Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Coś pięknego!
0
@!34RC3!_0N4 Belg w 1 połowie 2-3 super interwencje i przypadkowa bramka dla Realu
10
VAMOS
11
XaviBall
https://x.com/F1nel1ne_sh/status/1637557026447319040
10
Teraz możemy się skupić na europejskich pucharach
0
Super 2 puchary już są, jeszcze raz Real i tryplet
1
Busi breakdance
4
Potężny Norweg miałby już hattricka
4
Bez sensu faul xD
0
Tam sędzia tez młynu narobił
0
Super bramka do szatni
1
Oficjalnie Roberto do 2055
1
Haaland by to wsadził
1
Straszny niefart, ale trzeba grac i cisnąć dalej VAMOS
0
@Kgorecki2500 tam niemieckiego nie trzeba, a i fajne doświadczenie i można też spoko ludzi poznać, a nawet i bardzo dobrze zarobić jak na studenta
0
@Kgorecki2500 polecam truskawki albo szparagi w DE
18
wielka szkoda :/ ale piła miodzio
https://x.com/miu_gh/status/1637492001204568064
0
Zalecki gigachad
0
@koziar bywały gorsze np wardega
1
Ludwiczek vs minimajk byłoby git
4
@mekston do Barcelony go, ale pomarzyć można
0
@gumaz u mnie czasami się zbieramy na gierkę na orliku, raz w tygodniu się uda zebrać
52
Dla przypomnienia
https://x.com/ReshadRahman_/status/1637012726026256385
0
@Bogan nie znają się
8
Chłop mógłby jeszcze w polskiej reprezentacji pograć bo takiego Piątka czy Milika to zjada
0
@Kondziubarca Nic mu nie zrobia bo ma żółte papiery
0
@draxidox czyli to wszystko kłamstwo
0
@daniel32778 tak samo można napisać, że Haaland nie dorasta im do pięt
6
@Emhyr dziwne, że to nie Dembele o kulach
11
Z ciekawości sprawdziłem cene… 400 euro