Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co oni w meczecie grają xD
8
Cziki cziki slim szejdi
0
I cyk po przerwie zmiany i 2:2
0
@Firestone to teraz w przerwie musi przetrawić i wysr**
0
Lewy kolka po kulkach mocy
3
Gavi złote dziecko piłki nożnej VAMOS
0
Araujo kozak na PO, a Kounde czuje się pewnie w środku
0
Busi z automatu nowy kontrakt
0
Nasz złoty chłopak
2
Lewy przysłowie pewnie zna
5
Co Gavi odegrał xD
0
@Suarez9 jest, nie oglądać na eleven i nie płacić za to, strumyk zjada jakością 11
0
@Suarez9 a było kiedyś dużo?
0
Przecież lepszy rzut wolny w tej sytuacji niż przywilej na środku boiska, madrycioki nie pojmują tego
14
W ogóle nie czuć, że dziś klasyk, kiedyś jakieś emocje, napięcie przed meczem, a dziś kompletna pustka…
0
@tristan87 albo w butach
2
@Nano22 która minuta? Pozdro
10
@Emhyr Mocne, ale prawdziwe słowa
0
@tristan87 pamiętam jak z 5 metrów potrafił spudłować, a później strzelić piękną bramkę jak z Realem
3
@Roobo i te machanie łapkami jak u cristiano
0
Bruno to dziś dobrze odklejony
0
@Rust_Cohle musi 3 kołeczka zrobić wtedy się napędzi
3
10 asysta KDB w PL
0
@zeko0 najgorzej, że taki kutinio, raphinia czy Dembele dalej się nie spłacili xd
1
@Ali3231 prawie wszystkie, na plus lewy i christensen
1
@Rewolucja123 Leo jak wino
0
@Kgorecki2500 akurat w drukowaniu jesteśmy mistrzami xD
0
@NaFazieHitman wszystko można, mam nadzieje, że polska będzie brać od turków świetny NOWY sprzęt niż stare rupiecie z hameryki
0
@Firestone albo to ten sam xd
1
Rashford czyżby pachwina?