Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cobra303 Xd
4
@Nano22 był artykuł
https://www.fcbarca.com/108170-ile-barcelona-i-real-madryt-zarobia-za-udzial-w-superpucharze-hiszpanii.html
4
@Kengo oznaczta jak będzie fota tego ząbka
3
@Lionel_Messi10 gość po wygraniu MŚ coś czuje, że może przechodzić druga młodość, widać że zdobycie MŚ dało mu dużo chęci do grania i spokojna głowę
9
@draxidox jakbyś miał dostać 30k euro kary za brak maseczki to co się dziwisz, że ludzie noszą xD
16
@shahman parę finałów też uratował, Pedro to był kozak
2
@hayek czyli ok 98 mln dolarów no nieźle
0
@hayek kompania to ile?
13
@Kgorecki2500 bo Chelsea to klub mem ostatnio bez pomysłu na cokolwiek
8
Prawdziwy Ronaldo nie żadna podróbka
0
@PatrykBarca no niestety budżet tylko pod emerytów :P
1
@PatrykBarca Auba dobra morda w Barcelonie widać, że czuł się dobrze
0
@BorzyKrzys prawda to samo jest z Lechem
0
@Barca_bwo efekt braku Messiego i Ronaldo ;)
1
I karty z ligi Europy
20
Kounde-Araujo-Christensen-Balde widzę tutaj duży potencjał
0
Gavi dostał mvp brawo
0
Brawo, ważne 3 pkt na trudnym terenie dobranoc
0
@panczo nie polecam
0
Wyszedłem zajarac a tu dwie czerwone i araujo wybijający piłkę z lini wow
0
Wow Mareczek co za show
1
Ale Fati asystę by miał xd
0
Ale to Gavi zrobił pięknie
0
To jest ten dzień hehe
10
Dembele w zimę na letnich lata
0
@laliga40 czuje 0-0
2
@GeneralXavi @Xxxbarca4ever nie byli tematu chyba za Bardzo się zmęczyłem weekendem
0
@ranger3120 ja ostatnio miesiąc katar i dopiero się skończył, porażka jakaś
0
No ciekawe jak przywitają griza
1
Mahrez i mamy 4:0