Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Król jest tylko jeden!! BOG PIŁKI NOŻNEJ LEO MESSI!!
1
Messi musisz!!!
0
@El Madridista. bez sensu xd
0
@paweldunajecfcb na pewno nie meczowe
0
@ronni37 może to też i prawda :)
9
@Kgorecki2500 prawda jest taka, że większość świata chciałaby wrócić do handlu z Rosją, ale nie wypada o tym mówić głośno
2
@Danny Gaucho czytałem, że jednak będzie mieć amputowaną ta rękę
2
@Mario96w Napisz na fb Xbox Polska szybko odpowiedz dostaniesz
1
@Destroyer_of_Worlds the wire
1
@Janas11224 ładna, jaka rata? I ile wyszło ubezpieczenie tak z ciekawości
9
@Janiama piękny film, ale podziwiam ludzi co jeszcze potrafią oglądać filmy w telewizji na takich stacjach jak Polsat czy TVN przecież przez te reklamy można nerwicy się nabawić
1
W związku ze śledztwem dotyczącym korupcji w Parlamencie Europejskim sąd zadecydował o areszcie dla czterech osób, w tym Evy Kaili, wiceprzewodniczącej PE, która została zawieszona w obowiązkach.
W tle śledztwa pojawia się Katar.
13
@Deviler Grzegorz Krychowiak: "Szkoda, że tej premii nie ma, bo kilka milionów poszłoby na szczytny cel. A tak nie pójdzie nic" - Meczyki
0
Noo ciekawe ile się dorobił na ustawce hehe
1
@Ojciec5tkidzieci ok. 23:30-00:00
0
Harry Kane gra w tęczowych majtkach
0
Lewy kuken tak się strzela
1
Ciekawe ile km/h leciała
1
@Encore @JohnnyBarca a kto ma teraz więcej? Hmm
4
@Encore nie no jakie wolne xD
12
@FcBarcelonaFanMSN @MeMyselfAndI chusteczkę?
5
Karma szybko wraca
1
MAROKO!! Siuuuuu
1
Ile jeszcze tych sekund
2
Gruda haszu z Marakeszu ey
3
@michal26 zajechany już był
2
@Sulimo robie lodówkę w pokoju i później okno na lekka szparkę i jest git
0
@Irmscher10 może miał do tego powody? Skąd wiesz czy z ławki rezerwowych nie leciały jakieś docinki? Bez powodu tez by chyba tego nie zrobił ;)
0
@Danny Gaucho napisał, że od Messiego spodziewał się więcej klasy, a wiec Messi zachował pełna klasę po zachowaniu Holendrów, temat Ronaldo mi lata tam na dole
20
@Irmscher10 Stary widziałeś zachowanie Holendrów podczas karnych i zachowanie Van Dijka po strzeleniu gola? Zamiast się cieszyć to podbiegł do argentyńskiego piłkarza, Holandia sama sobie winna