3

Jazda z tymi kangurami, pająkami i innym badziewiem z tej wysepki

0

@Kgorecki2500 usuń Fife to będzie chodził jak nowy :P

1

@Roobo ale Alba po euro 2012 to był strzał w 10
Chiesa też dobre euro, a potem zniknął

10

Ale co wy piszecie xD przecież jak przegramy z Francja to i tak awansujemy dalej

0

@FabianMrozek co ty bredzisz

0

Jak można trzymać Jesusa i Martinelliego na ławce

1

Lepiej się ogląda takie mecze niż jakaś Anglię

0

Kiedyś była tu dyskusja na temat norweskich seriali/filmów kryminalnych, ale nie pamietam nazw, jest ktoś w stanie polecić, które są warte obejrzenia?

0

O cię luju, ale bomba

0

@DonMatteo901 na tych mistrzostwach taka afera by się przydała lekkie pod dymienie

2

@Medium hahaha na końcu dobrze powiedział xD

1

Sobota wieczór humor gitówa

2

Uff kamień z serca! VAMOS LEO I BANDA

7

Alvarez od 1 powinien grac za tego biednego lautaro

1

@Danny Gaucho oby to zrobił

0

Ku*wa, ale zeszło ze mnie ciśnienie jeszcze takie golazo

4

@PatrychoO oj tak byczku

3

Kto jak nie on!!!! BÓG

7

A Dybala i Alvarez dalej na ławce ja pierd***

0

Di Maria okejka do sędziego xD

0

@gumaz wygrana Argentyny

0

Jaki ten lautaro jest słaby

1

Brakuje takiej Argentynie Mbappe albo Neymara

0

Messi dobry zryw ma jeszcze mimo wieku

0

@arasz1819 w takich drużynach liczy się każdy punkt, a nie styl

2

amen


8

@kejdzi tak samo brak czerwonej dla gotówki

0

Nie zdziwię się jak Argentyna nie wyjdzie, a Polska to zrobi xd

2

Co ta Barcelona zrobiła z tym lewusem

5

Zostaw Casha ściągnij ziela Czesiu mi rozwalił łeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?