0

Sędzia odklejony ostro

0

Eric świetne wyprowadzenie piłki Garcia

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ktos11111 jak chcesz julka to trzeba pożegnać lewego xd

0

a wystarczyło puścić to przed meczem.


2

o w końcu strzał zza pola karnego to tak się da??

1

@MesQueUnClub96 #winalewego

1

akcja niczym z orlika xD

0

Roberto już dętka i sraczka

2

@kuz gRa z KoNtuZjOM

0

Norweg już by pod poprzeczkę ładował

0

@Rust_Cohle ale to, że ma 12 goli i 10 asyst to już każdy zapomniał, a łatkę że to jego wina łatwo przypiąć

1

A tutaj gdzie kartka?

2

16 kwietnia 2023 rok sędziowie w la liga dalej niewidomi xD

1

Ale za co ta żółta xd bardziej busi

0

@VegetaPolska kołacz z cynamonem i wanilia lepszy

0

Ale bym sobie zobaczył takiego Arshavina w prime jako napastnika Barcelony


2

@Emhyr No ciężko się ogląda takie mecze gdzie połowa boiska to cień, a druga to słońce

1

@Sulimo @Aragorn33 to prawda??

2

@PatrychoO diament to wraca z Paryża do Barcelony

1

@czudi17 wrak piłkarza, już nigdy nie wróci na światowy poziom przez swoją głupotę

1

@Rl9k1nG Chorwacja - jakaś malutka miejscowość nad morzem
Hiszpania - Barcelona z wiadomych powodów
Szwecja - piękne kobiety albo Szwajcaria - piękny krajobraz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DonCarletto ogólnie fajna historia wyszła z tym gościem + występ w Canal+ (turbokozak) i nowy TV :D


2

@Gibbon_FCB fajnie Arsenal znowu zobaczyć w LM, ale to już pewniak

0

@tadzik447 obojętnie, oby united poza top4 i liverpool bez LM

2

Komentarz usunięty

5

Piękna grafika


1

Kevinek król środka pola, forma powraca

11

Eliksiry potężnego Norwega


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?