Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr zmiana pozycji jak w fifie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Strach pomyśleć co u @VegetaPolska xDDd
3
„Shrimp” został zdetonowany 1 marca 1954 roku. Ognista kula osiągnęła 5 km średnicy i wzniosła się na 11 km (w ciągu minuty); po mniej niż 10 minutach osiągnęła aż 100 km. Stalowa wieża (tzw. shot-box – budka, w której umieszczona była bomba) i wyspa zniknęły, większość sprzętu również. Chmurę i kulę ognia było widać z atolu Kwajalein odległego o 450 km.
1000 razy silniejsza niż bomba atomowa „Little Boy” zdetonowana nad Hiroszimą.
1
@The Game 10 zawsze możesz nockę w skytowerze spędzić :d
1
@The Game 10 klasyka jakieś spa w Karpaczu, ale teraz w sezonie to ceny pewnie wysokie
6
@Criss18Barca dużo osób zaczęło ostatnim czasy pędzić własny alkohol
0
Ferran i Ansu do lata
0
Gavi jeszcze w łeb zebrał xD
22
Siuuuu
https://x.com/NdBackk/status/1627305907708129280
32
Co tam hejterki szczekaliście
2
@Rust_Cohle co dał za pewniaczka to jego
18
przypominam zaraz marzec i urodziny siostry Neymara
0
Ciekawe co mu tam powiedział bo szybko się podniósł i wyzdrowiał
14
Sędzia dałby żółta, ale pewnie zesrany, że będzie rasistą, albo Barcelona opłaciła ;)
0
@HarveySpecter piękna piłeczka od Fabregasa i cyk Messi lobikiem
3
@Bezhistorii my przynajmniej nie będziemy mieć sraki
12
Idola ma bardzo dobrego
3
@Comentateiro jakby mi smakowały to czemu by nie
1
@Pawel13sz podwyżka dla Lewego :P
1
@Kondziubarca kur*a dywan po wyjściu z samolotu xD
0
Laporta zapomniał opłacić
5
Raphinia dziś w gazie jeden z lepszych meczów w Barcelonie
0
Gdzie strzały z dystansu…
0
Spokojnie Xavi w tym meczu podpuści United, a w następnym skasuje
1
Dobra trza powyjaśniać oponentów w hogwart legacy
0
Lewy gdzie taka Piła na 33 latka
1
klasyka, w przerwie na bank piłkarze czytają la ramble xD
2
Po co te Jaśki z united stoją przy Pedrim?