Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 wysyłałem polecony priorytet i na drugi dzień było już na miejscu
3
@GCBW delta optical doskonała optyka Xavi znajdzie hejterów nawet w nocy łaa
5
@dominikeh wrzuć ssd i jej starczy
1
@DaPidejpi da się sieć komórkowa, opcje danych i później dajesz głos i dane
63
@bartas97 wy somsiady z madrytu chyba lubicie jak was piecze
0
@BulaKG raczej Diho jej to pisał
3
@AlwaysBlaugrana i co klopp będzie budował zespół 7 lat żeby zdobyć jedno mistrzostwo i jedna ligę mistrzów
0
ale Messi sobie by dziś bramek nastrzelał
https://x.com/elfutboliberico/status/1555628132325015553
2
Kwadratowa głowa
0
@magister97r 99% osób co tak piszą są uzależnione od hazardu
1
@tristan87 oczywiście, ale tylko z wieprzowiny
14
oj tak
https://x.com/thexdeaf/status/1628888985836703745
0
@koziar pierwsze słyszę
5
@chlip1 to ciekawe co ostatnio oglądałeś, że teraz się tu Tobie wyświetla xd
1
@arasz1819 prosze nie doliczać Xaviemu odpadnięcia z LM po Koemanie :)
1
A ja przypomnę, że dalej mamy szanse na tryplet i możemy nawet dobrze skończyć ten sezon
20
Hatfu na tego Portugalczyka, co za zachowanie żenujące
1
A gdyby im tak podmienić tego rashforda na fatiego
11
stary robcio farmę miał ija ija o
1
Kessie dziś jak umtiti w prime tank
4
Aż go kolka złapała
0
Balde co za walka!
5
Ter Stegen - Minister für Nationalen Schutz
4
Zaraz meczycho jo cię dupia fest, dziś Xavi podpisuje zwolnienie Eryka. Pozdrawiam
3
@Lionel_Messi10 Taka obrona w pierwszym meczu powinna wyjść
2
@Kazragore ale dokręcił
0
@Janos781 bo my mamy mało swoich problemów, żeby jeszcze siedzieć na wp i walczyć z jaśkami
0
@Patriskos z Napoli?
0
@barcelonaLM pod koszulka Barcelony będzie miał założona tą z Monachium także może być ciekawie
1
tarapaty, City chyba największe szanse na awans