Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kilo mułu —> dno —-> Polska piłka
2
@Kondziubarca no i kto takie Chiny ruszy albo nałoży na nich sankcje? Nikt bo wiedza jakie konsekwencje spotkają przemysł na świecie
24
Scaloni TOP
https://x.com/coloradix/status/1604946977002819584
0
@ranger3120 do mnie ostatnio dzwonili czy przypadkiem nie sprzedaje krypto, chociaż nigdy z tym styczności nie miałem
0
To już cyrk lekki z tym
3
Medali nie powinno się zdejmować to żaden wstyd przegrać z lepszym
2
Proszę okładki gazet z tym buziaczkiem
18
Hahahah LEOOOO przepotężny jestes
2
Dobrze, że wszystkie te chwile w życiu są za darmo, niesamowite uczucie i emocje
2
Aguero to dobry ziomal
1
Scaloni jak Ty to wszystko obliczyłeś
3
Mój IDOL piękna kariera piłkarska.
1
Kocham was ludzie!!! Jesteście najlepsi na świecie MESSI KOCHAM CIĘ VAMOS ARGENTYNA
0
Przepiękny mecz
1
Historia pisze się na naszych oczach piekne słowa Darka boski Diego patrzy z góry
3
PANIE BOŻE DZIĘKUJE!!!
0
Mamę daj chusteczki będę płakać
2
Lautaro co za łeb! Ci co chcą go w FCB to jacyś chorzy psychicznie ludzie
3
Miłość to ból. Powiedział zając jeża przytulając
Kibicowanie Messiemu to przyjemność, ale i wielki ból… resztę zostawiam w rękach Boga. Amen
6
Czemu Scaloni nie reaguje…
1
Mbappe popsułeś nam święta
3
@VegetaPolska z taka gadka to na pewno dupy nie wyrwiesz
0
@Rust_Cohle nie takie rzeczy świat widział, vidic i rio
21
Jak zawsze krok od szczęścia kurwa… mam dość już tej piłki nożnej chyba czas na jakiegoś golfa
0
Piłka jest niesprawiedliwa
1
VAMOS ARGENTYNA!! wytrzymać to!!
2
De Paul dziś jaki mecz rozgrywa zdecydowanie najlepszy na tym turnieju
1
Spec od finałów Di Maria dziękuje!!!
13
@Encore a złote piłki w wieku 23 lat? Messi chyba 3:0 prowadzi
0
Ubił karpia na wigilie