Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jazda z tymi kangurami, pająkami i innym badziewiem z tej wysepki
0
@Kgorecki2500 usuń Fife to będzie chodził jak nowy :P
1
@Roobo ale Alba po euro 2012 to był strzał w 10
Chiesa też dobre euro, a potem zniknął
10
Ale co wy piszecie xD przecież jak przegramy z Francja to i tak awansujemy dalej
0
@FabianMrozek co ty bredzisz
0
Jak można trzymać Jesusa i Martinelliego na ławce
1
Lepiej się ogląda takie mecze niż jakaś Anglię
0
Kiedyś była tu dyskusja na temat norweskich seriali/filmów kryminalnych, ale nie pamietam nazw, jest ktoś w stanie polecić, które są warte obejrzenia?
0
O cię luju, ale bomba
0
@DonMatteo901 na tych mistrzostwach taka afera by się przydała lekkie pod dymienie
2
@Medium hahaha na końcu dobrze powiedział xD
1
Sobota wieczór humor gitówa
2
Uff kamień z serca! VAMOS LEO I BANDA
7
Alvarez od 1 powinien grac za tego biednego lautaro
1
@Danny Gaucho oby to zrobił
0
Ku*wa, ale zeszło ze mnie ciśnienie jeszcze takie golazo
4
@PatrychoO oj tak byczku
3
Kto jak nie on!!!! BÓG
7
A Dybala i Alvarez dalej na ławce ja pierd***
0
Di Maria okejka do sędziego xD
0
@gumaz wygrana Argentyny
0
Jaki ten lautaro jest słaby
1
Brakuje takiej Argentynie Mbappe albo Neymara
0
Messi dobry zryw ma jeszcze mimo wieku
0
@arasz1819 w takich drużynach liczy się każdy punkt, a nie styl
2
amen
8
@kejdzi tak samo brak czerwonej dla gotówki
0
Nie zdziwię się jak Argentyna nie wyjdzie, a Polska to zrobi xd
2
Co ta Barcelona zrobiła z tym lewusem
5
Zostaw Casha ściągnij ziela Czesiu mi rozwalił łeb