Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@gaucho104 co wy jeszcze wymyślicie xD
7
No właśnie
0
@Danny Gaucho to tylko moja opinia, madryciok z krwi i kości, ale mu się nie dziwię, że bolała go wielka Barcelona
4
@MESSIah16 no dla mnie np. ma znaczenie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_OkGti2cmvn0EjiZu9rGw2kYiMuAOByhU,w400.jpg
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Zkamd1rAodUG6LKNePqFECfd3fgtuo5q,w400.jpg
0
@Virusk3 ale nie okazywał tego tak jak zielu na fb :v
23
@Virusk3 Po co nam ten madryciok
3
@bartekvisca A co maja w głowach te osoby co wchodzą w samych majtkach? Powinni dawać srogie kary
0
@kiper09 chciałoby się co xD musisz kupić pełna wersje nie ma w żadnym abonamencie
9
@Zoker o tak
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VyIAmIVFjkCoKg1JQXgXqZtNljnGimu9,w400.jpg
4
@macio_944 jeszcze przypomnę, że Argentyna jest mistrzem świata!
31
a tam jakieś miotełki, kowboje kurła
https://zapodaj.net/images/30055fde908d3.png
1
WHO szacuje, że bezpośrednio dotkniętych wstrząsem mogły być 23 miliony osób.
3
@macio_944 ostatnio odpaliłem rdr2 na xsx i ta dalej nie wierze, że gra z 2018 roku dalej robi takie wrażenie na mnie
11
Co najmniej 2611 ofiar śmiertelnych i ponad 13 tysięcy rannych
0
@require a taki był tu płacz ze Barcelona go nie kupiła, ja osobiście jestem przeciwko takim transferom jeszcze za taka kasę
21
CO NAJMNIEJ 2278 OFIAR TRZĘSIENIA ZIEMI W TURCJI I SYRII. PONAD 10 TYSIĘCY RANNYCH.
Na miejsce lecą ratownicy z całego świata.
Łukasz Bok
19
@Dironixu bez sensu, to by było naplucie w twarz Xaviemu
36
@Coutinho007 vini jr krol futbolu xD je*łem i wstać nie mogę
8
Nasz złoty chłopak
0
@Cotutajsiedzieje liczba ofiar już przekroczyła 600 - Łukasz Bok
0
@Fenelon dajcie fote bez tego SPORT
12
Siuuu
2
buziaczki :*
62
Ciekawe co u pana Tomka Ćwiąkały
1
Pięknie liczę na ten tryplet w tym sezonie, wszystko jest do zrobienia, LE wisienka na torcie
0
Balde wjeżdża i rozjeżdża
1
United w strachu łaaaa
0
Balde asysta lewy gol i do spania
3
Barcelona-Arsenal to będzie lepsze spotkanie niż finał LM
0
Dobra jeszcze zróbcie prezent Mareczkowi i nie stracie głupio bramki