1

@PatrykBarca efekt lewego

3

Oby Dembele szybko wyzdrowiał i żeby nam się nie posypał, duża strata na najbliższe mecze

17

@Sylvinho007 pytasz dzika czy sra w lesie? Oczywiście, że tak

0

29 września 2020
Manchester United bardzo poważnie zainteresował się Ansu Fatim. Angielski klub chciał nawet zapłacić za niego 170 milionów euro. Wówczas FC Barcelona poinformowała o znacznym wzroście klauzuli odejścia.

0

@pt9 munir fajnie grał

0

Bramkarz przyaktorzył lekko

2

@macio_944 szkoda, że dziś żużla i harrego nie ma to hattrick byłby zaliczony w narzekaniu xD

8

@WiernyKatalonii już kat wycięty widzę xD @Luciano99 skupujesz?

2

@Kapitan hawk i ta turbina na wahaczu napletkowym coś pięknego

1

@HERORICH2 niech tego betoniarza pożegnają lepiej

9

@Lionel_Messi10 niby taki wielki ten zlatan, a chu** wygrał w swojej karierze

9

Czekamy na powtórkę Generale, ale teraz w roli trenera


2

@Hubsao alle zusammen

3

@Gaz jak zgarnie PK i 1 miejsce w lidze będę mega zadowolony, LE tez bym nie pogardził

0

@Nhyz a gdzie najlepsza gra na świecie czyli Tibia??

1

@Kgorecki2500 ja ostatnio kupiłem hedwige z hp za 1369 zł ale liczy się fun z zabawy

7

@Encore PSG strzał w dychę tym transferem, tym bardziej, że teraz maja Messiego jako MŚ co automatycznie się przekłada na większe dochody dla klubu, Lapcio pewnie do teraz żałuje co odkręcił z Messim, ale kto wie może gdyby nie ten transfer Leo nie zdobyłby MŚ

2

@michal26 stalowy szok fajnie to wytłumaczył na YouTube polecam sprawdzić kanał

1

@ranger3120 wiadomo, że z lewego źródła testosteron będzie droższy niż ten w aptece i teścia nie wali się całe życie bo to lekarz decyduje o stanie pacjenta i cyklu, niektóre leki pewnie tez zryją głowę i można się uzależnić

1

@masq pewnie ta, ale te spodnie jak u Alladyna to porażka jakaś xD

1

@Emhyr no raphinia nawet by nie próbował kiwać

10

Bramka ładna, szkoda że w Barcelonie tak mało osób decyduje się na oddanie takiego strzału po kiwce
https://x.com/RajanMa65444345/status/1617239768454291456

2

@mateusz1989VeB Yaya Toure z Shopee xD

0

@ptrx zgłoszony

0

Erni dziś zwolni Carlo

0

No czerwo powinno być jednak

1

Ładna bramka to trzeba przyznać

0

@Romario87 arsenał 5:0 manu

0

Jaki sektor najlepszy na wydarzeniu typu ksw/fame mma? Płyta przy oktagonie czy widok z trybuny naprzeciwko oktagon?

3

@BorzyKrzys jak to za co, za słabą grę okraszoną milionowymi transferami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?