4

@Odcinkowy tak jadą ciągle po pisie i będą się z nimi układać xDDD

3

@Kidd sam koniec rozdawnictwa na lewo i prawo to duży plus dla gospodarki
@Odcinkowy przecież zapowiadali, że nie mają zamiaru z nikim się układać

16

@Faro nawet szatnia wie, że Fati ma problem z psychiką jak i z formą piłkarską

10

@masq gdzie bronie? xD Jak się nie ma argumentów to najłatwiej napisać, że ta rozmowa nie ma sensu :D

2

@Nieznajomy a to niby dlaczego mają nie brać pieniędzy od UE? Też wpłacają dla nich kasę

8

@Nieznajomy albo można być neutralnym i dbać o swoje państwo

10

@masq niech każdy kraj decyduje sam za siebie, a nie narzucanie czegoś od góry

8

@masq a to pomoc Ukrainie jest przymusowa? Myślisz, że takie potęgi jak Ameryka, Francja czy Niemcy robią wszystko bezinteresownie?

2

@marcin62 quebo to sajko sentino

2

@VegetaPolska teraz już rozumiem te twoje kobiety

18

@LS pierwszy sezon i 2 puchary i odjazd na 14 punktów to chyba dobry wynik

10

Treneiro dobry wariacik


3

@draxidox witamy w la liga

0

Pedri co pomyślał TOP

8

Balde strzelił bramkę Lewandowskim

5

I to wina Xaviego? xD

0

@Koorsik rdr2

0

@karci0 czyli teraz ja z twoja zona a ty z moja

9

pijmy za zdrowie naszych żon i kochanek oby nigdy się nie spotkały

0

@Emhyr przecież tu same jaśki do lania :P

0

@HavertzKai ile masz lat?

5

@draxidox gazem ich powinni od razu częstować

0

@TheNekro94 można gdzieś obejrzeć na necie?

0

@Firestone i cyk głosy na pis będą się zgadzać

3

@GeraltzKatalonii był idealnym zawodnikiem 5 lat temu, niech kiśnie w tym psg

0

Hiszpański sędzia dziwne ze nie przekręcił

0

@Rust_Cohle poka kupon

0

Bramkarz pali frana, żeby koledzy mieli czas się ogarnąć

0

Ale meczycho!!!

0

Ale akcja!! Pogrom tutaj będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?