2

Bundesliga to największy przekręt xD

0

@konrad1661 poszukaj może jakaś fajna używka na olx w twoim regionie się trafi

3

@Ricardinio14 a cały ten syf nakręcają media, dla nich liczy się tylko kasa z klikania.

3

@maciekofcb dobry sezon ma i jest kluczowym zawodnikiem w składzie Guardioli

1

@koksik2700 wybory się zbliżają to trzeba podlizać lekko

2

@kryhaa Kazek to Nurmagomiedov jest rapu

0

@Sulimo aż musiałem dać zgłoś
@supraomnes1 czasami ta ze sklepu jest najlepsza :D

13

@supraomnes1 @Sysia11 @agaFCB @clyde tylko nie bierz się za @jowita

7

@Ojciec5tkidzieci Świat stanął na ch**u i tańczy sobie break'a

0

Ten Kante za darmo aktualny dalej??

0

@Emhyr Robert hamulcowy Lewandowski

0

jest Tuchel, jest impreza, ciekawe ile popracuje

0

@marcin62 dobre agenty xD

1

@LM10GOAT @MesQueUnClub96 to spec od bundesligi

26

Narzekacie na komentarz, ja oglądam po francusku i fajnie buja

4

Tylko Barcelona chce wejść z piłka do bramki

1

Rodri welcome to Barcelona

1

No kimmich dziś na lajcie powinien żółtko zdobyć

2

@MesQueUnClub96 czyli zmuszają go żeby grał z kontuzja? Niezła odklejka

5

@ViscaelBarca2007 No to zależy, chciałbyś mieć pracownika co w ciągu roku pracuje tylko pare dni?

1

@Kengo brakuje na początku ty vole

11

Jaka jest wasza opinia?


0

@Transu96 nie no to akurat jest prawda, jest taka szansa, ostatnio widziałem xboxa po burzy i zwara poszła przez LAN

1

@PatrykBarca za Fatiego podpisuje od kopa

2

@Pablit nie, to jest poziom ligi holenderskiej i niech tam robi karierę

9

@marcin62 Najman ma więcej klasy niż on

1

@Medium gracz na miarę Barcelony, a nie jakiś Arthur Melo z piździchowa

2

@marcin62 obczaj to wariacie jak siedzi


1

@Medium i to


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?