0

@Emhyr zmiana pozycji jak w fifie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Strach pomyśleć co u @VegetaPolska xDDd

3

„Shrimp” został zdetonowany 1 marca 1954 roku. Ognista kula osiągnęła 5 km średnicy i wzniosła się na 11 km (w ciągu minuty); po mniej niż 10 minutach osiągnęła aż 100 km. Stalowa wieża (tzw. shot-box – budka, w której umieszczona była bomba) i wyspa zniknęły, większość sprzętu również. Chmurę i kulę ognia było widać z atolu Kwajalein odległego o 450 km.
1000 razy silniejsza niż bomba atomowa „Little Boy” zdetonowana nad Hiroszimą.


1

@The Game 10 zawsze możesz nockę w skytowerze spędzić :d

1

@The Game 10 klasyka jakieś spa w Karpaczu, ale teraz w sezonie to ceny pewnie wysokie

6

@Criss18Barca dużo osób zaczęło ostatnim czasy pędzić własny alkohol

0

Ferran i Ansu do lata

0

Gavi jeszcze w łeb zebrał xD

32

Co tam hejterki szczekaliście

2

@Rust_Cohle co dał za pewniaczka to jego

18

przypominam zaraz marzec i urodziny siostry Neymara

0

Ciekawe co mu tam powiedział bo szybko się podniósł i wyzdrowiał

14

Sędzia dałby żółta, ale pewnie zesrany, że będzie rasistą, albo Barcelona opłaciła ;)

0

@HarveySpecter piękna piłeczka od Fabregasa i cyk Messi lobikiem

3

@Bezhistorii my przynajmniej nie będziemy mieć sraki

12

Idola ma bardzo dobrego





3

@Comentateiro jakby mi smakowały to czemu by nie

1

@Pawel13sz podwyżka dla Lewego :P

1

@Kondziubarca kur*a dywan po wyjściu z samolotu xD

0

Laporta zapomniał opłacić

5

Raphinia dziś w gazie jeden z lepszych meczów w Barcelonie

0

Gdzie strzały z dystansu…


0

Spokojnie Xavi w tym meczu podpuści United, a w następnym skasuje

1

Dobra trza powyjaśniać oponentów w hogwart legacy

0

Lewy gdzie taka Piła na 33 latka

1

klasyka, w przerwie na bank piłkarze czytają la ramble xD

2

Po co te Jaśki z united stoją przy Pedrim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?