Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia odklejony ostro
0
Eric świetne wyprowadzenie piłki Garcia
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ktos11111 jak chcesz julka to trzeba pożegnać lewego xd
0
a wystarczyło puścić to przed meczem.
2
o w końcu strzał zza pola karnego to tak się da??
1
@MesQueUnClub96 #winalewego
1
akcja niczym z orlika xD
0
Roberto już dętka i sraczka
2
@kuz gRa z KoNtuZjOM
0
Norweg już by pod poprzeczkę ładował
0
@Rust_Cohle ale to, że ma 12 goli i 10 asyst to już każdy zapomniał, a łatkę że to jego wina łatwo przypiąć
1
A tutaj gdzie kartka?
2
16 kwietnia 2023 rok sędziowie w la liga dalej niewidomi xD
1
Ale za co ta żółta xd bardziej busi
0
@VegetaPolska kołacz z cynamonem i wanilia lepszy
0
Ale bym sobie zobaczył takiego Arshavina w prime jako napastnika Barcelony
2
@Emhyr No ciężko się ogląda takie mecze gdzie połowa boiska to cień, a druga to słońce
1
@Sulimo @Aragorn33 to prawda??
2
@PatrychoO diament to wraca z Paryża do Barcelony
1
@czudi17 wrak piłkarza, już nigdy nie wróci na światowy poziom przez swoją głupotę
1
@Rl9k1nG Chorwacja - jakaś malutka miejscowość nad morzem
Hiszpania - Barcelona z wiadomych powodów
Szwecja - piękne kobiety albo Szwajcaria - piękny krajobraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DonCarletto ogólnie fajna historia wyszła z tym gościem + występ w Canal+ (turbokozak) i nowy TV :D
2
@Gibbon_FCB fajnie Arsenal znowu zobaczyć w LM, ale to już pewniak
0
@tadzik447 obojętnie, oby united poza top4 i liverpool bez LM
2
Komentarz usunięty
5
Piękna grafika
1
Kevinek król środka pola, forma powraca
11
Eliksiry potężnego Norwega