2

@Nano22 wystarczy wyłączyć herby, wtedy byłby spokój :D

6

@Pawel13sz do Barcelony żeby wolne strzelał bo tutaj padaczka #lastdance

2

@Sau_Ron są to ulubione zespoły z jego profilu

10

@Walker a dla mnie to są największe raki
Metallica, Guns N' Roses, Volbeat, Cradle Of Filth, Amon Amarth i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

1

@Adamski69 ale dalej miał szanse na wygranie Bundesligi i LM, po prostu zarząd Bayernu też ma swoje za uszami, a mógł do końca sezonu zostać

6

Dzień dobry!


1

Jakbym był Laporta to bym się zapożyczył nawet na Messiego żeby tylko zrobił last dance

1

Messi w spojenie!!

3

Pajac mógł skończyć karierę Messiemu

0

@NeKenI zaraz pewnie ktoś wrzuci

5

@NeKenI przywitanie mistrzów świata

0

Ale gdzie Antonella

5

Coś pięknego… wow

0

szkoda trochę Nagelsmanna finał LM miał w zasięgu ręki

0

Nagelsmann w Barcelonie hehe i robi z robciem LM

1

@agaFCB wolne ponuro i zimno niż te trzęsienia ziemii tam

1

@TR3YWAY nie zapomnij o smarowaniu i czyszczeniu łańcucha kolejna stówka pójdzie

2

0

@IronSanHybrid papier do lodówki wsadź

2

@DaPidejpi tak, wstawił xD

0

@Emhyr o to jeszcze lepiej

5

Sławomir Mentzen jest kibicem Barcelony tego to się nie spodziewałem, fajne miłe zaskoczenie i jak wiadomo Mentzen TOP

0

@BoreekxD chyba się skuszę

3

@Kgorecki2500 obejrzyj sobie rosyjski film 9 kompania

0

@Vhaeraun do czego na co i po co, a także za ile

0

@BoreekxD Orange dno, Netia albo lokalny dostawca

7

Co Messiego przywitali







0

@Emhyr dziwnie piszesz Jordi Alba :P

19

@Lola120 widać, że martwisz się o niego, jeszcze chłopakowi nadziei narobisz

0

@Sherem te zgrupowania na reprezentacje to masakra od parunastu lat, zawsze po powrocie były ciężary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?