0

Depay prawdziwy cule!

7

Jutro widzę te nagłówki piłkarz Barcelony nie trafia karnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Depay jak nie trafisz to Laporta cię zostawi w spokoju

0

Ojoj ręka, znowu metr przed kiblem…

0

@tbas szykuje już się na jakaś fortune Düsseldorf czy inny mainz

1

Szczesny by to wpuścił factos

5

krychowiak z pandą pod okiem, a zaraz komentator mówi, że opuszcza mecz z Belgią bo sprawy osobiste, czyżby żona go bije? #pieklomezczyzn #freekrycha

0

Co tam poliaki krzyczo na trybunach

6

Czyli Lewy jest hamulcowym w tej drużynie…

0

Mamę nie teraz maszyna ruszyła

0

@Wilczeq Ci co maja Holandię na kuponie kibicują xD ale to nic złego przeca

11

@Jestjakjest będzie miał pęknięta gałkę oczna

4

Szefunciu dej No dwa złote


0

@Janiama No też jestem ciekawy co z Nkunku, zobaczymy czy to nie będzie kolejny piłkarz jak Werner czy Jovic i w innej lepszej lidze znikną

0

Orientuje się ktoś czy Barcelona wypłaciła Setienowi +jego sztab zaległe pieniądze?

0

@Mroziu w porównaniu do diesla czy zwykłej 95 jest różnica :)
@aldewir osobom, ale już nie mogę poprawić nauczycielu

0

@msmsms dlatego wątpię, że Pep puści takiego zawodnika jak Bernardo

0

współczuje osobą co muszą tankować 98 pb, przecież ona zaraz do 9 zł dobije, dziś na shellu 8.84 zł xD

1

@Malkey95 roton z k5 daje radę, oczywiście jak spryskasz odczekaj i poleć pędzelkiem

1

@Barca1992 Siedem, siedem dusz, donnie brasco, gorączka (heat)

5

wszystko jasne... las vegas dźwignia finansowa


5

@HighestInTheRoom
-Drzwi uchylone ja wchodzę... A ona skacze po nim... Hop hop hop

-Ale na tampolinie, czy na czymś innym?

-na nim! No seks uprawiają... 67 lat mam to ja czegoś takiego nie widziałam żeby baba po chłopie skakała

2

@HighestInTheRoom nie wiem o czym mówicie, proszę jaśniej

2

@Emhyr kokosowa najgorsza była

6

@Sulimo czy aby na pewno?
https://etqa.pl/wp-content/uploads/2019/02/ALE074.jpg
oczywiście preferuje lody wodne i sorbety i przepraszam, że zaprosiłem się do dyskusji

4

Pierwsze odkrycie swobodnej czarnej dziury w Drodze Mlecznej! Ogłosiły je właśnie dwa międzynarodowe zespoły naukowców, w skład których wchodzą astronomowie z projektu OGLE kierowanego przez prof. Andrzeja Udalskiego.

Mimo że liczbę swobodnych dziur w naszej Galaktyce szacuje się nawet na kilkanaście milionów, jest to pierwsza zakończona powodzeniem detekcja tych egzotycznych obiektów.

Odkrycia dokonano dzięki wieloletnim badaniom metodą mikrosoczewkowania grawitacyjnego. Zjawisko mikrosoczewkowania OGLE-2011-BLG-0462 zostało odkryte 2 czerwca 2011 roku i było regularnie obserwowane przez projekt OGLE (Optical Gravitational Lensing Experiment) przez dziewięć kolejnych lat. W tym czasie zebrano aż 15 545 niezwykle precyzyjnych pomiarów jasności obiektu!

Detekcja czarnej dziury w zjawisku OGLE-2011-BLG-0462 kończy etap podstawowych pionierskich zadań astrofizycznych stawianych mikrosoczewkowaniu grawitacyjnemu. – Udało się dotychczas oszacować tą metodą zawartość tzw. ciemnej materii w Galaktyce, odkryć pozasłoneczne układy planetarne oraz planety swobodne. Odkrycie swobodnej czarnej dziury to długo oczekiwane zakończenie kolejnego podstawowego zakresu badań mikrosoczewkowych – mikrosoczewkowania przez obiekty bardzo masywne – wyjaśnia prof. Andrzej Udalski.

Przeczytajcie więcej o tym niezwykłym odkryciu na stronie Uniwersytet Warszawski https://www.uw.edu.pl/swobodne-czarne-dziury-w-drodze-mlecznej/.

0

@Mow_mi_Douglas to bierz z pocałowaniem rączki bo cena top

2

@Kgorecki2500 porażka... ale kwota robi wrażenie :/

0

@Janas11224 niby coś ok. 2 mln euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?