Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Depay prawdziwy cule!
7
Jutro widzę te nagłówki piłkarz Barcelony nie trafia karnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Depay jak nie trafisz to Laporta cię zostawi w spokoju
0
Ojoj ręka, znowu metr przed kiblem…
0
@tbas szykuje już się na jakaś fortune Düsseldorf czy inny mainz
1
Szczesny by to wpuścił factos
5
krychowiak z pandą pod okiem, a zaraz komentator mówi, że opuszcza mecz z Belgią bo sprawy osobiste, czyżby żona go bije? #pieklomezczyzn #freekrycha
0
Co tam poliaki krzyczo na trybunach
6
Czyli Lewy jest hamulcowym w tej drużynie…
0
Mamę nie teraz maszyna ruszyła
0
@Wilczeq Ci co maja Holandię na kuponie kibicują xD ale to nic złego przeca
11
@Jestjakjest będzie miał pęknięta gałkę oczna
4
Szefunciu dej No dwa złote
0
@Janiama No też jestem ciekawy co z Nkunku, zobaczymy czy to nie będzie kolejny piłkarz jak Werner czy Jovic i w innej lepszej lidze znikną
0
Orientuje się ktoś czy Barcelona wypłaciła Setienowi +jego sztab zaległe pieniądze?
0
@Mroziu w porównaniu do diesla czy zwykłej 95 jest różnica :)
@aldewir osobom, ale już nie mogę poprawić nauczycielu
0
@msmsms dlatego wątpię, że Pep puści takiego zawodnika jak Bernardo
0
współczuje osobą co muszą tankować 98 pb, przecież ona zaraz do 9 zł dobije, dziś na shellu 8.84 zł xD
1
@Malkey95 roton z k5 daje radę, oczywiście jak spryskasz odczekaj i poleć pędzelkiem
1
@Barca1992 Siedem, siedem dusz, donnie brasco, gorączka (heat)
5
wszystko jasne... las vegas dźwignia finansowa
5
@HighestInTheRoom
-Drzwi uchylone ja wchodzę... A ona skacze po nim... Hop hop hop
-Ale na tampolinie, czy na czymś innym?
-na nim! No seks uprawiają... 67 lat mam to ja czegoś takiego nie widziałam żeby baba po chłopie skakała
2
@HighestInTheRoom nie wiem o czym mówicie, proszę jaśniej
2
@Emhyr kokosowa najgorsza była
6
@Sulimo czy aby na pewno?
https://etqa.pl/wp-content/uploads/2019/02/ALE074.jpg
oczywiście preferuje lody wodne i sorbety i przepraszam, że zaprosiłem się do dyskusji
4
Pierwsze odkrycie swobodnej czarnej dziury w Drodze Mlecznej! Ogłosiły je właśnie dwa międzynarodowe zespoły naukowców, w skład których wchodzą astronomowie z projektu OGLE kierowanego przez prof. Andrzeja Udalskiego.
Mimo że liczbę swobodnych dziur w naszej Galaktyce szacuje się nawet na kilkanaście milionów, jest to pierwsza zakończona powodzeniem detekcja tych egzotycznych obiektów.
Odkrycia dokonano dzięki wieloletnim badaniom metodą mikrosoczewkowania grawitacyjnego. Zjawisko mikrosoczewkowania OGLE-2011-BLG-0462 zostało odkryte 2 czerwca 2011 roku i było regularnie obserwowane przez projekt OGLE (Optical Gravitational Lensing Experiment) przez dziewięć kolejnych lat. W tym czasie zebrano aż 15 545 niezwykle precyzyjnych pomiarów jasności obiektu!
Detekcja czarnej dziury w zjawisku OGLE-2011-BLG-0462 kończy etap podstawowych pionierskich zadań astrofizycznych stawianych mikrosoczewkowaniu grawitacyjnemu. – Udało się dotychczas oszacować tą metodą zawartość tzw. ciemnej materii w Galaktyce, odkryć pozasłoneczne układy planetarne oraz planety swobodne. Odkrycie swobodnej czarnej dziury to długo oczekiwane zakończenie kolejnego podstawowego zakresu badań mikrosoczewkowych – mikrosoczewkowania przez obiekty bardzo masywne – wyjaśnia prof. Andrzej Udalski.
Przeczytajcie więcej o tym niezwykłym odkryciu na stronie Uniwersytet Warszawski https://www.uw.edu.pl/swobodne-czarne-dziury-w-drodze-mlecznej/.
0
@Mow_mi_Douglas to bierz z pocałowaniem rączki bo cena top
2
@Kgorecki2500 porażka... ale kwota robi wrażenie :/
0
@Janas11224 niby coś ok. 2 mln euro