Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nano22 wystarczy wyłączyć herby, wtedy byłby spokój :D
6
@Pawel13sz do Barcelony żeby wolne strzelał bo tutaj padaczka #lastdance
2
@Sau_Ron są to ulubione zespoły z jego profilu
10
@Walker a dla mnie to są największe raki
Metallica, Guns N' Roses, Volbeat, Cradle Of Filth, Amon Amarth i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
1
@Adamski69 ale dalej miał szanse na wygranie Bundesligi i LM, po prostu zarząd Bayernu też ma swoje za uszami, a mógł do końca sezonu zostać
6
Dzień dobry!
1
Jakbym był Laporta to bym się zapożyczył nawet na Messiego żeby tylko zrobił last dance
1
Messi w spojenie!!
3
Pajac mógł skończyć karierę Messiemu
0
@NeKenI zaraz pewnie ktoś wrzuci
5
@NeKenI przywitanie mistrzów świata
0
Ale gdzie Antonella
5
Coś pięknego… wow
0
szkoda trochę Nagelsmanna finał LM miał w zasięgu ręki
0
Nagelsmann w Barcelonie hehe i robi z robciem LM
1
@agaFCB wolne ponuro i zimno niż te trzęsienia ziemii tam
1
@TR3YWAY nie zapomnij o smarowaniu i czyszczeniu łańcucha kolejna stówka pójdzie
2
@Rewolucja123 tibia
0
@IronSanHybrid papier do lodówki wsadź
2
@DaPidejpi tak, wstawił xD
0
@Emhyr o to jeszcze lepiej
5
Sławomir Mentzen jest kibicem Barcelony tego to się nie spodziewałem, fajne miłe zaskoczenie i jak wiadomo Mentzen TOP
0
@BoreekxD chyba się skuszę
3
@Kgorecki2500 obejrzyj sobie rosyjski film 9 kompania
0
@Vhaeraun do czego na co i po co, a także za ile
0
@BoreekxD Orange dno, Netia albo lokalny dostawca
7
Co Messiego przywitali
0
@Emhyr dziwnie piszesz Jordi Alba :P
19
@Lola120 widać, że martwisz się o niego, jeszcze chłopakowi nadziei narobisz
0
@Sherem te zgrupowania na reprezentacje to masakra od parunastu lat, zawsze po powrocie były ciężary