3

Kilo mułu —> dno —-> Polska piłka

2

@Kondziubarca no i kto takie Chiny ruszy albo nałoży na nich sankcje? Nikt bo wiedza jakie konsekwencje spotkają przemysł na świecie

24

0

@ranger3120 do mnie ostatnio dzwonili czy przypadkiem nie sprzedaje krypto, chociaż nigdy z tym styczności nie miałem

0

To już cyrk lekki z tym

3

Medali nie powinno się zdejmować to żaden wstyd przegrać z lepszym

2

Proszę okładki gazet z tym buziaczkiem

18

Hahahah LEOOOO przepotężny jestes

2

Dobrze, że wszystkie te chwile w życiu są za darmo, niesamowite uczucie i emocje

2

Aguero to dobry ziomal

1

Scaloni jak Ty to wszystko obliczyłeś

3

Mój IDOL piękna kariera piłkarska.

1

Kocham was ludzie!!! Jesteście najlepsi na świecie MESSI KOCHAM CIĘ VAMOS ARGENTYNA

0

Przepiękny mecz

1

Historia pisze się na naszych oczach piekne słowa Darka boski Diego patrzy z góry

3

PANIE BOŻE DZIĘKUJE!!!

0

Mamę daj chusteczki będę płakać

2

Lautaro co za łeb! Ci co chcą go w FCB to jacyś chorzy psychicznie ludzie

3

Miłość to ból. Powiedział zając jeża przytulając
Kibicowanie Messiemu to przyjemność, ale i wielki ból… resztę zostawiam w rękach Boga. Amen

6

Czemu Scaloni nie reaguje…

1

Mbappe popsułeś nam święta

3

@VegetaPolska z taka gadka to na pewno dupy nie wyrwiesz

0

@Rust_Cohle nie takie rzeczy świat widział, vidic i rio

21

Jak zawsze krok od szczęścia kurwa… mam dość już tej piłki nożnej chyba czas na jakiegoś golfa

0

Piłka jest niesprawiedliwa

1

VAMOS ARGENTYNA!! wytrzymać to!!

2

De Paul dziś jaki mecz rozgrywa zdecydowanie najlepszy na tym turnieju

1

Spec od finałów Di Maria dziękuje!!!

13

@Encore a złote piłki w wieku 23 lat? Messi chyba 3:0 prowadzi

0

Ubił karpia na wigilie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?