Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bundesliga to największy przekręt xD
0
@konrad1661 poszukaj może jakaś fajna używka na olx w twoim regionie się trafi
3
@Ricardinio14 a cały ten syf nakręcają media, dla nich liczy się tylko kasa z klikania.
3
@maciekofcb dobry sezon ma i jest kluczowym zawodnikiem w składzie Guardioli
1
@koksik2700 wybory się zbliżają to trzeba podlizać lekko
2
@kryhaa Kazek to Nurmagomiedov jest rapu
0
@Sulimo aż musiałem dać zgłoś
@supraomnes1 czasami ta ze sklepu jest najlepsza :D
13
@supraomnes1 @Sysia11 @agaFCB @clyde tylko nie bierz się za @jowita
7
@Ojciec5tkidzieci Świat stanął na ch**u i tańczy sobie break'a
0
Ten Kante za darmo aktualny dalej??
0
@Emhyr Robert hamulcowy Lewandowski
0
jest Tuchel, jest impreza, ciekawe ile popracuje
0
@marcin62 dobre agenty xD
1
@LM10GOAT @MesQueUnClub96 to spec od bundesligi
26
Narzekacie na komentarz, ja oglądam po francusku i fajnie buja
4
Tylko Barcelona chce wejść z piłka do bramki
1
Rodri welcome to Barcelona
1
No kimmich dziś na lajcie powinien żółtko zdobyć
2
@MesQueUnClub96 czyli zmuszają go żeby grał z kontuzja? Niezła odklejka
5
@ViscaelBarca2007 No to zależy, chciałbyś mieć pracownika co w ciągu roku pracuje tylko pare dni?
1
@Kengo brakuje na początku ty vole
11
Jaka jest wasza opinia?
0
@Transu96 nie no to akurat jest prawda, jest taka szansa, ostatnio widziałem xboxa po burzy i zwara poszła przez LAN
6
@ranger3120 https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/07/wyloncz-komputer-burza-idzie_2017-07-12_08-58-01.jpg
1
@PatrykBarca za Fatiego podpisuje od kopa
2
@Pablit nie, to jest poziom ligi holenderskiej i niech tam robi karierę
9
@marcin62 Najman ma więcej klasy niż on
1
@Medium gracz na miarę Barcelony, a nie jakiś Arthur Melo z piździchowa
2
@marcin62 obczaj to wariacie jak siedzi
1
@Medium i to