6

Co oni w meczecie grają xD

8

Cziki cziki slim szejdi


0

I cyk po przerwie zmiany i 2:2

0

@Firestone to teraz w przerwie musi przetrawić i wysr**

0

Lewy kolka po kulkach mocy

3

Gavi złote dziecko piłki nożnej VAMOS

0

Araujo kozak na PO, a Kounde czuje się pewnie w środku

0

Busi z automatu nowy kontrakt

0

Nasz złoty chłopak

2

Lewy przysłowie pewnie zna

5

Co Gavi odegrał xD

0

@Suarez9 jest, nie oglądać na eleven i nie płacić za to, strumyk zjada jakością 11

0

@Suarez9 a było kiedyś dużo?

0

Przecież lepszy rzut wolny w tej sytuacji niż przywilej na środku boiska, madrycioki nie pojmują tego

14

W ogóle nie czuć, że dziś klasyk, kiedyś jakieś emocje, napięcie przed meczem, a dziś kompletna pustka…

0

@tristan87 albo w butach

2

@Nano22 która minuta? Pozdro

10

@Emhyr Mocne, ale prawdziwe słowa

0

@tristan87 pamiętam jak z 5 metrów potrafił spudłować, a później strzelić piękną bramkę jak z Realem

3

@Roobo i te machanie łapkami jak u cristiano

0

Bruno to dziś dobrze odklejony

0

@Rust_Cohle musi 3 kołeczka zrobić wtedy się napędzi

3

10 asysta KDB w PL

0

@zeko0 najgorzej, że taki kutinio, raphinia czy Dembele dalej się nie spłacili xd

1

@Ali3231 prawie wszystkie, na plus lewy i christensen

1

@Rewolucja123 Leo jak wino

0

@Kgorecki2500 akurat w drukowaniu jesteśmy mistrzami xD

0

@NaFazieHitman wszystko można, mam nadzieje, że polska będzie brać od turków świetny NOWY sprzęt niż stare rupiecie z hameryki

0

@Firestone albo to ten sam xd

1

Rashford czyżby pachwina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?