Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca efekt lewego
3
Oby Dembele szybko wyzdrowiał i żeby nam się nie posypał, duża strata na najbliższe mecze
17
@Sylvinho007 pytasz dzika czy sra w lesie? Oczywiście, że tak
0
29 września 2020
Manchester United bardzo poważnie zainteresował się Ansu Fatim. Angielski klub chciał nawet zapłacić za niego 170 milionów euro. Wówczas FC Barcelona poinformowała o znacznym wzroście klauzuli odejścia.
0
@pt9 munir fajnie grał
0
Bramkarz przyaktorzył lekko
2
@macio_944 szkoda, że dziś żużla i harrego nie ma to hattrick byłby zaliczony w narzekaniu xD
8
@WiernyKatalonii już kat wycięty widzę xD @Luciano99 skupujesz?
2
@Kapitan hawk i ta turbina na wahaczu napletkowym coś pięknego
1
@HERORICH2 niech tego betoniarza pożegnają lepiej
9
@Lionel_Messi10 niby taki wielki ten zlatan, a chu** wygrał w swojej karierze
9
Czekamy na powtórkę Generale, ale teraz w roli trenera
2
@Hubsao alle zusammen
3
@Gaz jak zgarnie PK i 1 miejsce w lidze będę mega zadowolony, LE tez bym nie pogardził
0
@Nhyz a gdzie najlepsza gra na świecie czyli Tibia??
1
@Kgorecki2500 ja ostatnio kupiłem hedwige z hp za 1369 zł ale liczy się fun z zabawy
7
@Encore PSG strzał w dychę tym transferem, tym bardziej, że teraz maja Messiego jako MŚ co automatycznie się przekłada na większe dochody dla klubu, Lapcio pewnie do teraz żałuje co odkręcił z Messim, ale kto wie może gdyby nie ten transfer Leo nie zdobyłby MŚ
2
@michal26 stalowy szok fajnie to wytłumaczył na YouTube polecam sprawdzić kanał
1
@ranger3120 wiadomo, że z lewego źródła testosteron będzie droższy niż ten w aptece i teścia nie wali się całe życie bo to lekarz decyduje o stanie pacjenta i cyklu, niektóre leki pewnie tez zryją głowę i można się uzależnić
1
@masq pewnie ta, ale te spodnie jak u Alladyna to porażka jakaś xD
1
@Emhyr no raphinia nawet by nie próbował kiwać
10
Bramka ładna, szkoda że w Barcelonie tak mało osób decyduje się na oddanie takiego strzału po kiwce
https://x.com/RajanMa65444345/status/1617239768454291456
2
@mateusz1989VeB Yaya Toure z Shopee xD
0
@ptrx zgłoszony
0
Erni dziś zwolni Carlo
0
No czerwo powinno być jednak
1
Ładna bramka to trzeba przyznać
0
@Romario87 arsenał 5:0 manu
0
Jaki sektor najlepszy na wydarzeniu typu ksw/fame mma? Płyta przy oktagonie czy widok z trybuny naprzeciwko oktagon?
3
@BorzyKrzys jak to za co, za słabą grę okraszoną milionowymi transferami