2

Już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata

3

@sonek już trzeba się schlać bo na trzeźwo ciężko będzie

0

@Barca1992 o chu... ignoruj :P

1

Dobra trzeba coś zamówić wiec pytanko do was sałatka, kebab czy pizza?

3

@VegetaPolska dobrze jakby Zielu zagrał tak jak gra w Napoli

2

@Kgorecki2500 bigosik na balkon odstawiony? :D

0

@Medium tez się zdziwiłem, że nie wszedł :/

0

@Encore może ta porażka to będzie kubeł zimnej wody i się ogarną, zobaczymy, ale mistrzostwa rządzą się swoimi prawami

1

No nic dożyliśmy czasów, że nie można przegrać meczu

0

Od zawsze byłem kibicem Arabii

1

Czerwona kartka dla bramkarza

3

Ale kolano siadło :o

2

Już myślałem, że za kołnierz hahah

1

Arabia i Polska awans

0

Błąd w matrixie

0

Ale jaja proszę państwa

2

Ciekawe jaka linie teraz narysują xd

8

Patrząc na niektóre decyzje VARu dalej mnie zastanawia jak Barcelona z Interem nie dostała karnego

1

O proszę tego się nie spodziewałem

1

Pewnie po tych szczepieniach te skurcze xd

1

Czemu żółtej nie dostał?

1

@Roobo a nic nic xD

1

Nie trafi mówię wam

1

O Boże wejście jak w juniorach

2

@barcelonista80 Di Maria

0

@bartas97 @kuz @Comfortable_ ja tam siedzę na przymusowym wolnym :d

3

Dobrze, że jutro o 11 człowiek obejrzy sobie wielka Argentynę

1

De Jong dziś same groźne straty

3

Dobrze, że on w Barcelonie jednak nie wylądował

0

Ciekawostki niczym na pudelku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?