Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata
3
@sonek już trzeba się schlać bo na trzeźwo ciężko będzie
0
@Barca1992 o chu... ignoruj :P
1
Dobra trzeba coś zamówić wiec pytanko do was sałatka, kebab czy pizza?
3
@VegetaPolska dobrze jakby Zielu zagrał tak jak gra w Napoli
2
@Kgorecki2500 bigosik na balkon odstawiony? :D
0
@Medium tez się zdziwiłem, że nie wszedł :/
0
@Encore może ta porażka to będzie kubeł zimnej wody i się ogarną, zobaczymy, ale mistrzostwa rządzą się swoimi prawami
1
No nic dożyliśmy czasów, że nie można przegrać meczu
0
Od zawsze byłem kibicem Arabii
1
Czerwona kartka dla bramkarza
3
Ale kolano siadło :o
2
Już myślałem, że za kołnierz hahah
1
Arabia i Polska awans
0
Błąd w matrixie
0
Ale jaja proszę państwa
2
Ciekawe jaka linie teraz narysują xd
8
Patrząc na niektóre decyzje VARu dalej mnie zastanawia jak Barcelona z Interem nie dostała karnego
1
O proszę tego się nie spodziewałem
1
Pewnie po tych szczepieniach te skurcze xd
1
Czemu żółtej nie dostał?
1
@Roobo a nic nic xD
1
Nie trafi mówię wam
1
O Boże wejście jak w juniorach
2
@barcelonista80 Di Maria
0
@bartas97 @kuz @Comfortable_ ja tam siedzę na przymusowym wolnym :d
3
Dobrze, że jutro o 11 człowiek obejrzy sobie wielka Argentynę
1
De Jong dziś same groźne straty
3
Dobrze, że on w Barcelonie jednak nie wylądował
0
Ciekawostki niczym na pudelku xd