2

Ale Messi by sobie teraz pięknie przymierzył

0

@bebeto77 jak dla mnie za taka kwotę to i tak za mało pokazuje

1

Ale Lewy co za odbiór, duzy wkład w ta bramkę

0

W przerwie czytał la ramble i dostał motywacji

0

To na niego była ta jedna z wielu dźwigni?

2

Chłop co z kartka biega, fajnie jakby teraz bramę dostali hahah

2

Oby wyrzucił i ktoś z Barcelony podał Xaviemu xD

5

Kessie piękna zmiana za Busiego, tego się dziś nie spodziewałem Xavi chyba tez

0

Brazylijczyk nie kuma czaczy i nie czai bazy…

0

Gavi wsadza głowę tam gdzie niektórzy boja się nogę

4

Ale ten Raphinha to kondon o mój Boże

1

Ajć jakby to wpadło

2

Christensen szefo

1

Aż się prosiło przypierd*lic po tej kiwce

4

@Kapitan hawk powinni mu podziękować i się cieszyć, że czerwonej nie dostał

4

@gumaz lepiej zapytaj @Rust_Cohle czy miał go w planach czy to wpadka

10

@Pawel13sz zawsze po takich ciekawostkach są problemy albo przegrana xD

4

@Pawel13sz ta z realem palce lizać

1

Mahrez ale bomba szkoda, że to nie weszło

4

@VegetaPolska widzisz, bierz przykład z niego

2

@Encore nie wiem co wy macie z tymi argumentami po mundialu chłop nie istnieje, to tez jest zwykły człowiek i może mieć spadek formy co w tym dziwnego

3

@Kengo poprzedni sezon to im bramkarz uratował niestety

19

@Bulbulator podwójne standardy la ligi

11

@Encore Bruno 5 bramek 4 asysty
KdB 3 gole 11 asyst
Faktycznie zjazd xD

14

Kiedy przejmujesz abonament ochronny po casemiro


22

Niezłe cisną po Ćwiąkale na twitterku


2

Pewnie jakby Real prowadził 1:0 to sędzia by już gwizdał

1

xD


3

@Radzio_94 czasami taka porażka jest potrzebna, żeby wyciągnąć wnioski i dalej walczyć o mistrza

17

@AllBundy suty jak wentyle od jelcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?