Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Messi by sobie teraz pięknie przymierzył
0
@bebeto77 jak dla mnie za taka kwotę to i tak za mało pokazuje
1
Ale Lewy co za odbiór, duzy wkład w ta bramkę
0
W przerwie czytał la ramble i dostał motywacji
0
To na niego była ta jedna z wielu dźwigni?
2
Chłop co z kartka biega, fajnie jakby teraz bramę dostali hahah
2
Oby wyrzucił i ktoś z Barcelony podał Xaviemu xD
5
Kessie piękna zmiana za Busiego, tego się dziś nie spodziewałem Xavi chyba tez
0
Brazylijczyk nie kuma czaczy i nie czai bazy…
0
Gavi wsadza głowę tam gdzie niektórzy boja się nogę
4
Ale ten Raphinha to kondon o mój Boże
1
Ajć jakby to wpadło
2
Christensen szefo
1
Aż się prosiło przypierd*lic po tej kiwce
4
@Kapitan hawk powinni mu podziękować i się cieszyć, że czerwonej nie dostał
4
@gumaz lepiej zapytaj @Rust_Cohle czy miał go w planach czy to wpadka
10
@Pawel13sz zawsze po takich ciekawostkach są problemy albo przegrana xD
4
@Pawel13sz ta z realem palce lizać
1
Mahrez ale bomba szkoda, że to nie weszło
4
@VegetaPolska widzisz, bierz przykład z niego
2
@Encore nie wiem co wy macie z tymi argumentami po mundialu chłop nie istnieje, to tez jest zwykły człowiek i może mieć spadek formy co w tym dziwnego
3
@Kengo poprzedni sezon to im bramkarz uratował niestety
19
@Bulbulator podwójne standardy la ligi
11
@Encore Bruno 5 bramek 4 asysty
KdB 3 gole 11 asyst
Faktycznie zjazd xD
14
Kiedy przejmujesz abonament ochronny po casemiro
22
Niezłe cisną po Ćwiąkale na twitterku
2
Pewnie jakby Real prowadził 1:0 to sędzia by już gwizdał
1
xD
3
@Radzio_94 czasami taka porażka jest potrzebna, żeby wyciągnąć wnioski i dalej walczyć o mistrza
17
@AllBundy suty jak wentyle od jelcza