4

Co on kur*a miał miejsca i czasu na uderzenie to masakra

0

Lewandowski leży prosze państwa co tam się wydarzyło

4

W bayernie by trafił

0

Sędzia kartek zapomniał

0

Roberto zejdź proszę

0

Ale masakra, zero kontroli nad meczem, dlaczego my nie jesteśmy ciagle przy piłce?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak do meczu zero emocji pierwsza akcja i jest podnieta jednak

2

Mój kotek je z podobnej miski


0

Miało być na śpiocha

0

@tbas będzie ciężka przeprawa dla Barcelony

0

@Crystal37 kozacka, dawno takiej nie widziałem :o

3

jak dadzą dobrą ofertę to sprzedać

11

szkoda, pewna epoka w piłce nożnej dobiega końca...


5

@MICHU2 xD

1

0

@Sulimo obowiązkiem aptekarza jest zaproponować zamiennik, który jak wiadomo jest tańszy

0

@tomek8756 niezłe julki xD

0

@FC1899Barca byłby magik jak nic

3

@Rust_Cohle od dziś jesteśmy team sówki

6

Fajne


2

@MesQueUnClub96 kur*a oczywiście, że tak

1

@CriminalFCB jakieś audi albo vw 2.8 +gaz

0

@Cule1234 wielkie mi halo, a szumu jakby miał przyjść

0

@Cule1234 szykuje się kolejna dźwignia

3

Ale za rok to już na pewno wyjdziemy z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kgorecki2500 nie no panie to nie to samo

0

@Matt_i1992 prosto z pieca z lidla

1

@pauletaa 125g chyba

0

Lays prosto z pieca w lidlu już 6.19 zł… ciężary :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?