, ale Dembele jak fagata pewnie ma plan a b c i d

0

@Emhyr ciężko jest zadać nokautujący cios wariatowi który ma atomówki w swoim arsenale…

71

To już 5 lat jak Jose Mourinho powiedział:

• Pogba to wirus, a nie gracz zespołowy
• Martial jest zbyt leniwy i powinien opuścić klub
• Rashford nie może być głównym napastnikiem Man United
• Luke Shaw nie używa głowy na boisku

Został wtedy wyśmiany za mówienie prawdy...

1

Disney+ Wciąga na lajcie hbo Max

1

@MateuszQ heat

1

@Pawel13sz ciekawe czy trzeźwy był jak to mówił xD

1

@Transu96 już za pare dni na olx... jedyny minus to ten na akumulatorze

0

@tomek8756 29 stopni, sauna w chacie... ciężko będzie mi się spało

0

@Janas11224 mnie dziwi jak redbull w restauracji może kosztować 22 zł xD ale dania obiadowe poszły w górę ok 4-5 zł

1

@ProMILs w lidlu było ostatnio

15

@Hubsao na kod la bamba macie 0% zniżki

2

@gumaz głupota, a nie słabość

2

@-barca4ever- gomorra, got

1

@MesQueUnClub_87 są tam znikome ilości kalorii co to jest 0.6-1 kcal na 100ml

3

@MesQueUnClub_87 Ty myślisz, że do jednej butelki dają 100g słodzika? xD

1200 tabletek (36 kcal) zastępuje ponad 5 kg cukru (ok. 24000 kcal)
1 tabletka (0,03 kcal) słodzi jak jedna łyżeczka cukru (20 kcal)

3

@GeneralXavi polecam pepsi ananas zero cukru TOP

1

dobrze, że sędzia nie przerwał walki jak Kornik go dosiadał

2

@IronSanHybrid zginął od własnej broni :P

1

Fajna walka powiem wam

2

@Kgorecki2500 ruskie i angole to najgorsze co może spotkać na wakacjach

3

@Pewex Bojan 31 lat Messi 34 ciężko było go nazywać nowym Messim

0

@nagev podobno nie wyleczył się do końca o ile to prawda

1

@Przemek2323 sam prezydent Turcji był za tym żeby Rosjanie przylatywali do Turcji na wakacje

1

@Pewex pierwsze słyszę, że Bojan miał być nowym Messim, ale na pewno był półkę wyżej niż Munir czy Hali

2

@nagev nie stawiaj Bojana obok Munira czy Halilovicia

0

@Szklaner u mnie 32 stopnie, ale te alerty w dni upalane dobre są dla starszych osób

0

@tomek8756 Polska piękny kraj, szkoda, że te morze takie brudne

4

@Mlodypro101 najgorsi to są Ci co myślą, że mają jakieś super auto i są świętymi krowami na drogach

0

@Azacca 50-60 mln e

2

@Firestone a będzie coś na balet i dziewczyny dla Pique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?