11

Coś pięknego!


0

@!34RC3!_0N4 Belg w 1 połowie 2-3 super interwencje i przypadkowa bramka dla Realu

10

VAMOS


10

Teraz możemy się skupić na europejskich pucharach

0

Super 2 puchary już są, jeszcze raz Real i tryplet

1

Busi breakdance

4

Potężny Norweg miałby już hattricka

4

Bez sensu faul xD

0

Tam sędzia tez młynu narobił

0

Super bramka do szatni

1

Oficjalnie Roberto do 2055

1

Haaland by to wsadził

1

Straszny niefart, ale trzeba grac i cisnąć dalej VAMOS

0

@Kgorecki2500 tam niemieckiego nie trzeba, a i fajne doświadczenie i można też spoko ludzi poznać, a nawet i bardzo dobrze zarobić jak na studenta

0

@Kgorecki2500 polecam truskawki albo szparagi w DE

18

wielka szkoda :/ ale piła miodzio
https://x.com/miu_gh/status/1637492001204568064

0

Zalecki gigachad

0

@koziar bywały gorsze np wardega

1

Ludwiczek vs minimajk byłoby git

4

@mekston do Barcelony go, ale pomarzyć można

0

@gumaz u mnie czasami się zbieramy na gierkę na orliku, raz w tygodniu się uda zebrać

52

Dla przypomnienia
https://x.com/ReshadRahman_/status/1637012726026256385



0

@Bogan nie znają się

8

Chłop mógłby jeszcze w polskiej reprezentacji pograć bo takiego Piątka czy Milika to zjada



0

@Kondziubarca Nic mu nie zrobia bo ma żółte papiery

0

@draxidox czyli to wszystko kłamstwo

0

@daniel32778 tak samo można napisać, że Haaland nie dorasta im do pięt

6

@Emhyr dziwne, że to nie Dembele o kulach

11

Z ciekawości sprawdziłem cene… 400 euro


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?