Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co on kur*a miał miejsca i czasu na uderzenie to masakra
0
Lewandowski leży prosze państwa co tam się wydarzyło
4
W bayernie by trafił
0
Sędzia kartek zapomniał
0
Roberto zejdź proszę
0
Ale masakra, zero kontroli nad meczem, dlaczego my nie jesteśmy ciagle przy piłce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak do meczu zero emocji pierwsza akcja i jest podnieta jednak
2
Mój kotek je z podobnej miski
0
Miało być na śpiocha
0
@tbas będzie ciężka przeprawa dla Barcelony
0
@Crystal37 kozacka, dawno takiej nie widziałem :o
3
jak dadzą dobrą ofertę to sprzedać
11
szkoda, pewna epoka w piłce nożnej dobiega końca...
5
@MICHU2 xD
1
@bartekvisca Rodri
0
@Sulimo obowiązkiem aptekarza jest zaproponować zamiennik, który jak wiadomo jest tańszy
0
@tomek8756 niezłe julki xD
0
@FC1899Barca byłby magik jak nic
3
@Rust_Cohle od dziś jesteśmy team sówki
6
Fajne
2
@MesQueUnClub96 kur*a oczywiście, że tak
1
@CriminalFCB jakieś audi albo vw 2.8 +gaz
0
@Cule1234 wielkie mi halo, a szumu jakby miał przyjść
0
@Cule1234 szykuje się kolejna dźwignia
3
Ale za rok to już na pewno wyjdziemy z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kgorecki2500 nie no panie to nie to samo
0
@Matt_i1992 prosto z pieca z lidla
1
@pauletaa 125g chyba
0
Lays prosto z pieca w lidlu już 6.19 zł… ciężary :/